Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Priedai automobiliui, su kuriuo daug keliaujate

Priedai automobiliui, su kuriuo daug keliaujate (0)

2021-08-03

Ne paslaptis, kad tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse daug žmonių mėgsta į keliones leistis nuosavu automobiliu. Tokia išvyka yra smagi, nes galite važiuoti ten, kur norite, per kur norite, kaip norite ir kada norite. Jeigu ir jus domina toks keliavimo būdas, tuomet toliau skaitykite mūsų straipsnį, nes jame apžvelgsime ir supažindinsime jus su priedais/aksesuarais automobiliui, kurie palengvina keliones į užsienį. 

Stogo bagažinė

Važiuojant su daugiau daiktų arba su, pvz., slidėmis, snieglentėmis bei kitais panašiais objektais, reikia daugiau nei tik vietos, kuri yra prieinama bagažinėje bei automobilio salone. Tam įsigyjama stogo bagažinė. Šis įtaisas montuojamas ant automobilio stogo ir suteikia nemažai papildomos vietos susidėti tokius daiktus, kurie, galbūt, netilpo viduje. Stogo bagažinių ir skersinių būna įvairiausio dydžio, todėl reikia tinkamai pasirinkti modelį savo automobiliui. Geriausią variantą su prekių filtrų bei rūšiavimo įrankių pagalba pasirinkite Varle.lt parduotuvėje internetu!

Automobilinis šaldytuvas

Keliaujant ilgus atstumus tikrai norėsis užkandžiauti arba turėti šaltą desertą, kuriuo galima atsigaivinti, jeigu lauke labai karšta. Ledus, sumuštinius, kitus maisto produktus bei gėrimus tinkamiausia automobilyje gabenti būtent šaldytuve, nes beveik visur kitur jie išsilydys, sukais ir praras malonų pojūtį valgant bei gal net patį skonį. Šaldytuvas – praktiškas pirkinys, kuris, keliaujant ilgus atstumus, leidžia pridėti komforto bei išsprendžia daugybę klaustukų, susijusių su kelionių vasaros metu arba ten, kur nuolat šviečia saulė. 

GPS navigacija

Į ilgesnes ir tolimas keliones, ypač ne pagrindiniais keliais bei tamsiu paros metu, rekomenduojama leistis tik su patikima navigacija. Užsienyje kelių žymėjimas gali būti labai skirtingas nuo to, ką esame įpratę matyti Lietuvoje. Dėl to naviguoti pasidaro sudėtinga. Problema, dėl ko ne visada galima pasitikėti mobiliaisiais telefonais ir žemėlapių programėlėmis juose – internetas užsienyje brangus ir ne visada pasiekiamas. Pvz., kur nors Alpėse gali būti sunku rasti tą nusukimą link jūsų viešbučio. Arba mažame kaimelyje, kur turite sustoti, negalėsite rasti parkavimo vietos. 

Su gerai veikiančia navigacija tokių problemų nekils, nes ji veikia visur, kur tik yra palydovinis signalas. Žemėlapiai jau parsiųsti į įrenginį, o daugiau nieko daryti nereikia. 

Deflektoriai

Automobilio deflektoriai yra praktiškas bei ganėtinai naudingas priedas (aksesuaras) jūsų transporto priemonei. Keliaujant deflektoriai padės geriau vėdinti automobilio saloną ir išvengti diskomforto dėl triukšmo arba skersvėjo. Turbūt visiems teko susidurti su situacija, kada vos pravertas langas, važiuojant kiek didesniu greičiu, sukelia nemalonias vibracijas, dėl kurių užgula ausys arba atsiranda nemalonus triukšmas. Deflektorius nukreipia oro srautą taip, kad jis nesukurtų didelio triukšmo, o taip pat ir, lyjant lietui, apsaugo nuo krintančių lašų bei leidžia laikyti pravirus langus. Taigi, kelionėje deflektorius tikrai yra naudingas, nes: neleidžia tokiam dideliam kiekiui drėgmės patekti į automobilio saloną, net kai yra pravertas langas, apsaugo nuo skersvėjo, apsaugo langus nuo rasojimo bei mažina riziką, kad langai bus užteršti ar apsineš dulkėmis bei kitais nešvarumais. 

Dar vienas, nors ir nedidelis, bet reikšmingas privalumas – jeigu ant automobilio langų yra deflektorius(-iai), tuomet galite nesibaimindami palikti šiek tiek pravirus langus, kad oras salone nebūtų pernelyg karštas ar tvankus. 

Prakiurusios padangos remonto komplektas

Kelyje gali atsitikti visko. Bene nemaloniausias incidentas – prakiurusi padanga kelyje, svetimame mieste ar net svetimoje šalyje. Pakaitinis ratas yra naudingas pirkinys, tačiau iš tiesų iš jo naudos didelės neturėsite, nes dažnai jis teužima papildomą vietą, kuri galėtų būti panaudota daiktų pervežimui. Taupiau (vietos atžvilgiu) rinktis padangos užtaisymo/remonto komplektą, su kurio pagalba galėsite greitai ir paprastai užtaisyti prakiurusias padangos vietas ir turėti galimybę nuvažiuoti keliasdešimt ar net daugiau nei 100km iki artimiausio serviso, kad padanga jums būtų užlopyta tinkamai arba pakeista į naują.

Gnybtai akumuliatoriui ir akumuliatoriaus įkroviklis

Taip pat dažna problema, dėl kurios kyla nesklandumų – išsikrovęs akumuliatorius. Keliaujant su daug daiktų, gali kilti rizika, kad iš automobilio išlipsite palikę per naktį veikti šviesas, radiją ar kokį kitą elektros prietaisą. Tai gali iškrauti akumuliatorių, o toli nuo namų artimieji nepadės. Dėl to pasiruoškite gnybtus ir įkroviklį, kurie padės išspręsti kilusią problemą.

Užsakymo nr. 837.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook