Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Mediniai langai kokybe pajėgūs atsilaikyti prieš rinkos naujoves

Mediniai langai kokybe pajėgūs atsilaikyti prieš rinkos naujoves (0)

2020-09-24

To, kas tikra bei kokybiška, „nupūsti“ nepajėgūs jokie mados vėjai. Tai – teiginys, kurį galima pritaikyti įvairiose situacijose. Ne išimtis – statyba bei namų įrengimas, o tiksliau – mediniai langai, akivaizdu, išlaikę savo poziciją nepaisant naujovių šioje rinkoje. Atrodė, jog prieš maždaug 3 dešimtmečius, kai mūsų šalyje buvo pradėta plastikinių langų gamyba, medinukams atėjo galas. Žmonės, turintys atitinkamas finansines galimybes (kartais – net ir nesant būtinybės), medinių langų vietoje pasirinko plastikinius. Alternatyva senus medinius langus, sėkmingai atitarnavusius ilgus metus, keisti į naujus, tik pagamintus iš tos pačios medžiagos, retai buvo svarstoma. Juk plastikiniais langais  „padabintas“ namas toks madingas! Tad dėl kokių priežasčių šiandien medinius langus matome ne tik gūdžiuose kaimuose? Išbandžius kitas alternatyvas bei susipažinus su pastarųjų eksploatacinėmis savybėmis, paaiškėjo, jog mediniai langai – vienas geriausių pasirinkimų, vertas investicijų, kurios neretai yra aukštesnės, nei, pavyzdžiui, plastikinių langų kaina.

Jei pro jūsų langus kaip tik ūžauja vėjai ar šiuos laikas keisti dėl ne tokių akivaizdžių priežasčių (pavyzdžiui, viso pastato renovacijos), galimybę rinktis medinius langus apsvarstyti turėtumėte dėl žemiau pateiktų priežasčių.

Ilgas tarnavimas. Mediniai langai, aišku, nepamiršus, jog šiuos reikia ir tinkamai prižiūrėti, gali tarnauti 50 ar net daugiau metų. Tai – puiki žinia, kadangi dažnas langų keitimas reiškia didesnes išlaidas bei kitus nepatogumus, be kurių neapsieina jokie remonto darbai.

Geros šilumos izoliacinės savybės. Pro lango stiklą norima matyti pasaulį, o rėmui keliamas kone pagrindinis uždavinys – šilumos užtikrinimas. Mediena, kaip statybinė medžiaga, pasižymi puikiomis šilumos savybėmis, tačiau tai nereiškia, jog namuose truks oras. Priešingai, dėl natūralios savybės „kvėpuoti“, patalpoje pasiekiamas optimalus temperatūros bei oro drėgmės santykis. Tiesa, šio tipo langai vienas nuo kito skiriasi medienos rūšimi, iš kurios yra padaryti, pastarosios kokybe, rėmo storiu bei kitais niuansais, be kitų faktorių įtakojančiais ir lango šilumines savybes.

Tvirtumas. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, tačiau mediena – natūrali medžiaga – yra kur kas tvirtesnė už dirbtiniu būdu pagamintą plastiką. Kalbant konkrečiai apie langus, ši medienos savybė leidžia gamintis nestandartinius, didesnių gabaritų langus, nes, lyginant su plastiku, gali atlaikyti didesnio svorio stiklo paketą.

Draugiškas santykis su gamta.  Medis – taip pat gyvas, augantis organizmas, tad ir pastarojo nukirtimas mūsų savanaudiškiems tikslams kai kam gali sukelti neigiamas emocijas. Deja, tai – neišvengiama: mediena – pagrindinė žaliava įvairių daiktų gamyboje. Mediena – atsinaujinantis išteklius, eksploatacijos metu į aplinką neišskiriantis jokių šiai bei žmogaus organizmui pavojingų medžiagų. Tai – kalbant apie langus, su kuriais „draugaujame“ kasdien – itin reikšmingas faktas. Medinių langų gamintojai, reaguodami į klientų prioritetus ir patys rodydami sąmoningumą švarios aplinkos atžvilgiu, ir kitas medžiagas, naudojamas šių gamyboje, stengiasi rinktis natūralias.

Natūralumas. Namo interjero bei eksterjero kūrime naudojama mediena savaime suteikia jaukumo, natūralumo, tikrumo „poskonį“ ir leidžia įgyvendinti tiek klasikines, tiek modernias idėjas.

Lankstumas dizaino atžvilgiu. Jei plastikiniai langai gaminami pagal tam tikrus etalonus, tai, renkantis medinius, galima drąsiai rinktis iš rėmo dydžio, formos, spalvų įvairovės.

Mediniai langai AB Stalių gaminiai siūlomas produktas, maksimaliai išpildantis visus kliento poreikius. Ieškote aukščiausios kokybės medienos ar medinių gaminių, pasižyminčių optimaliausiu kainos bei kokybės santykiu? Nenorite keisti nestandartinės lango angos formos ir norite, jog būtent langas taptų jūsų namų „vizitine kortele“? „Stalių gaminiai“ meistrai pasiruošę įgyvendinti jūsų pageidavimus, pasiūlydami aukštą kokybę, draugišką kainą bei palankų darbų atlikimo terminą.

Užsak. Nr. 943« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook