Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pakuočių gamyba – sritis, aktuali kalbant tiek apie sėkmingą d...

Pakuočių gamyba – sritis, aktuali kalbant tiek apie sėkmingą daikto kelionę, tiek ir aplinkosaugą (0)

2021-04-13

Savaime suprantama, jog žmonės, pirkdami vieną ar kitą daiktą, nori mokėti tik už pastarojo savybes, kuriomis tiesiogiai naudosis (pavyzdžiui, pica – valgymui, televizorius – žiūrėjimui),  o visa kita, pavyzdžiui, pakuotė ir šios dizainas, atrodo  visiškai nesvarbu. Tiesa, nesvarbu tik tada, kol geriau neįsigilini į pastarosios atliekamas funkcijas bei ypatybes. Megapakas, savo asortimente siūlantis platų gofruoto kartono dėžių bei kitų pakuočių asortimentą, primena, jog pakuotė – svarbi kiekvieno daikto „palydovė“, be kurio šio kelionė iki galutinio vartotojo dažnai būtų tiesiog neįmanoma arba bent gerokai problematiškesnė.

Kodėl gofruotas kartonas – lyderis pakuočių gamyboje?

Gofrokartonas – keliasluoksnė medžiaga, pagaminta iš gamtai draugiškų medžiagų, idealiai tinkama pakuoti pačiai įvairiai produkcijai: pradedant biriais ar itin trapiais produktais ir baigiant didelių matmenų daiktais.  Atsižvelgiant į tai, iš kelių lygaus bei gofruoto kartono sluoksnių šis yra sudarytas, gofruotas kartonas gali būti dviejų, trijų ar net penkių sluoksnių. „Matematika“ čia paprasta: kuo daugiau sluoksnių, tuo pakuotė yra tvirtesnė bei atsparesnė.

Žmonės, žvelgdami į paprastą kartono lakštai, gali susidurti su visiškai logišku klausimu, kokiu būdu pastarasis gali būti naudojamas kaip patikima daiktų sandėliavimo ar transportavimo būdas? Priminsime, jog kalbame ne apie lygų, tačiau gofruotą kartoną. Būtent tos „bangelės“ bei šių sluoksnių skaičius ir lemia esminius produktų skirtumus.

·        Lygus kartonas – vienasluoksnė medžiaga, o gofruotas, tarsi koks sumuštinis, yra sudarytas iš kelių sluoksnių (lygūs „miksuojami“ su gofruotais).

·        Jei įprastas kartonas, gavęs drėgmės, tarsi ištirpsta, tai gofruotas kartonas šiai yra atsparesnis. Aišku, po vandeniu atsidūrusio daikto neišgelbės, tačiau nuo didesnio ar mažesnio drėgmės kiekio (vėlgi, atsparumas priklauso nuo sluoksnių skaičiaus) apsaugos.

·        Paprastas kartonas taip pat gali būti naudojamas kaip pakavimo medžiaga transportuojant, tačiau gofruoto kartono struktūra įtakoja didesnes apsaugines savybes bei šių tinkamumą skirtingų daiktų pakavimui.

·        Tiek paprastas, tiek ir gofruotas kartonas yra gaminamas iš perdirbamų, atsinaujinančių medžiagų, tačiau pastarasis variantas vertinant šį iš aplinkosaugos idėjų pusės – geresnis sprendimas. Spaudai naudojami netoksiški dažai, o ir pakuočių panaudojimas gali būti pratęsiamas. Pavyzdžiui, didelė gofruoto kartono dėžė gali tapti rūbų saugojimo vieta ar daiktadėže vaikų kambaryje.

Gofruoto kartono pakuočių įvairovė

Priklausomai nuo to, iš kelių sluoksnių yra sudarytos bei kokios konstrukcijos, skiriamos atskiros dėžių rūšys, rekomenduojamos vienų ar kitų produktų laikymui ar transportavimui. UAB „Megapakas“ savo klientams siūlo įsigyti:

·        Klapanines 3-5 sluoksnių dėžes, tinkamas įvairių daiktų pakavimui;

·        Atsparias drėgmei bei šilumą saugančias dėžes picoms;

·        Trisluoksnes konditerines dėžes;

·        Žemės ūkiui skirtas, tvirtas, atsparias, gaminamas net iš 4 mm storio kartono dėžes

·        Dviejų dalių, universaliai naudojamas dėžes;

·        Greitojo uždarymo dėžes, kurių konstrukcija lemia patogų šių naudojimą bei tinkamumą įvairioms paskirtims;

·        Tarpines, skirtukus, pertvaras – priedus, kurių naudojimas kartu su dėžėmis garantuoja dar patikimesnę daiktų apsaugą.

Kodėl UAB „Megapakas“ – jūsų patikimas „kartoninis“ partneris?

Kaip ir kiekvienoje srityje, savo produkciją siūlo nemažai rinkos „žaidėjų“, pakavimas – ne išimtis. Megapakas.lt orientuojasi į aukščiausią produkcijos kokybę bei maksimalų kliento poreikių išpildymą. Gaminant pakuotes, naudojamos modernios technologijos, leidžiančios užtikrinti maksimalų produkcijos patvarumą, atsparumą drėgmei, patogų naudojimą. Siūlomi gaminiai pagal individualų užsakymą, pakuočių dizaino paslaugos, spauda. Nepamirštamos ir aplinkosaugos idėjos: naudojamos aplinkai draugiškos medžiagos bei technologijos.

Užsak. Nr. 418.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook