Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Populiariausios LED juostų pritaikymo idėjos

Populiariausios LED juostų pritaikymo idėjos (0)

2020-09-18

Šiais laikais turime galimybę rinktis iš daugybės skirtingų apšvietimo sprendimų, todėl nenuostabu, kad atitinkamus elementus pritaikome ne tik kaip pagrindinį apšvietimą, bet ir kaip skirtingų erdvių dekoracijas. Tokiems tikslams ypač tinka universalumu garsėjančios LED juostos – jas itin paprasta sumontuoti, tad vienintelė sudėtingesnė užduotis yra sugalvoti, kaip jas pritaikyti būtent savo namuose. Siūlome susipažinti su dažniausiomis, praktiškai visuomet pasiteisinančiomis idėjomis – galbūt tarp jų surasite pačią geriausią.

Veidrodžiai

Nors daugelis šiuolaikiškų veidrodžių iš karto yra komplektuojami kartu su LED apšvietimu, net ir turėdami paprastesnį variantą Jūs galite papuošti jį šiomis juostomis. Toks sprendimas itin žavingai atrodytų ant veidrodžių, turinčių platesnius rėmus. Jis atneš ir praktinės naudos: skleidžiama šviesa apribos šešėlius ir sukurs kur kas tolygesnį apšvietimą, taigi įvairias procedūras galėsite atlikti kur kas patogiau – šį privalumą ypač įvertinsite vonios kambaryje.

Laiptai

LED juostas populiaru montuoti po turėklais, tačiau joms taip pat galite surasti vietos ir ant pačių pakopų – viskas priklausys nuo galutinės Jūsų vizijos. Taip sukursite itin jaukią aplinką ir pridėsite laiptams šiek tiek daugiau aptakumo. Be to, naktį nereikės jungti papildomos šviesos tam, kad saugiai galėtumėte nusileisti ar pakilti aukštyn, taigi toks sprendimas pasiūlys ne vieną privalumą.

Sofos ir foteliai

Dažnai atrodo, jog šių baldų papuošimas yra labiau smagus nei funkcionalus, tačiau reikėtų neskubėti ir nedaryti skubotų išvadų. Jei sofą ar fotelį padailinsite uždėdami šias juostas, kambarys atrodys charakteringesnis, o galbūt – net ir erdvesnis. Be to, jei neberasite eilinį kartą pradingusio nuotolinio televizoriaus pultelio, galite net neabejoti: nuo šiol jo paieškos bus gerokai sėkmingesnės.

Stalai

Tikriausiai sutiksite, jog toks sprendimas nėra matomas itin dažnai – būtent dėl to jį verta išbandyti tiems, kurie nori namuose sukurti originalią aplinką. Be to, tai puikus būdas atnaujinti šiek tiek pabodusį ir morališkai pasenusį stalą: šis baldas taps kur kas modernesnis, o maloni šviesa puikiai tiks organizuojant vakarėlius. Galite būti tikri – toks stilistinis sumanymas tikrai bus pastebėtas ir labai palankiai įvertintas.

Lentynos

Pasitelkus LED juostas, galima labai įdomiai atskleisti lentynose esantį turinį – mėgstamiausias knygas, kolekcionuojamus daiktus, meno kūrinius ar iš kelionių parsivežtus suvenyrus. Šiuo atveju galimos pačios įvairiausios variacijos ir interpretacijos. Be to, jas verta pasitelkti tamsesnėse spintelėse ar netgi sandėliukuose: jeigu čia užsuksite tik trumpam, kai kuriais atvejais netgi nereikės įsijungti šviesos.

Nuotraukų rėmeliai

Papuošę nuotraukų ar netgi paveikslų rėmelius šiomis juostomis, dar labiau juos išskirsite ir pabrėšite – tokių akcentų tikrai bus neįmanoma nepastebėti. Tokią idėją ypač verta pasitelkti sentimentaliam nuotraukų kampeliui, tačiau galima išbandyti ir kitus variantus. Dėl saugumo nerimauti nereikėtų: LED juostos neskleidžia šilumos, tad jas galima naudoti norint išskirti praktiškai bet kokį meno kūrinį.

Televizorius

Nors gali nuskambėti netikėtai, tačiau LED juostas galite sumontuoti kitoje televizoriaus ekrano pusėje – toks procesas yra visiškai saugus ir šiam prietaisui neigiamos įtakos tikrai neturėtų padaryti. Teigiama, kad tokia šviesa netgi gali sumažinti akių įtampą, tačiau bet kuriuo atveju turėsite ypatingai žavią kambario detalę net ir tuomet, kai televizorius bus išjungtas. Šiuo atveju atidžiai reikėtų rinktis skleidžiamos šviesos atspalvį – įsitikinkite, kad jis laikui bėgant nepradės Jūsų erzinti. Plačią LED juostų įvairovę rasite čia.

Lauko detalės

LED juostas galima naudoti ir lauke – papuoškite jomis laiptų pakopas, takelius, skėčius nuo saulės, baldus ar kitas kieme esančias detales. Tiesa, šiuo atveju ypač svarbu pasirinkti tinkamą jų tipą – dažniausiai laukui tinka IP65 ir aukštesnę atsparumo klasę turintys gaminiai, tačiau prie kai kurių iš jų yra nurodoma ir darbinė temperatūra. Tiek šį, tiek ir kitus apšvietimo sprendimus galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje Jūsų laukia itin plati jų įvairovė.

Tai – populiariausios, tačiau tikrai ne vienintelės LED juostų pritaikymo idėjos, kurias verta išbandyti. Jas galite pritvirtinti bet kur, kur tik norisi daugiau šviesos ar įdomesnių, akį traukiančių detalių – su tokiomis paskirtimis šie gaminiai tikrai galės susitvarkyti, o plati įvairovė leis įgyvendinti bet kokius stilistinius sumanymus.

Užsak nr. 921« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook