Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Planuojate įsirengti miegamąjį? Taisyklės, kurių tikrai verta...

Planuojate įsirengti miegamąjį? Taisyklės, kurių tikrai verta laikytis, jei norite išvysti puikų rezultatą (0)

2020-04-21

Miegamasis – vieta, kurioje praleidžiame labai daug savo laiko, tad norisi, kad jis būtų ne tik ergonomiškas, bet ir estetiškas. Taigi, jei ir jums svarbūs šie aspektai, turėtumėte laikytis tam tikrų taisyklių.

Renkantis miegamojo baldus, nereikia pamiršti, kad lova yra svarbiausias akcentas. Taigi, tai reiškia keletą svarbių dalykų: visų pirma, šiam baldui tikrai neturėtumėte taupyti; antra – nebijokite eksperimentuoti. Jei anksčiau tik nedrąsiai pasvajodavote apie karališko dydžio lovą, tai, galbūt, dabar ir yra pats metas šią idėją paversti realybe? Jei visada sakėte, kad gražiausia lova – natūralios medžio spalvos, tai galbūt šiandien būtų pats metas pakeisti savo nuomonę ir įnešti naujų spalvų į savo miegamąjį ir įsigyti, pavyzdžiui, raudonos spalvos lovą? Kad ir ką benuspręsite, rinkitės labiausiai dėmesio vertą variantą, juk būtent lovoje praleisite net trečdalį savo gyvenimo. Jei jus domina lovos, galinčios pateisinti net pačių išrankiausiųjų skonį, turėtumėte spausti čia.

Jei manote, kad visiškai nesvarbu, kokios užuolaidos kabės šiame kambaryje, jūs tiesiog labai smarkiai klystate. Reikėtų investuoti į brangias ir kokybiškas, storo audinio, patraukliai atrodančias užuolaidas. Tokios užuolaidos ne tik suteiks jaukumo šiam kambariui, bet ir leis reguliuoti į jį patenkančios šviesos srautą.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti sienoms. Jei jas nuspręsite ne dažyti, o tapetuoti, tai prisiminkite, jog smulkaus rašto tapetai vizualiai didins kambarį, ir atvirkščiai. Geru sprendimu gali tapti ir dviejų rūšių tapetų naudojimą – pavyzdžiui, tris kambario sienas galite ištapetuoti vienspalviais tapetais, o vieną sieną – ornamentais dekoruotais tapetais. Bendras vaizdas bus ne tik estetiškas, bet ir dekoratyvus. Pigu.lt siūlo rinktis iš daugybės rūšių tapetų, tad nebijokite eksperimentuoti.

Kokius dekoro elementus pasirinkti? Nors daugybė žmonių sako, kad svarbiausia – patogūs ir estetiški baldai, tačiau tikrai negalima pamiršti, kad maksimaliai estetišką vaizdą išgausite tuo atveju, jei nepamiršite ir dekoro elementų. Na, o, jie gali būti patys įvairiausi: paveikslai (jei kambarys yra nedidelis, reikėtų rinktis tris mažus paveikslus); ant žemės pastatomi ir ant stalelio padedami šviestuvai (jei sienos yra šviesios, puikiai tiks tamsios spalvos šviestuvai); kompozicijos iš dirbtinių gėlių (šis pasirinkimas yra ne tik labai estetiškas, bet ir praktiškas, kadangi tarnaus itin ilgai ir nereikalaus jokios priežiūros); įvairios rankų darbo statulėlės; vienetiniai suvenyrai; dovanoti jums svarbiomis progomis ar pirkti jūsų pačių; dekoratyvūs nuotraukų rėmeliai su nuotraukomis, kurios įamžintos mieliausios jūsų gyvenimo akimirkos.

Taigi, jei iki šiol manėte, kad miegamojo įrengimas reikalauja labai daug žinių ir yra būtina laikytis dešimčių taisyklių, akivaizdu, jog klydote. Pakaks vos tik kelių paprastų taisyklių tam, kad galutinis vaizdas būtų iš tiesų patrauklus. Na, ir, žinoma, nepamirškite išgryninti vizijos – ji padės nepasiklysti tarp daugybės įvairių pasirinkimų.

Užsak. Nr. 402 « AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook