Pasirūpinkite ne tik interjeru, bet ir namų išore!

Pasirūpinkite ne tik interjeru, bet ir namų išore! (0)

2020-05-21

Pavasaris – pats palankiausias metas imtis ne vien tik namų vidaus apdailos darbų, bet taip pat pasirūpinti ir būsto išore. Žiemos metu ne visada atrandame laiko atlikti tam tikrus gana nesudėtingus namų atnaujinimo darbus, todėl dabar tikrai palankus metas imtis veiksmų.  Jei ilgą laiką vis neprisiruošiate pakeisti lauko duris, pasirūpinkite tuo jau dabar – didelį lauko durų pasirinkimą galėsite rasti internetinėje svetainėje https://pigu.lt/lt/namu-remontas/durys/lauko-durys, kurioje tinkamiausios produkcijos galėsite išsirinkti pagal tam tikras savybes.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris?

Dėmesys dažniausiai krypsta ne vien tik į estetiką, bet taip pat ir į tai, ar durys yra pakankamai saugios, ar jos pasižymi šilumą sulaikančiomis savybėmis, ir t.t. Šiandien prekyboje galime rasti įvairių tipų lauko durų, todėl pravartu apžvelgti populiariausius pasirinkimus:

  • Aliumininės durys yra patvarios ir ilgaamžės, tačiau jos nepasižymi termoizoliacinėmis savybėmis – būtent todėl toks pasirinkimas yra populiaresnis ne gyvenamuosiuose, bet komercinės paskirties pastatuose;
  • Plastikinės durys džiugina itin patraukliomis kainomis, jos neblogai sulaiko šilumą, tačiau ilgainiui gali deformuotis;
  • Plieninės lauko durys yra vertinamos dėl jų saugumo, atsparumo drėgmei ir mechaniniams pažeidimams, tačiau tokios durys neizoliuoja šilumos;
  • Medinės lauko durys pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, jos atrodo labai estetiškai ir yra ilgaamžės, tačiau svarbu žinoti, kad tokios durys pareikalaus daugiau priežiūros nei kiti galimi pasirinkimai;
  • Stiklo pluošto lauko durys yra atsparios mechaniniam poveikiui ir deformacijai, jos pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, tačiau yra ganėtinai brangios.

Lauko duris galite užsisakyti pigiau

Niekam ne paslaptis, kad įvairi internetinėse parduotuvėse siūloma produkcija įprastai kainuoja pigiau nei fizinėse pardavimo vietose, todėl toks pasirinkimas gana dažnose situacijose leidžia sutaupyti pinigų. Jei kaina jums yra vienas svarbiausių kriterijų, tokiu atveju turėsite galimybę pasirinkti produkcijos atranką pagal nustatytus įkainius, ir tai tikrai padės atrasti geriausius pasirinkimus. Internetu parduodamos lauko durys dažniausiai kainuoja gerokai pigiau nei fizinėse pardavimo vietose, taigi, tokia galimybė visuomet gali padėti sutaupyti.

Namų kiemą galite paversti dar jaukesniu

Šiltuoju metų laiku vis daugiau laiko praleidžiame savo namų kieme, todėl svarbu pasirūpinti, kad namų aplinka būtų pakankamai jauki. Terasoje ar pavėsinėje galima įsirengti tokį kampelį, kuriame leisti laiką būtų tikrai jauku. Niekam ne paslaptis, kad įsitaisyti krėsle yra bene patogiausia, tad pravartu pagalvoti apie jo įsigijimą. Tikrai nemažą tokių baldų pasirinkimą rasite Pigu.lt parduotuvėje, apie kuriuos sužinoti daugiau galėsite pateiktuose prekių aprašymuose. Turėsite galimybę pasirinkti pastatomus ar pakabinamus krėslus, kurie ne tik užtikrins malonesnes poilsio akimirkas, bet taip pat padės sukurti dar estetiškesnę namų aplinką.

Reikalingos produkcijos galite įsigyti vos per porą minučių

Visai nesvarbu, kokių prekių nuspręsite įsigyti, galite būti užtikrinti, kad tam jums neprireiks pernelyg daug laiko, nes internetinėje erdvėje užsakymai yra pateikiami vos per porą minučių. Dažnais atvejais yra teigiama, kad internetu išsirinkti dominančių prekių pavyksta gerokai greičiau nei lankantis fizinėse prekybos vietose, tad toks pasirinkimas puikiai pasiteisina ir tais atvejais, kada siekiama sutaupyti laiko. Ieškodami jus dominančių prekių galėsite pasirinkti tam tikras jums aktualias savybes: kainų intervalą, gamintoją, medžiagas, iš kurių produkcija yra pagaminta, ir t.t. Kilus tam tikriems neaiškumams turėsite galimybę pasikonsultuoti su pardavėjais, ir tai leis paprasčiau priimti sprendimą. Pateikdami užsakymą matysite preliminarią pristatymo datą, tad beliks tik sulaukti, kada jūsų užsakymas bus įvykdytas.

Užsak. Nr. 509« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook