Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rytinės kavos puodukas gali virsti visą gyvenimą džiuginsianči...

Rytinės kavos puodukas gali virsti visą gyvenimą džiuginsiančiu atsiminimu (0)

2020-11-19

Gyvename ypatingu laikotarpiu, kai dėl iškilusių apribojimų, daugybė žmonių yra priversti bent trumpam pristabdyti savo profesinę, akademinę ar sportinę veiklą. Na, o tai, reiškia ir tai, kad pagaliau dauguma žmonių turės šiek tiek daugiau laisvo laiko, apie kurį tikriausiai visada svajojo. Ir tik nuo pačių priklausys, kaip tą laiką praleis. Na, o praleisti jį galima iš tiesų labai labai įspūdingai – taip, kad netgi rytinės kavos gėrimas taptų visą gyvenimą džiuginsiančiu atsiminimu. Nežinote, kaip tai padaryti? Turime keletą pasiūlymų.

Įsigykite žiedą

Jei reikėtų įvardinti vieną labiausiai moteris džiuginančių dalykų, neabejotinai tai būtų papuošalai, o dar labiau dėmesį, ko gero, patrauktų žiedai, nes būtent jie ir yra dažniausiai nešiojami papuošalai. Taigi, jei tiesiog gerdamos savo rytinę kavą įsigysite ir žiedą, galite būti tikros, kad šis rytinis aromatizuotas ritualas taps ne tik itin maloniu, bet ir visą gyvenimą džiuginsiančiu atsiminimu, juk būtent tiek – t.y., visą gyvenimą jums ir tarnaus žiedas, kurį įsigysite. Na, o, atsižvelgiant į tokį solidų gaminio tarnavimo laiką, belieka tik pridurti, jog verta labai atsakingai pagalvoti, kokį rinktis. Taigi, iš anksto apgalvokite, iš ko turėtų būti pagamintas papuošalas, kad jį norėtųsi nešioti kuo dažniau? Na, o pasirinkimų, jų tikrai netrūksta – sidabras, baltas, auksas geltonas auksas – tai tik keli galimi variantai. Taip pat iš anksto apsvarstykite, ar žiedas turtų  būti su akele, o galbūt netgi su keliomis? Kad ir ką nuspręsite, atminkite, kad rytinės kavos gėrimas bus kur kas malonesnis tuo atveju, jei užsuksite į Pigu.lt, nes čia tikrai surasite sau patinkantį papuošalą.

Paskambinkite seniai lankytai draugei

Taip, taip, kad ir kokios komunikabilios moterys bebūtų, kiekviena iš jų turi bent po kelias draugas, su kurioms nekalbėjo jau ilgą laiką; neklausė, kaip sekasi ir kokie yra artimiausi planai. Tad galite būti tikros – rytinės kavos gėrimo ritualas bus nepalyginimai malonesnis bei prasmingesnis, jei tiesiog paėmusios telefoną, surinksite seniai girdėtos draugės numerį. Paklauskite, kaip sekasi, o tuomet, jau netgi garantuoja, kad galbūt ir vieno kavos puodelio nepakaks – teks pasigaminti ir dar vieną, nes įspūdžių bus tikrai daug.

Išrinkite dovaną mamai ar sesei

Mūsų mamos ar sesės – žmonės, su kuriais moteriškos draugijos gijos dažniausiai būna pačios tvirčiausios ir stipriausios. Vis dėlto, kai įvairūs apribojimai tapo ir mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, labai tikėtina, kad yra kur kas sunkiau suplanuoti vizitą pas amą ar sesę. Tačiau jūs tikrai galite parodyti dėmesį šiltomis ir stilingomis dovanomis, kurias kiekviena iš mūsų taip mėgsta. Tad jūsų rytinės kavos gėrimas taps kur kas malonesniu, prasmingesniu ir tikrai visą gyvenimą džiuginsiančiu atsiminimu, jeigu jūsų dėmesį patrauks tokie pasirinkimai, kaip apyrankės, žiedai ar auskarai moterims internetu.

Knygos, knygos, ir dar kartą knygos

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad vienas daugiausiai mūsų gyvenimui prasmės suteikiančių dalykų yra naujos žinios bei suvokimai. O vienas lengviausių bei paprasčiausių būdų jų pasisemti, yra knygų skaitymas. Tad, jei kiekvieną rytą, gerdamos kavą perskaitysite bent po keliolika puslapių, galite būti tikros – tai taps itin vertingu įpročiu, o įgytos žinios išliks visam gyvenimui ir galbūt netgi jį pakeis.

Milijonai moterų savo rytą pradeda nuo kavos puodelio. Tik ne kiekviena iš jų įdeda pakankamai pastangų, kad šis ritualus taptų visą gyvenimą atsiminsiančiu įvykiu. O kas pasakytina apie jus? Galite jau šiandien pradėti teigiamus pokyčius.

Užsak. Nr. 1189.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook