Lazerinis apgamų šalinimas

Lazerinis apgamų šalinimas (0)

2022-11-22

Dėl daugelio apgamų nėra ko jaudintis. Tačiau kartais reikia pašalinti apgamą, nes jis gali išsivystyti į vėžį. Dar kitais atvejais pacientas gali pageidauti, kad apgamas būtų pašalintas dėl kosmetinių priežasčių arba dėl to, kad jis yra toje vietoje, kur jis kliudo. Jei ateityje ketinate pašalinti apgamus, galite jį pašalinti keliais būdais. Apgamų šalinimas lazeriu  yra puiki galimybė pacientams, ieškantiems mažiau invazinio gydymo. Šalinimas lazeriu taip pat sumažina infekcijos tikimybę ir pagreitina gijimą, taip pat prie apgamų šalinimo dirba geriausi daktarai, kuriuos rasite posiunoklinika.lt.

Kaip vyksta apgamų šalinimas lazeriu?

Jus gali gąsdinti lazerio naudojimas, tačiau nieko nejausite ir pasieksite geriausių rezultatų. Lazerinio apgamų šalinimo metu šviesos spinduliuotės pliūpsniai bus nukreipti į apgamą, suardydami odos ląsteles, iš kurių jis susideda. Lazerinės procedūros tikslumas reiškia, kad pašalinamas tik apgamas, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti ir sveiki. Apgamų šalinimo lazeriu laikas yra minimalus, kiekvieno apgamo pašalinimas trunka vos kelias minutes. Svarbu paminėti tai, jog pacientai gali iš karto grįžti prie įprasto grafiko. Daugumai pacientų reikia tik vieno gydymo, kad pašalintų apgamą. Kai išeisite iš klinikos po susitikimo, ten, kur kadaise buvo apgamas, atsiras maža raudona dėmė. Apgamų šalinimo lazeriu gydymo vieta greičiausiai bus padengta nedideliu laikinu tvarsčiu. Artimiausiomis dienomis vietoje susidarys šašas. Kai šis šašas nukris maždaug po savaitės, vieta, kurioje buvo apgamas, bus lygi ir šviesiai rausva. Dėmė palaipsniui šviesės ir per ateinančius mėnesius toliau mažės. Pacientų paprastai prašoma susilaikyti nuo makiažo naudojimo gydymo vietoje, kol šašas nenukris.

Kokio tipo apgamai labiausiai tinka gydyti lazeriu?

Prieš kiekvieną gydymą apgamus turi apžiūrėti specialistas ir nuspręsti, ar apgamas gali būti šalinamas. Maži apgamai, kuriuos ištyrus nėra grėsmės sveikatai yra idealūs kandidatai apgamų šalinimui lazeriu. Lazerinis šalinimas yra geras pasirinkimas apgamams, kurie yra sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, ausyse ar veide. Tai taip pat gali būti veiksmingas būdas pašalinti kelis apgamus per vieną gydymo seansą. Kaip sužinoti, ar šalinimas lazeriu man yra geriausias pasirinkimas? Šalinimo lazeriu pasirinkimas nėra sprendimas, kurį galite arba neturėtumėte priimti patys. Klinikos darbuotojai gali padėti jums peržiūrėti jūsų ligos istoriją ir kiekvieną atskirą apgamą, o tada kartu su jumis nuspręsti, ar šalinimas lazeriu yra geriausias pasirinkimas. Ar lazeris saugus? Šiam gydymui naudojami medicininio lygio lazeriai yra maži, galingi ir visiškai saugūs. Pacientams, kuriems taikomas šis gydymas, suteikiami akiniai, apsaugantys akis naudojant lazerį. Kokius privalumus turi šalinimas lazeriu, palyginti su kitomis gydymo galimybėmis? Apgamų šalinimo lazeriu pranašumas yra tai, kad tai neinvazinis pasirinkimas. Kadangi šis šalinimo būdas nėra susijęs su odos deginimu ar pjaustymu, infekcija gali būti mažesnė, o paciento gijimo greitis yra greitesnis.

Kokiais kitais būdais galima pašalinti apgamą?

Be apgamų šalinimo lazeriu, pacientai gali rinktis iš kelių apgamų šalinimo galimybių. Bet kokio tipo apgamų šalinimas yra ambulatorinis gydymas. Ekscizija, kurios metu apgamas išpjaunamas iš odos, yra tradiciškiausias apgamų šalinimo būdas. Jūsų gydytojas nutirpdins apgamo vietą, o tada skalpeliu arba chirurginėmis žirklėmis pašalins apgamą ir nedidelį kiekį aplinkinės odos. Kai kurie apgamai įsiskverbia giliai į odą, o norint juos visiškai pašalinti, gali tekti uždaryti žaizdą keliais dygsniais. Jei gydytojas nerimauja dėl apgamo, jis gali nusiųsti mėginį į laboratoriją ištirti. Kai kuriems pacientams yra galimybė nuskusti apgamą. Taikydamas šį metodą, gydytojas vėl pradės nutirpdydamas apgamo vietą. Tada apgamas bus nuskustas skalpeliu, kol liks rausva žymė. Skutimas yra mažiau agresyvi procedūra, kuri palieka nepažeistą odą.

Užsakymo nr. 1192« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook