Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kodėl geriausia pirkti naujas padangas?

Kodėl geriausia pirkti naujas padangas? (0)

2020-09-22

Dažnas vairuotojas  ieško galimybių, kurios padėtų sumažinti automobilio išlaikymo išlaidas. Neretai yra ieškoma tokių autoservisų, kuriuose paslaugos yra teikiamos pakankamai palankia kaina, o tuomet, kada tenka senas padangas pasikeisti naujomis, gali būti susigundoma įsigyti naudotas padangas. Nors toks sprendimas iš tiesų gali padėti išleisti mažiau pinigų, tačiau reikėtų įvertinti ir tai, ar padangos tarnaus pakankamai ilgą laiką. Specialistai visada rekomenduoja rinktis naujas, be ne naudotas padangas – apačioje yra pateikta platesnė informacija, kodėl naudotų padangų įsigijimas pasiteisina ne visais atvejais.

Padangos turi savo galiojimo trukmę

Nors tai gali skambėti gana neįprastai, tačiau padangos taip pat turi savo galiojimo trukmę. Klaidinga manyti, kad padangas galėsime naudoti metų metus – iš tiesų padangas rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip dešimt metų nuo jų pagaminimo datos. Padangų žymėjimas padeda mums paprasčiau sužinoti, kada padangos buvo pagamintos: ant jų nurodyti pirmieji du skaitmenys pažymi pagaminimo savaitę, o du antrieji – pagaminimo metus. Jei nuspręsite pirkti naudotas padangas, didelė tikimybė, kad jas galėsite naudoti tik labai trumpą laikotarpį, taigi, teks prisiminti posakį, kuriame teigiama, kad taupus moka du kartus.

Kaina skiriasi labai neženkliai

Neretai yra manoma, kad naudotas padangas galima įsigyti gerokai mažesne kaina, tačiau neretai paaiškėja, kad sutaupoma tik labai nedaug pinigų. Natūralu, kad naudotais daiktais galime džiaugtis kur kas trumpesnį laiką, tad ir padangos taip pat nėra išimtis. Didelė tikimybė, kad praėjus vos vieneriems metams jums ir vėl teks dairytis naujų padangų, taigi, sugaišite gana nemažai laiko. Naudotas padangas įprastai tenka pasiimti patiems, tad tenka derinti laiką, kada galėtumėte jas įsigyti. Maža to, vairuotojams gana dažnai tenka nusivilti, kad naudotos padangos nėra gerokai pigesnės už naujas, taigi, toks pasirinkimas pasiteisina tikrai ne visada.

Padangų galite įsigyti internetu

Jei nuspręstumėte įsigyti naujas padangas, visuomet turėsite galimybę susirasti tokį pardavėją, kurio nustatytos kainos būtų pačios palankiausios. Tikrai ne kiekvienas mūsų turi pakankamai laiko lankytis fizinėse pardavimo vietose, ir čia lyginti nustatytas prekių kainas, tačiau kas kita, jei padangas nuspręstumėte pirkti internetu – čia išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą dažniausiai pavyksta vos per kelias minutes, taigi, tai tikrai nepareikalaus pernelyg daug laiko ar ypatingų pastangų. Įprastai yra suteikiama galimybė prekes rūšiuoti nuo mažiausios iki didžiausios kainos, taigi, tikrai atrasite tokias prekes, kurios jums būtų įperkamos. Taip pat naudinga ir tai, kad internetinėse parduotuvėse įsigytos padangos gali būti pristatomos į jums patogiausią vietą, todėl nereikės niekur vykti jų pasiimti.

Galimybė rinktis universalias padangas

Universalios padangos neretai yra pasirenkamos tada, kai norima išvengti sezoninio padangų keitimo. Žinoma, tokios padangos nusidėvės greičiau nei sezoninės, tačiau jums nereikės rūpintis šiuo metu nenaudojamų padangų sandėliavimu, ir taip pat neteks gaišti laiko jas keičiant kitomis. Jei neseniai įsigijote transporto priemonę, ir nenorite patirti didelių išlaidų, kurį laiką kuo puikiausiai išsiversite vien tik su universalių padangų komplektu.

Garantuojama kokybė

Jei nusprendžiama įsigyti naudotas padangas, tokiu atveju neretai yra pasirenkami pavieniai pardavėjai, kurie talpina skelbimus įvairiuose portaluose. Nors tam tikrais atvejais tikrai galima įsigyti kokybiškų prekių, tačiau taip nutinka ne visada. Maža to, neretai pasitaiko ir įvairių apgavysčių, tad tuomet, jei norite to išvengti, rinkitės patikimas parduotuves, kuriose prekiaujama tikrai kokybiška produkcija. Rinkdamiesi tokią galimybę galėsite būti visiškai ramūs, kad padangos tarnaus tikrai ilgą laiką, taigi, sutaupysite pinigų.

Užsak. nr. 940« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook