Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kodėl savo kieme verta pastatyti lauko sūpynes?

Kodėl savo kieme verta pastatyti lauko sūpynes? (0)

2020-04-22

Ruošiantis šiltajam sezonui ir baldais apstatinėjant kiemą ar sodą, pakankamai daug dėmesio susilaukia sodo sūpynės. Nors gali pasirodyti, kad šie gaminiai yra skirti tik pramogai (dėl to jiems vietos kartais pagailima), atidžiau susipažinus su visomis sūpynių ypatybėmis, tikrai kils noras jas pastatyti ir savo kieme. Kokie yra pagrindiniai šių lauko baldų privalumai?

Paprastas montavimas

Galima sakyti, kad tai yra vienas didžiausių šių baldų privalumų. Sūpynėms nereikės nei specialių konstrukcijų, nei ypatingos erdvės – jas galėsite pastatyti bet kurioje kiemo vietoje. Jei sezono metu nuspręsite pertvarkyti sodą, problemų taip pat nekils: šiuos gaminius itin paprastai perkelsite į kitą vietą. Galbūt vakare norėsite grožėtis žaviu kraštovaizdžiu, o dieną stebėsite dūkstančius vaikus – sodo sūpynes pagal savo poreikius galėsite perkėlinėti net ir kelis kartus per dieną.

Daugiau laiko gryname ore

Logiška, kad turėdami patogią sėdėjimo vietą, šiltomis dienomis lauke praleisite kur kas daugiau laiko. Tai turės teigiamos ir Jūsų savijautai: buvimas gryname ore padės išvalyti mintis ir kovoti su stresu, kuris tampa daugelio sveikatos problemų priežastimi. Pasisemsite vitamino D, sustiprinsite imunitetą, o jeigu pasikviesite ir draugų – maloniai praleisite laisvą laiką. Sodo sūpynės talpina nuo dviejų iki keturių žmonių, taigi smagiems vakarojimams ar romantiškiems pasisėdėjimams toks baldas bus vienas tinkamiausių sprendimų.

Galimybė maksimaliai atsipalaiduoti

Net ir tuomet, jei nekovojate su stresu, lengvas siūbavimas padės geriau atsipalaiduoti ir pailsėti nuo dienos iššūkių. Teigiama, kad tokia veikla sumažina nerimą ir nuramina protą, todėl pasisupti patariama ir miego sutrikimų turintiems žmonėms. Tiesa, apsnūdus neteks bėgti į lovą – kai kurios lauko sūpynės yra išskleidžiamos, tad jei pageidausite, jas bet kada galėsite paversti ir patogia miegojimo vieta. Dar daugiau skirtingų jų modelių siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – platų asortimentą galite apžiūrėti čia.

Galima pritaikyti jogos ar meditacijos praktikoms

Sėdint sodo sūpynėse, jaučiamas maksimalus komfortas – nuo pernelyg kaitrių spindulių saugo stogelis, o nuo vabzdžių gelbėja tinklelis. Taip patogiai įsitaisius, apima visapusiška ramybė, kurią galima išnaudoti ir kitoms veikloms, pavyzdžiui, jogai ar meditacijai. Tačiau pagėrusią nuotaiką pastebėsite ir tuomet, jei pasiėmę mėgstamą gėrimą kurį laiką ramiai pasisupsite ir pasimėgausite saulės voniomis. Tai nėra ta pramoga, kurią galime mėgautis dvylika mėnesių per metus – išnaudokite šį laiką turiningai!

Prasmingai išnaudojama vieta sode

Toli gražu ne kiekvienam iš mūsų patinka užsiimsite sodininkystės darbais, tačiau tuščio kiemo palikti taip pat nesinori. Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie nori apsiriboti kuo mažesniu papildomos priežiūros reikalaujančių gėlynų skaičiumi, sodo sūpynės gali tapti puikia alternatyva. Jos tikrai nestovės nenaudojamos, o Jūs naudingai išnaudosite žemės plotą. Tiesa, jei gėlynus visgi mėgstate, net ir pastačius sūpynes, Jiems vietos turėtų likti užtektinai.

Gausus dydžių ir stilių pasirinkimas

Lauko sūpynės gali būti skirtingų išmatavimų ir įvairiausių stilių, todėl jas nesunkiai galėsite pritaikyti būtent savo kiemui. Nepamirškite, kad nuo šiol šis baldas bus svarbi eksterjero dalis, todėl jį kruopščiai turėtumėte suderinti su kitais sode esančiais elementais. Kaip tai padarysite, priklauso tik nuo Jūsų fantazijos – gausi sūpynių pasiūla leis išbandyti net ir pačias netikėčiausias idėjas.

Susipažinus su visais šiais privalumais, nesunku įsitikinti, kad sodo sūpynės iš tiesų yra vertos vietos Jūsų kieme. Jei mėgstate jaukų poilsį, norite maksimaliai atsipalaiduoti ar praleisti laiką su draugais, liksite patenkinti jų suteikiamomis galimybėmis. 

 Užsak. Nr. 408« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook