Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Maudymosi kostiumėliai: naudingi ir praktiški patarimai, kaip...

Maudymosi kostiumėliai: naudingi ir praktiški patarimai, kaip juos prižiūrėti (0)

2022-05-20

Maudymosi kostiumėliai – tai vienas svarbiausių vasaros sezono atributų. Maudymosi kostiumėliai reikalingi ne tik maudantis, bet ir deginantis saulėje ar tiesiog aktyviai leidžiant laiką, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio tinklinį. Dėl šios priežasties svarbu ne tik žinoti, kaip tinkamai išsirinkti pagrindinį vasaros sezono akcentą, bet ir skirti ypatingą dėmesį jo priežiūrai. AUDIMAS prekės ženklo specialistai pateikia praktiškų patarimų, kaip prižiūrėti maudymosi kostiumėlius.

Maudymosi kostiumėliai moterims: visada perskaitykite etiketėje esančią informaciją

Kad maudymosi kostiumėliai moterims neprarastų savo prekinės išvaizdos – ilgainiui nenubuktų, neišsitampytų ir neįgytų kitų nepageidaujamų defektų, – jie turėtų būti prižiūrimi vadovaujantis gamintojo etiketėje pateikta informacija. Taigi, neskubėkite atsikratyti etiketėmis, kurios būna prisiūtos prie maudymosi kostiumėlių: pasilikite jas, kad, reikalui esant, galėtumėte peržiūrėti informaciją apie tinkamiausią skalbimo temperatūrą, galimus skalbimo būdus, drabužio sudėtį ir pan.

Vientisi maudymosi kostiumėliai ir kt. maudymosi apranga: po naudojimo, išskalaukite

Nepaisant to, kur maudėtės – baseine, jūroje, ežere ar kur kitur, – nepamirškite, kad vientisi maudymosi kostiumėliai ar kitokie maudymosi kostiumėliai iškart po maudynių turėtų būti išskalaujami po drungnu vandeniu. Svarbu žinoti, kad maudymosi kostiumėlį ypač neigiamai veikia chloras, kadangi jis gali ne tik išblukinti drabužio spalvą, tačiau taip pat sumažinti maudynių aprangos elastingumą. Dėl šios priežasties po maudynių chloruotame vandenyje maudymosi kostiumėlį būtina nedelsiant praskalauti.

Sportiniai maudymosi kostiumėliai: skalbkite rankomis ar nustatę švelnų skalbimo režimą

Sportiniai maudymosi kostiumėliai ar bet kokie kiti maudymosi kostiumėliai yra lengvai pažeidžiami drabužiai, todėl juos geriausia skalbti rankomis arba skalbimo mašina, nustačius švelnaus skalbimo programą bei neaukštą temperatūrą. Skalbdami maudymosi kostiumėlius, nenaudokite jokių baliklių, kadangi tai gali negrįžtamai sugadinti drabužių audinius. Skalbimo metu galite naudoti priemones, skirtas švelniems audiniams. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kad daugeliui maudymosi kostiumėlių negalimas būgninis džiovinimas.

Maudymosi kostiumėliai: pasirinkite tinkamą drabužio džiovinimo būdą

Kalbant apie maudymosi kostiumėlių priežiūrą, svarbus ne tik skalbimas, bet ir tinkamai pasirinktas jų džiovinimo būdas. Niekada nepalikite drėgno maudymosi kostiumėlio susukto į rankšluostį, taip pat nedžiovinkite jo džiovintuvu! Norėdami greičiau išdžiovinti maudymosi kostiumėlį, nusausinkite jį rankšluosčiu bei palikite kabėti tokioje vietoje, kurioje drabužio nepasieks tiesioginiai saulės spinduliai ar karštis.

Maudymosi kostiumėliai: nelaikykite jų netvarkingai

Siekiant išsaugoti maudynių aprangos estetinę išvaizdą, maudymosi kostiumėliai turėtų būti laikomi tvarkingai, o ne bet kaip ,,sumesti“ tarp kitų drabužių. Kad maudymosi kostiumėliai neprarastų savo formos, juos, pakabinę ant pakabos, galite laikyti savo drabužių spintoje.

Maudymosi kostiumėliai: apsirengusios juos, nesėdėkite ant nelygių paviršių

Dar vienas labai praktiškas patarimas siekiant ilgiau išsaugoti maudymosi kostiumėlio išvaizdą: jei tik yra galimybė, apsirengusios maudymosi kostiumėlius, nesėdėkite ant nelygių paviršių, tokių kaip akmenuota jūros pakrantė, uola ar pan. Bet kokie nelygūs paviršiai (net ir smulkiausi akmenukai, ant kurių atsisėdus nejaučiamas diskomfortas) gali negrįžtamai sugadinti maudymosi kostiumėlio audinį ir net palikti jame mažyčių skylučių. Tad prieš kur nors atsisėsdamos su maudymosi kostiumėliu, visuomet pasitieskite rankšluostį ar pledą.

Užsakymo nr. 510.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook