Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kokia įranga reikalinga stovyklavimui gamtoje?

Kokia įranga reikalinga stovyklavimui gamtoje? (0)

2022-09-19

Stovyklavimas gamtoje, tai dažniausiai trumpos atostogos, kurios lemia mūsų turistinės įrangos komplektą. Reiktų stengtis nesiblaškyti ir vengti nereikalingų daiktų, nes jie atima vertingą vietą bagažinėje ir laiką, reikalingą juos perkelti iš vienos vietos į kitą.

Apibrėžkite savo poreikius

Ko reikia jūsų šeimai, kad galėtumėte mėgautis žygiu? Galbūt dėl ​​geros kavos nesileisite net į derybas, ji jums būtina. O toliau... ar planuojate gaminti, o jei taip, ar atostogaujant teikiate pirmenybę paprastiems ar ekstravagantiškiems patiekalams? Kai kurios šeimos planuoja kasdien leistis į nuotykius, o kitos mėgsta pramogas organizuotis stovyklavietėje. Žinoma, nakvynė ar savaitgalio kelionė gali labai skirtis nuo savaitės atostogų toli nuo namų. Taip pat, kitaip susipakuosite daiktus, jei kas porą naktų vyksite kitu maršrutu, o gal planuojate atvykti į stovyklavietę ir ten apsistoti ilgesniam laikui?

Kaip ten bebūtų yra daiktai be kurių neapseisite išvykus trumpų ar ilgų atostogų į gamtą, o gal ir apseisite, bet atostogos nebus tokios tobulos. Bet kokiu atveju maisto ruošimas žmogui svarbus, kaip ir miegas. Jei ilgai svarstote rinkdamiesi, kuri palapinė jums būtų patogiausia, būtina pagalvoti ir apie indus, kuriuose patiekalai stovyklavimui gamtoje gausis patys skaniausi.

Įprastos keptuvės ir puodai, skirti gaminti ant viryklės ir orkaitėje, netinka, nes nėra skirti liestis su stipria liepsna. Stovyklavimo ir namų ugnies reikmenys taip pat turi savo ypatybes. Maisto gaminimo indai laužams turi būti pagaminti iš medžiagų, kurios nebijo tiesioginio kontakto su liepsna per visą išorinį paviršių. Medžiaga turi atlaikyti aukštą temperatūrą, nesi deformuoti, neskilti, nebijoti temperatūros pokyčių. Visa tai taikoma ne tik korpusui, bet ir dangai, rankenoms, dangčiams.

Apžvelkime privalumus:

  • Patiekalo skonis. Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į ypatingą ketaus katile gaunamų patiekalų aromatą ir skonį.
  • Ketaus yra patvarus. Įsigijus jis jums ištikimai tarnaus ir galėsite jį perduoti vaikams ir anūkams. Tinkamai prižiūrint jo tarnavimo laikas neribotas.
  • Ketaus yra atsparus dilimui. Gamindami galite naudoti bet kokius metalinius indus – peilius, šakutes, žnyples – ir nebijoti subraižyti katilą.

Jei mėgstate rytietiškus patiekalus ir norite juos tinkamai paruošti, tuomet jums tikrai prireiks kazano.

Užsakymo nr. 944.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook