Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Nuotykiai, kuriuos gali patirti vandenyje

Nuotykiai, kuriuos gali patirti vandenyje (0)

2021-07-26

Norite pasinerti į nuotykius?Vandens pramogos yra pačios įvairiausios, dėl to verta rinktis būtent vandens pramogas.  Nuo ramybės ir atsipalaidavimo iki kraštutinumų .Šios pramogos tikrai nepaliks abejingų ir garantuos naujos galios ir teigiamų emocijų antplūdį.  Jei norite rinktis iš daugybės vandens pramogų, kurios yra naujos ir vis besikeičiančios, kad atitiktų kliento lūkesčius, užsukite čia: https://grupinis.lt/pramogos/vandens-pramogos.

  • Garsiausias vandens parkas Lietuvoje „Vichy“ kviečia šilumos ir vandens sporto entuziastus smagiai praleisti laiką kartu! Čia jūsų laukia daugybė smagių vandens pramogų: Delfinų jūra, Vandens upė ir 9 itin smagios vandens pramogos, taip pat specialiai vaikams įrengta Žaidimų sala! 
  • Žvejyba ... Vieniems žmonėms tai labai romantiška veikla, kitiems - aistra, o kitiems - net nuotykis. Norintiems išbandyti naujas žvejybos vietas siūlome  turus ir žvejybas. Žvejai čia visada laukiami, ieškodami galimybių ne tik pagauti dideles žuvis, bet ir pasimėgauti spalvingesniu laiku. Na, o norintiems išbandyti žvejybą Baltijos jūroje, kviečiame su gidu žvejoti menkes. Ypatinga patirtis yra nardymas, o ypatingesnė - nuotykiai po vandeniu. Ši dovana yra tinkama visiems, kurie nori smagiai praleisti laiką.
  • WIND PORT – didžiausias vandens sporto ir pramogų uostas Lietuvoje. Tai vieta, kur kiekvienas ras sau mėgstamą pramogą - čiuožyklas, supynes bei kitas įvairias kliūtis. Batutų kompleksą sudaro net 34 figūros, sukuriančios skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožą, taigi, tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems! Junkis, nes sezonas jau prasidėjo!
  • Mėgaujatės ramiu poilsiu? Rinkitės Druskininkų vandens parką, jis tiks  ir Jums ir Jūsų vaikams. Vandens parke yra ne tik pramogos suaugusiems, ekstremalios čiuožyklos, bet ir vaikų kampeliai. Galima romantiškai praleisti laiką pirtyse ir suaugusiųjų baseinuose.
  • „SEA PARADISE" irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei  vandens sporto mokyklų asociacijai  VDWS. Mūsų mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai. Tad kviečiame visus mylinčius gamtą, jūrą ir bangas išbandyti ir patirti tai ko iki šiol galbūt nedrįsote! 
  • Baidarės suteiks nepamirštamų akimirkų ir aktyvių pramogų mėgėjams ir ieškantiems natūralios ramybės. Mes teikiame baidares, net keliose upėse: Merkys, Vilnelė, Ūla, Neris, Minija, Nemunas, tai dar ne viskas! Organizuojame plaukimą visoje Lietuvoje! Jėgos aitvarai gali tiesiog keliauti pakrante nuo taško A iki taško B, lipdyti bangas, šokti aukštai ar atlikti nesuprantamus triukus. Aitvaras taip pat gali naudoti aitvarų vežimėlius ar aitvarų riedlentes sausumoje, o žiemą -  snieglenčių ar pačiūžų.


« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook