Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Planuojate pirkti padangas, tačiau nežinote, kokio biudžeto ta...

Planuojate pirkti padangas, tačiau nežinote, kokio biudžeto tam gali prireikti? (1)

2020-08-10

Ne paslaptis, kad kiekvienam pirkiniui yra reikalingas tam tikro dydžio biudžetas, o padangos – taip pat ne išimtis. Verta akcentuoti ir tai, kad nemaža dalis žmonių iš anksto nori bent preliminariai suplanuoti biudžetą. Vis dėlto, nemaža dalis žmonių pripažįsta, kad suplanuoti kelionės ar remontui reikalingą biudžetą, yra lengviau nei numatyti, kiek pinigų gali pareikalauti padangų pirkimas. Kita vertus, tai tikrai nėra neįmanoma ir neįveikiama užduotis. Tad kviečiame atkreipti dėmesį į tai, ko reikia nepamiršti planuojant padangoms pirkti skirtą biudžetą.

Žieminės, vasarinės, o gal tiesiog universalios?

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kurio reikėtų nepamiršti planuojant biudžetą, yra padangų tipas. Iš anksto atsakingai apsvarstykite, kokio tipo padangas rinksitės. Dauguma žmonių galvoja, kad puikiu pasirinkimu tampa vasarinės bei žieminės padangos, nes jos, keičiamos pagal sezonus, gali užtikrinti maksimalų kelionės saugumą. Tačiau, jei domina ekonomiškas ir protingas biudžetas, tokiu atvejų dėmesį vertėtų atkreipti į kitus akcentus. Pavyzdžiui, įvertinti, kad itin aukštos kokybės universalios padangos gali kainuoti pigiau negu žieminės bei vasarinės padangos. Na, ir, žinoma nereikia pamiršti ir kitų, su tuo susijusių privalumų. Universalios padangos yra idealus sprendimas ne tik kainos atžvilgiu – jas pasirinkę, jūs nesugaišite laiko montavimui du kartus per metus, bet ir jums nereikės ieškoti vietos, kur laikyti žiemines padangas vasaros metu ir atvirkščiai.

Svarbus laikas, kada perkate

Tiems, kurie nori iš anksto žinoti kuo tikslesnį padangų pirkimui reikalingo biudžeto dydį, dėmesį verta atkreipti ir į laiką, kada bus perkamas šis pirkinys. Nepamirškite svarbios aplinkybės: vasarą žieminės padangas gali būti parduodamos pigiau, o atėjus žiemai, už vasarines padangas mokėsite taip pat mažiau. Na, o įvertinus, kad dažniausiai yra perkamos net 4 padangos iš  karto, nesunku pastebėti, kad tikrai galima nemažai sutaupyti.

Nepamirškite ir akcijų

Kalbant apie padangoms pirkti skirtą biudžetą,  negalima pamiršti, kad jį labai smarkiai pakoreguoti (ir, žinoma, tikrai į geresnę pusę) gali akcijos. Belieka tik pridurti, kad būtent akcijos yra tas veiksnys, dėl kurio sėkmės atveju (jei spėsite laiku pasinaudoti akcijos pasiūlymu), biudžetą galėsite sumažinti net keliomis dešimtimis procentų.

Vasaros ir žiemos išpardavimai

Svarbų vaidmenį vaidina ir vasaros bei žiemos išpardavimai – jie taip pat gali gerokai sumažinti padangoms skirtą biudžetą. Tačiau, jei norite itin patrauklių išlaidų, verta ypač apdairiai pasinaudoti šiais išpardavimais. Tai reiškia, kad jei siekiate iš tiesų itin patrauklių kainų, vasaros išpardavimo metu turėtumėte įsigyti ne vasarines, o žiemines padangas. Kodėl reikėtų priimti būtent tokį sprendimą? Viskas labai paprasta – žieminės padangos vasaros metu ir taip jau dažniausiai parduodamos už šiek tiek mažesnę kainą, o išpardavimas jas sumažina dar labiau. Taigi, elkitės atsakingai ir jus tikrai maloniai nustebins biudžeto dydis.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad iš tiesų yra nemažai veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, jei norite suplanuoti padangoms skirtą biudžetą. Visų pirma, turėtumėte atsakingai pasverti, kokios tipo padangas rinksitės, nes vertinantys ekonomiškumą, netrunka pastebėti, kad universalios padangos yra geresnis pasirinkimas. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad tokie veiksniai, kaip akcija, padangoms pirkti skirtą biudžetą gali sumažinti keliolika ar net keliasdešimt procentų. Svarbu prisiminti ir tai, kad žiemą turėtų būti perkamos vasarinės padangos, o vasarą – žieminės. Beje, didelė kokybiškų žieminių padangų pasirinkimą galite rasti https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos/ziemines-padangos. Ypač naudingi yra ir vasaros bei žiemos išpardavimai – jų metu kainos gerokai krinta, tad taip pat galima užtikrinti itin patrauklias išlaidas.

Užsak. nr. 773« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook