Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ruduo darbe: stiliaus idėjos 2021 metams

Ruduo darbe: stiliaus idėjos 2021 metams (0)

2021-08-17

Kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti, tačiau po truputį artėjame link rudens sezono – daugeliui jis asocijuojasi ir su savotiška nauja pradžia darbe. Tam, kad ją pasitiktumėte dar geriau pasiruošusios, iš anksto tenka peržiūrėti savo spintos turinį ir pagalvoti, kokie deriniai labiausiai tiks šiek tiek atvėsusiems orams. Siūlome išbandyti žemiau išvardintas idėjas – jos šiais metais bus ypač madingos.

Dėmesį atkreipiantis paltas

Rudens ir žiemos sezonais paltai yra vieni iš tų drabužių, kuriuos privalu turėti kiekvienai moteriai – toks viršutinis rūbas puikiai tiks ir tuomet, kai keliausite į darbą. Kalbant apie populiariausius jų modelius, verta išskirti šviesiai rudus atspalvius ir stilingąjį languotą dizainą – tokie paltai yra ganėtinai universalūs, tad juos priderinsite tiek prie sportbačių, tiek ir prie aukštakulnių. Jei pasirinksite ilgesnį modelį, žavingai atrodysite kartu vilkėdamos net ir ilgesnę suknelę.

Suknelės pūstomis rankovėmis

Pūsti pečiai ir vėl bus viena pirmaujančių rudens ir žiemos tendencijų, tad tokią detalę turinčius rūbus drąsiai galite rinktis ir darbo aplinkai – ji atrodo įdomiai, tačiau nėra pernelyg iššaukianti. Jei pasirinksite tokią suknelę, atkreipkite dėmesį, jog ji būtų maždaug vidutinio ilgio, iki kelių – tuomet tikrai nesulaužysite jokių biuro taisyklių. Vienas iš įdomesnių variantų yra turkio spalvos suknelę suderinti su baltais smailiais aukštakulniais, tačiau lygiai taip pat galite išbandyti ir kitas atspalvių variacijas.

Juodos ir pilkos spalvos deriniai

Tai – saugūs ir patikimi atspalviai, kurie puikiai tinka ir biuro aprangai, tad tikrai nesuklysite įsigijusios bent keletą tokių drabužių. Turėkite omenyje, jog šiemet madingos kelnės – kiek platesnės, patrumpintais galais. Jas ypač patartina derinti su over-sized stiliaus megztiniais: toks derinys bus ypač patogus, tad jeigu darbe tenka daugiau pajudėti, tikrai įvertinsite tokį pranašumą. Priešingu atveju verta pagalvoti ir apie aukštakulnius, kurie puikiai dera su šio tipo kelnėmis.

Baltos kelnės

Kelnės moterims rudens sezonu yra vieni dažniausiai pasirenkamų drabužių, todėl reikėtų pasirūpinti, kad spintoje nepritrūktų įvairiausių skirtingų jų modelių. Pasirinkusios baltas kelnes ir priderinusios prie jų languotą švarką, sukursite itin elegantišką ir netgi šiek tiek prašmatnų įvaizdį, kuris puikiai tiks net ir oficialesnei aplinkai. Jei prie tokio derinio pridėsite ir smailianosius aukštakulnius, atrodysite kaip labai sėkminga verslininkė.

Kelnių, marškinių ir švarko derinys

Toks derinys darbo aplinkoje sutinkamas itin dažnai, tačiau jei norite jį paversti dar ypatingesniu, turėtumėte daugiau dėmesio skirti kiekvienam iš šių rūbų. Pavyzdžiui, itin žavingai atrodo plačios, juostuotos kelnės itin aukštu liemeniu. Tam, kad įvaizdis šiek tiek susibalansuotų, prie jų reikėtų derinti baltus marškinius ir tamsų švarkelį. Platų jų pasirinkimą atrasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Prancūziška klasika

Yra keletas stiliaus detalių, kurias taip pat pravartu turėti savo spintoje – tam tikrai pritartų ir stilingosios prancūzės. Juoda odinė striukė, balti marškiniai, juodi batai ir klostuotas sijonas yra tie elementai, iš kurių galėsite suformuoti net keletą skirtingų, biuro aplinkai labai tinkančių derinių. Jei norėsis daugiau gyvybingumo, pasirūpinkite ir keliais ryškesnių spalvų aksesuarais – jie pagyvins ganėtinai oficialią Jūsų išvaizdą ir tuo pačiu padės atskleisti Jūsų asmenybę. Tikriausiai sutiksite, jog to norisi net ir darbinėje aplinkoje.

Pasirūpinusios visomis šiomis garderobo detalėmis, atšalus orams tikrai nepritrūksite stilingų ir patogiai jaustis leidžiančių derinių. Žinoma, reikėtų nepamiršti atsižvelgti ir į tai, koks aprangos kodas yra priimtinas Jūsų darbovietėje – pagal jį gali tekti padaryti keletą korekcijų.

Užsakymo nr. 895« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook