Sandarumo testas priduodant namą. Kam jo reikia?

Sandarumo testas priduodant namą. Kam jo reikia? (0)

2021-09-13

Šiais laikais renkantis namus energetinis būsto efektyvumas yra labai svarbus aspektas, kuriam skiriama kuo daugiau dėmesio. Kodėl? Kadangi gyvendami mažiau energijos išeikvojančiuose namuose žmonės taupo ne tik savo piniginės turinį, tačiau taip pat ir gamtą, o būti ekologišku – verta.

Puiku tai, kad sandarumo testas priduodant namą yra ta paslauga, kuri gali padėti kur kas paprasčiau įvertinti jo lygį ir tuo pačiu laiku sutvarkyti problemas, kurios vėliau gali kainuoti kur kas daugiau.

Apie paslaugą kalbamės su šios sferos specialistu, kuris padės suprasti kas ir kaip.

Testai – ne tik vasaros metu

Kai kurie žmonės specialiai laukia vasaros, kad būtų atliktas jų būsto sandarumo vertinimas. Tai nėra tikslu, kadangi paslauga atliekama visus metus ir nepriklausomai nuo sezono – gaunami tikslūs rezultatai, kurie padeda įvertinti kas ir kaip.

„Testo metu atliekamas daug skirtingų procesų, kuriuos visus vienija būsto sandarumo vertinimo rezultatas“,- pasakoja specialistas. „Klientui nereikia žinoti kas ir kaip, kadangi tai yra matematika, kurios metu naudojama speciali įranga. Svarbiausia, kad sandarumo testas priduodant namą arba tada, kai reikalingas seno namo vertinimas gali būti atliekamas visus metus“,- priduria jis.

Ne tik pardavėjui, tačiau ir pirkėjui

Šiais laikais labai dažnai sandarumo vertinimo lygio nustatymas reikalingas ne tik tiems, kurie statosi namus sau arba juos parduoda, tačiau ir tiems, kurie planuoja pirkti konkretų būstą bei nori būti ramūs, kad jų pasirinkimas tikrai yra pats geriausias.

„Į mus kreipiasi žmonės, kurie prašo nustatyti planuojamo pirkti namo sandarumą. Labai dažnai žinodami problemines vietas jie gali gana tiksliai apskaičiuoti – kiek teks investuoti, kad pavyktų sutvarkyti tinkamai. Tai dažniausiai padeda derėtis su pardavėjais“,- pasakoja šioje sferoje dirbantis specialistas.

Testas – tik su gera komanda

Žinoma, tokio tipo darbams atlikti reikalinga gera komanda, kuri garantuoja ne tik tikslius rezultatus, tačiau ir atsakymus į klausimus bei rekomendacijas, kurios  gali padėti kur kas geriau izoliuoti namus ir tuo pačiu pakelti jų vertę bei pagerinti savo gyvenimą.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook