Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pirmadienio horoskopas

Pirmadienio horoskopas (0)

2021-11-01

AVINAS. Jeigu nesergate ir neslaugote artimųjų, tuomet puikiai jausitės tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Tačiau laikytis dietos bus nelengva, nes atsiras progų sočiai pavalgyti.

JAUTIS. Svajosite apie meilę, šilumą, dėmesį. Domins draugų, vaikų arba mylimų asmenų interesai ir jausmai. Džiugins kai kurie susitikimai, tačiau liūdins mintys apie ateitį, o išvykus į tolimesnį kelią tikėtinos problemos.

DVYNIAI. Daug galvosite apie tarpusavio santykius, prarastus žmones, patirtus išgyvenimus. Ne viskas džiugins – atmintyje gali iškilti tai, dėl ko norėtumėte atsiprašyti ar sulaukti atsiprašymo, atleidimo, tačiau jau per vėlu.

VĖŽYS. Teks nemažai bendrauti ir tai darysite gana noriai. Regis, susitiksite su giminaičiais, vaikystės draugais ar kaimynais. Jeigu kur nors toliau vyksite, galimi incidentai kelyje.

LIŪTAS. Šiandien nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius, parodyti dosnumą, jei kažkam reikia pagalbos. O jeigu jums patiems sunku, taip pat galite sulaukti paguodos ar pagalbos.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę improvizuoti, reikšti jausmus, diskutuoti, o tuo pačiu nervintis, išgirdę oponavimą, nepatinkančią nuomonę. Niekur neskubėkite, nerizikuokite, nesielkite impulsyviai.

SVARSTYKLĖS. Filosofinis, mistinis ar religinis nusiteikimas išliks visą dieną. Nesinorės jokio šurmulio. Gali kiek šlubuoti sveikata. Arba ką nors lankysite ligoninėje, rūpinsitės sergančiu šeimos nariu ar pan.

SKORPIONAS. Pravartu reikšti simpatiją, meilę, draugiškumą, jei norite, kad būtų atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės draugijoje, kuri nelinkusi provokuoti ginčų, kritikuoti. Regis, nepagailėsite dėmesio vaikams.

ŠAULYS. Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai. Gerumu šiandien daugiau laimėsite nei principais ar priekaištais.

OŽIARAGIS. Tikriausiai noriai bendrausite, filosofuosite. Kalbos suksis apie dvasinius dalykus, keliones, studijas, politiką. Galite gauti svarbios informacijos. Venkite ginčų, konfliktų. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Šiandien daug galvosite apie mirtį, amžinybę, transformacijas. Galbūt labai domins ezoterinės teorijos. Tačiau ir finansinės problemos neduos ramybės, ypač jei ką tik atlikote nuostolingą veiksmą.

ŽUVYS. Šiandien tikra laimė būtų darnūs santykiai su sutuoktiniu, partneriu, nes jums labai reikės supratingo palaikymo, buvimo poroje jausmo, o vienatvė baugins.  

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook