Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komoda: baldas, paversiantis erdvę stilinga

Komoda: baldas, paversiantis erdvę stilinga (0)

2020-11-06

Komodos – baldai, kurie neretai namuose tarnauja dešimtmečiais. Jos universalios, stilingos ir ilgaamžės. Tačiau jas renkantis neretai gali kilti daug klausimų. Pateikiame patarimų ir faktų apie šį puikų, visiems gerai pažįstamą baldą.

Ir drabužiams susidėti, ir namams papuošti

Daugumos širdis šis baldas užkariauja savo funkcionalumu ir lengvu pritaikymu interjere. Be to, komoda yra tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori kuo daugiau tvarkos namuose. Su juo ši užduotis – vieni juokai.

Kokias ir kaip rinktis?

Neretai gali kilti klausimų: kaip tinkamai komodą priderinti prie kitų baldų, kaip pasirinkti ir panašių. Pateikiame kelis pagrindinius kriterijus, į kuriuos verta atsižvelgti dairantis komodų savo namams.

  • Forma. Vertikali komoda puikiai tinka mažesniuose kambariuose. Tokios formos baldas vizualiai padidins erdvę. Be to, jos populiarios miegamuosiuose, nes tokiuose balduose itin patogu laikyti drabužius. Horizontali komoda tinka erdvesniuose kambariuose, dažniausiai – svetainėse. Dėl didesnio paviršiaus ploto ant jos galima pastatyti įvairių interjero detalių: nuotraukų, vazą su gėlėmis. Tai suteiks daugiau jaukumo ir savitumo.
  • Matmenys. Vėlgi, didesnis baldas tiks didesnei erdvei, ir atvirkščiai. Nepamirškite tiesiog išsimatuoti komodai skirtos kambario vietos.
  • Stilius. Šie baldai pasižymi dizaino įvairove, tad juos lengva priderinti prie įvairių interjero stilių.
  • Funkcionalumas. Svarbu žinoti, kokioje erdvėje stovės baldas ir kam bus naudojamas. Pavyzdžiui, kiek ir kokio tipo stalčių gali prireikti, koks turėtų būti jų dydis ir pan.

Šios gairės gali ne tik padėti išsirinkti, bet ir paskatinti susidaryti papildomą asmeninių kriterijų sąrašą. Įdėjus pastangų ir laiko į baldo paieškas, naujasis pirkinys atitiks visus lūkesčius ir džiugins kasdien.

Koks stilius? Koks tik norite!

Klasikinis, o gal modernus, o gal visgi vintažas? Komodos padės pritaikyti svajonių interjero stilių bet kuriame kambaryje. Žemiau – keletas baldų dizaino tipų:

  • Modernios. Savo griežtomis formomis jos padės sukurti santūrų minimalistinį patalpos interjerą.

 

  • Sendintos. Tokio tipo baldai aplinkai suteiks elegancijos, romantiškojo Provanso ar bohemos pojūtį.

 

  • Klasikinės. Tai laikui nepavaldūs baldai. Subtiliomis spalvomis ir išpuoselėtomis formomis jie padės formuoti itin skoningą, solidų ir elegantišką namų ar kitos erdvės interjerą.

Išvardinti skirtingi šių baldų stiliai padės apsispręsti, kokio tipo baldo reikia jūsų aplinkai, koks derės jau sukurtame interjere dar prieš aplankant fizinį ar elektroninį saloną. Tai, žinoma, paspartins pasirinkimo ir įsigijimo procesus.

Komoda – elegantiška ir praktiška interjero dalis. Ji atranda vietą visur – nuo prieškambario iki darbo kambario. Visgi dėl plataus dizaino, stilių, matmenų pasirinkimo besidairant savojo svajonių baldo būtinas atidumas. Įvertinkite ne tik savo, bet ir kitų namiškių poreikius, iš anksto apgalvokite, kam konkrečiai komodą naudosite. Be to, ypatingo dėmesio skirkite kokybei. Tuomet šis baldas galės būti namų jaukumo, savitumo, žavesio paslaptimi ne tik dabar, bet ir po daugybės metų.

Užsak. Nr. 1146.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook