Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ofisas svetainėje: kokias idėjas verta išbandyti?

Ofisas svetainėje: kokias idėjas verta išbandyti? (0)

2020-08-10

Šiais neįprastais laikais darbas iš namų tampa vis populiaresnis, todėl nieko keisto, kad daugelis nusprendžia įsirengti nedidelį ofisą savo namuose. Visgi, toli gražu ne kiekvienas tam gali skirti atskirą kambarį. Žinoma, turėti daugiau privatumo šiuo atveju iš tiesų norėtųsi, tačiau net ir neturėdami atskiros darbinės erdvės, net ir svetainėje galite susikurti nedidelį, bet patogų darbinį kampelį. Tokiu atveju svarbiausia įsitikinti, kad svetainė nepraras pagrindinės paskirties ir visas dėmesys nebus sutelktas į stalą – tai Jums padaryti padės žemiau pateiktos idėjos.

Darbo stalą pastatykite už sofos

Kaip ir rūbus, taip ir baldus galima sluoksniuoti – šiuo patarimu ypač verta pasinaudoti tais atvejais, kai svetainė toli gražu nėra pati didžiausia. Jei patalpa išdėstyta taip, kad sofos atlošas yra atsuktas į duris, iš karto už jo galite pastatyti ir savo darbinį stalą. Pasirūpinkite lempa, o po stalu patieskite minkštą, su kitomis kambario detalėmis derantį kilimėlį. Taip ši darbo zona daug lengviau įsilies į bendrą stilistiką, tačiau Jums tikrai neteks išnaudoti daug ir taip ribotos kambario erdvės.

Pasitelkite kampus

Tai – kone pats paprasčiausias būdas sujungti šias dvi patalpas. Idealiausia, jei darbo stalą pavyktų pastatyti šalia lango: tuomet naujajame Jūsų „ofise“ niekuomet netrūks šviesos. Tačiau pagal situaciją lygiai taip pat galima rinktis ir bet kurį kitą kampą – šioje vietoje pastatytas stalas lengvai įsilies į bendrą aplinką ir pernelyg neatkreips aplinkinių dėmesio. Tiesa, jei statysite jį šalia sekcijos (jas galite apžiūrėti čia), pasistenkite paderinti spalvas ar bent jau rinkitės panašų abiejų šių baldų dizainą.

Įsikurkite šalia knygų lentynos

Knygų lentyna labai dažnai pasitelkiama kaip stilingas šios patalpos aksesuaras, tačiau tikrai nereikėtų galvoti, jog pastačius šį baldą, vietos darbiniam stalui nebeliks. Priešingai – Jūs labai lengvai galite sujungti abi šias zonas. Paderinus spalvas, stalas dažniausiai tiesiog susilieja su knygomis, o toks darbinis fonas padeda lengviau susikaupti ir užtikrina didesnį produktyvumą. Be to, galite rinktis ir tokias knygų lentynas, kurios galėtų atskirti poilsio ir darbo erdvę – pasitelkę šį baldą, sukursite nedidelę atskirą nišą.

Išnaudokite nišas

Labai tikėtina, kad Jūsų svetainėje yra ir daugiau panašių zonų, kaip kad aukščiau aptarta niša – bet koks toks šiek tiek atskirtas kampelis puikiai gali tikti Jūsų darbo stalui. Kurdami naują kambario išplanavimą, taip pat galite apie tai pagalvoti: jei sukursite ne tokią pastebimą darbinę zoną, būsite tikri, kad svetainė niekuomet nepraras pagrindinės savo funkcijos.

Nevenkite ryškiausios sienos

Nors gali pasirodyti, kad įsikurdami šalia pagrindinio interjero akcento, rizikuojame, jog darbo stalas taip pat trauks aplinkinių dėmesį, dažniausiai jis tiesiog susilieja su aplinka. Žinoma, tai labai priklauso nuo to, kokią kambario puošmeną naudosite, tačiau jei ji bus pakankamai masyvi (pavyzdžiui, rusenantis židinys ar įspūdingo dydžio paveikslas), stalas tokiai dekoracijai tikrai nebus konkurentas.

Į situaciją pažiūrėkite kūrybiškai

Ne visais atvejais darbinė zona turi būti lygiai tokia pati, kokią ją sukurtume iš tiesų eidami į ofisą – jei nevengiate nestandartinių idėjų, šiuo atveju taip pat turite galimybę paeksperimentuoti. Pavyzdžiui, savo darbo stalu galite paversti tvirtesnę lentyną, baro stalą ar bet kokį kitą lygų paviršių turintį baldą, prie kurio sėdėti Jums bus patogu. Žinoma, šiuo atveju labai svarbu nepamiršti ir pagrindinių ergonomikos principų, tačiau jei būsite kūrybiški, suderinsite visus prioritetus.

Išsaugokite tą pačią stilistiką

Kad ir kurią idėją nuspręstumėte įgyvendinti, tai bus kone pats svarbiausias aspektas, nulemsiantis, ar Jūsų ofisas neužgoš svetainės grožio. Tiek stalą, tiek ir kėdę turėtumėte derinti prie vyraujančio interjero – tuomet šie baldai paprasčiausiai susilies su bendra aplinka. Kuo atsakingiau į šią užduotį pažiūrėsite, tuo geresnių rezultatų pavyks pasiekti.

Pasitelkę šias idėjas, lengvai išsaugosite svetainės reprezentatyvumą ir tuo pačiu susikursite patogią erdvę stalui – net ir patys nustebsite, kaip tą pačią erdvę galima pritaikyti dviem absoliučiai skirtingoms veikloms. Tuomet beliks pasirūpinti kokybišku darbo inventoriumi: jei prireiks pakankamai galingo stacionaraus kompiuterio, jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje ar paspaudę šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/stacionarus-kompiuteriai.

Užsak. nr. 774« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook