Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sekmadienio horoskopas

Sekmadienio horoskopas (0)

2021-10-31

AVINAS. Šiandien jums gali kilti ūpas sportuoti, atlikti ypatingesnes grožio, higienines procedūras. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu.

JAUTIS. Šiandienės jūsų mintys ir viltys turėtų būti priimtinos kitiems žmonėms, todėl lengvai rasite bendrą kalbą. Bendravimu su jumis ypač džiaugsis vaikai, augintiniai.

DVYNIAI. Jeigu pavyks susitaikyti su kitų trūkumais ir būti tolerantiškiems, galite tikėtis neblogos dienos. Kiek nuo jūsų priklauso ir kaip galite, kurkite namų jaukumą, artimųjų gerovę.

VĖŽYS. Pasidalijimas mintimis, patarimais šiandieną būtų labai naudingas, ypač su giminaičiais, draugais. Tik būkite empatiški pašnekovų atžvilgiu, nekalbėkite vien apie savo rūpesčius ar pasiekimus. Gera diena ir mokytis, rašyti.

LIŪTAS. Tai harmonijos ir poilsio diena. Nestokosite dosnumo, energijos ir gero skonio. Puikiai pavyktų padailinti savo gyvenamąją aplinką. Tiktų aplankyti tėvus, senelius.

MERGELĖ. Būsite linkę trumpam pamiršti rutiną ir gilintis į intelektinius, dvasinius dalykus. Pasižymėsite intuityvumu, jautrumu. Kitiems galite atrodyti pernelyg neįprastai filosofuojantys.

SVARSTYKLĖS. Jums gali kilti moralinių dilemų. Ilgiau pamąstę, sugebėsite viską pateisinti, arba atvirkščiai, tai, kas balta, paversti pilka. Galite prisigalvoti gana nerealių, neįgyvendinamų tikslų, planų. Siekite darnos su savimi ir kitais.

SKORPIONAS. Šiandieną jums seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones, jei sugebėsite atsiprašyti ir atleisti, rasti kompromisą. Draugystė, palaikymas abipusiai suteiks tvirtybės.

ŠAULYS. Šiandieną galite planuoti tam tikrą posūkį savo gyvenime. Visur patartinas saikas, santūrumas. Neišduokite savų ir svetimų paslapčių, gerbkite kitų privatumą bei nepainiokite viešų ir privačių interesų.

OŽIARAGIS. Šiandien jums gali kilti etinių dilemų. Situacija provokuos filosofinį nusiteikimą. Galite kur nors toliau vykti, gauti žinią iš toli arba šį tą svarbaus sužinoti iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis.

VANDENIS. Būsite įžvalgūs, intuityvūs. Tai padės susivokti vidiniame psichikos pasaulyje, iššifruoti pasąmonės impulsus. Rūpestingas šeimos nario arba jūsų elgesys šeimai gali padėti įveikti nemenką problemą.

ŽUVYS. Tai turėtų būti nebloga diena. Jeigu pasistengsite, susitaikysite su tais, kurie jums brangūs. Regis, pasižymėsite originaliu požiūriu, pažersite minties perliukų.

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook