Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Mitai, dažniausiai girdimi apie kavos aparatus

Mitai, dažniausiai girdimi apie kavos aparatus (0)

2021-07-26

Kavos aparatai namuose sėkmingai naudojami jau pakankamai ilgą laikotarpį – tokie prietaisai itin patogiai ir efektyviai leidžia mėgautis kava ir netgi išbandyti naujus jos skonius. Visgi, kaip ir daugelis kitų, taip ir šie įrenginiai neretai yra apipinti realybės neatitinkančiais mitais, kurie kartais netgi priverčia atsisakyti jų įsigijimo. Išskyrėme pačius populiariausius – pasitikrinkite, ar patys iki šiol netikėjote tokia informacija.

Reikia skirti ypač daug dėmesio jų priežiūrai

Nors kol kas šie prietaisai dar negali pasiūlyti pilno savaiminio išsivalymo funkcijos, šis niuansas gamintojų nuolat yra tobulinamas, tad ateityje galima tikėtis net ir tokių galimybių. Visgi, valymo darbai tikrai nėra dažnesni ar sudėtingesni nei tie, kuriuos atliekate prižiūrėdami kitą namų techniką. Tiesa, norint, kad šis įrenginys veiktų ilgai, o gėrimai visuomet išliktų skanūs, bus reikalingas reguliarus kavos aparato nukalkinimas. Kai kurie aparatai apie šią užduotį praneša automatiškai, tačiau jei turite paprastesnį modelį, paskaičiuokite, kiek vidutiniškai puodelių kavos per dieną išgeriate. Nukalkinimą reikėtų daryti kas 200-300 puodelių, taigi galėsite iš anksto apsiskaičiuoti, kada šią „procedūrą“ ir vėl reikės pakartoti.

Atitinkamiems aparatams tinka tik tam tikros rūšies kavos pupelės

Jei naudojate automatinį kavos aparatą, dažnu atveju jame galite naudoti ne tik maltą kavą, bet ir kavos pupeles. Tačiau jeigu kur nors esate girdėję, kad vienos ar kitos pupelės Jūsų turimam prietaisui yra netinkamos, o štai kita jų rūšis – kur kas geresnė, tikėtina, kad tai tebuvo pigus reklaminis triukas. Taip, nuo pupelių kokybės labai priklauso gėrimų skonis, tačiau įtakos pačio aparato veikimui jos tikrai neturi. Tad priklausomai nuo biudžeto ir asmeninio skonio, drąsiai galite eksperimentuoti su pačiomis įvairiausiomis jų rūšimis tol, kol atrasite sau pačias skaniausias.

Norint paruošti skanią kavą, reikės specifinių įgūdžių

Šiuo atveju svarbu pažymėti, jog kavos aparatai gali būti labai skirtingų tipų, tačiau iš esmės tik pusiau automatiniai modeliai reikalauja tam tikrų įgūdžių. Tokius prietaisus dažniausiai renkasi tie, kuriems įdomus pats gaminimo procesas ir nauji eksperimentai. Tačiau jeigu bet kokios pastangos skamba kaip papildomas vargas, viso to galėsite išvengti pasirinkę bet kurį kitą tipą.

Kapsuliniuose modeliuose užteks įdėti atitinkamo skonio kapsulę, o į lašelinius įpilsite maltą kavą ir įdėsite filtrą – su tokiomis užduotimis tikrai pavyks susitvarkyti net ir be specifinių įgūdžių. Ypatingai paprastu valdymu džiugina ir automatiniai kavos aparatai, Jūsų mėgstamus gėrimus paruošiantys vos po kelių mygtukų paspaudimų. Juos galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Kavos aparatai yra brangūs

Vienareikšmiškai taip teigti būtų itin klaidinga, kadangi ir vėlgi – šių prietaisų kaina priklauso nuo konkretaus tipo ir jo suteikiamų galimybių. Vieni iš pigiausių, lašeliniai aparatai gali kainuoti vos keliolika eurų, tačiau už pilnai automatizuotus įrenginius atitinkamai teks susimokėti šiek tiek daugiau.

Visgi, net ir tuomet vertėtų paskaičiuoti, kaip dažnai įmantresnių skonių gėrimus perkate kavinėje: net jei pirminės investicijos atrodo ganėtinai didelės, dažniausiai ilgainiui jos netrunka atsipirkti. Be to, kavos aparatai internetu neretai yra parduodami su didelėmis nuolaidomis, taigi visuomet galima atrasti dar palankesnių apsipirkimo sąlygų.

Nustojus tikėtis visais šiais mitais, tampa akivaizdu, jog kavos aparatai iš tiesų gali pasiūlyti daugybę privalumų. Jei seniai svajojote palengvinti šių gėrimų ruošimą ar išbandyti naujus skonius, vertėtų pagalvoti apie tokį pirkinį – tuo labiau, kad dabar šių aparatų pasirinkimo įvairovės tikrai netrūksta.

Užsak Nr. 781« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook