„Maxima“ leidinys padės efektyviau planuoti pirkinius

„Maxima“ leidinys padės efektyviau planuoti pirkinius (0)

2020-11-04

Kiekvienam pirkėjui yra aktualu ne tik įsigyti reikalingos produkcijos, bet taip pat ir sutaupyti pinigų, todėl Maxima leidinys visada gali padėti gauti reikalingą informaciją. Šiame periodiniame leidinyje yra pateikiama visa svarbiausia informacija apie šiuo metu galiojančias akcijas, todėl pirkėjai gali paprasčiau susidaryti būsimų pirkinių sąrašą. „Maxima“ visada džiugina pirkėjus ypatingais pasiūlymais, todėl turėsite galimybę numatyti svarbiausius pirkinius.

Pasiūlymai, kurie pritaikomi daugelio vartotojų poreikiams

„Maximos“ informaciniame leidinyje galime rasti informacijos ne vien tik apie konkretiems produktams taikomas akcijas, bet taip pat ir apie nuolaidas, kurios galioja tam tikroms prekių grupėms: pavyzdžiui, vieną savaitę turime galimybę įsigyti buitinės chemijos su 40 procentų nuolaida, o kitą savaitę tokia pat nuolaida yra taikoma viršutiniams drabužiams, kosmetikai, knygoms ar žaislams. Priešingai nei daugelyje kitų prekybos centrų, „Maximoje“ visada galima rasti tikrai nemažai nuolaidų, taigi, įsigyti dominančios produkcijos galima kur kas mažesnėmis kainomis.

Nuolaidos „Ačiū“ kortelės turėtojams

Tikėtina, kad bent kartais apsilankote „Maximoje“, todėl palanku įsigyti „Ačiū“ kortelę, kuri  suteiks momentinę nuolaidą, ir taip pat leis kaupti virtualius eurus, kuriuos galėsite panaudoti kito apsipirkimo metu („Ačiū“ kortelėje sukauptais pinigais galite padengti net iki 99 procentų pirkinių vertės). Jei šios kortelės vis dar neturite, ją galite įsigyti visose šio prekybos tinklo parduotuvėse: jums tereikės užpildyti anketą, kurią rasite „Maxima“ internetinėje svetainėje, arba galėsite gauti šios parduotuvės kasose. Maxima leidinys neretai pateikia ir tokias nuolaidas, kurios yra skirtos būtent „Ačiū“ kortelės savininkams, taigi, tikrai verta pasvarstyti apie šios kortelės įsigijimą.

Kur galima rasti naują „Maximos“ leidinį?

Dauguma mūsų šį specialų leidinį gali periodiškai rasti savo pašto dėžutėje, arba jį gali pavartyti nuvykę į prekybos centrą. Taip pat naujas Maxima leidinys visada yra skelbiamas ir internetinėje erdvėje, todėl jį peržiūrėti galėsite dar patogiau. Tikrai nebūtina ieškoti atspausdinto „Maxima“ leidinio, nes visą aktualią informaciją galite rasti tiesiog internetinėje erdvėje. Visą svarbiausią informaciją galite susirasti naudodamiesi kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu: visai nesvarbu, kur jūs būtumėte, tikrai galėsite gauti jus dominančią informaciją.

Patarimai, kurie padės sutaupyti pinigų

„Maxima“ leidinys pateikia visą svarbiausią informaciją, susijusią su šiuo metu galiojančiomis nuolaidomis, todėl tai suteikia galimybę sutaupyti. Nors dalis pirkėjų būsimus pirkinius planuoja jau nuvykę į prekybos centrą, tačiau tokiu atveju ne visada pavyksta išvengti impulsyvių sprendimų. Jei iš anksto numatysite, kokios konkrečios prekės atsidurs jūsų pirkinių krepšelyje, tikėtina, kad tai padės išleisti gerokai mažiau. Toks pasirinkimas taip pat padeda sutaupyti nemažai laiko: turėdami pirkinių sąrašą iš karto žinosite, kuriuos parduotuvės skyrius turėtumėte aplankyti, taigi, tai padės išvengti blaškymosi, o apsipirkimo procesas taps gerokai greitesnis ir sklandesnis.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook