Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Penktadienio horoskopas

Penktadienio horoskopas (0)

2021-10-15

AVINAS. Profesinėje veikloje galimi pasikeitimai į gerąją pusę. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, kokį nors judėjimą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus, telkti bendraminčius.

JAUTIS. Įvairių rūpesčių kupina diena. Tuo pačiu metu kažkas nepaprastai džiugins, jaudins, o kažkas kels išgyvenimus, nerimą. Svarbu nuosekliai susiplanuoti dienotvarkę ir jos laikytis.

DVYNIAI. Šiandien viskas turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar oficialios įstaigos. Gerai seksis mokslai, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, karjera.

VĖŽYS. Gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas arba kaip tik susidursite su augančia įtampa finansų srityje ir teks ieškoti sprendimo. Jeigu ieškote rėmėjų naujam projektui, jų rasite.

LIŪTAS. Iš partnerių, gerbėjų, simpatijų galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Sugebėjimas dalintis, suprasti bus didelė vertybė. Galite rasti draugiją, kuri prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

MERGELĖ. Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Galite nuspręsti išsitirti sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Nemažai gerų dalykų galite išmokti iš mylimų žmonių ir netgi iš savo atžalų.

SKORPIONAS. Mintys daugiausiai suksis apie šeimą, namus, pinigus. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją ar darbo aplinką.

ŠAULYS. Neblogai spręsis reikalai, susiję su logistika, reklama, žiniasklaida, mokslu. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite jums palankių naujienų.

OŽIARAGIS. Jeigu rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus. Galbūt pavyks sudaryti planuotą dalykinę sutartį, rasti puikų uždarbio šaltinį.

VANDENIS. Galite daug nuveikti ir daug laimėti, nes nesiblaškysite, veiksite žinodami, ko norite. Tikėtinos neblogos permainos tose srityse, kuriose buvo didžiausi trikdžiai ar labiausiai troškote teisingumo.

ŽUVYS. Šiandien verta pasikliauti įžvalga. Turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos arba sustiprėti pasitikėjimas, jei iki šiol skendote abejonėse. Regis, puikiai seksis meninė kūryba, medicininis, socialinis ar detektyvinis darbas.

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook