Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šeštadienio horoskopas

Šeštadienio horoskopas (0)

2021-10-16

AVINAS. Diena bus kupina išsigalvojimų ir gandų, o realiai veiklai stigs energijos. Tikriausiai jus suintriguos išgirsta informacija. Neskubėkite mesti kelio dėl takelio. Stebėkite likimo ženklus, įsiklausykite į savo nuojautas. Saugokitės infekcijų.

JAUTIS. Šiandien jūsų reikės daug kam. Visgi kažkas iš draugų ar pažįstamų gali netikėtai apvilti. Bendraudami verčiau užmirškite tuščias ambicijas, o vaikų problemas spręskite itin geranoriškai.

DVYNIAI. Neskubėkite atsisakyti gauto pasiūlymo, nors galbūt iš karto jame neįžvelgsite kažko naudingo ir konkretaus. Skirkite laiko apmąstymams. Netingėkite imtis ūkio darbų, padėkite vaikams spręsti jų nevaikiškas problemas.

VĖŽYS. Kils noras keisti pasaulį ir aplinkinius. Verta pradėti nuo savęs ir nepersistengti. Pasimokykite, plėskite akiratį, nueikite į turiningą renginį, parodą. Turbūt bus progų pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Neprovokuokite konfliktų ideologinėmis temomis.

LIŪTAS. Galite pasijusti pernelyg priklausomi nuo kitų nuomonės. Suvoksite, kad tik būdami lankstūs, galite tikėtis palankios įvykių tėkmės. Visgi tyčia ar netyčia savo kalbomis ar veiksmais galite kažkam pakenkti. Arba patirti nuostolį dėl neįvertinto darbo.

MERGELĖ. Būsite emocionalūs, jausmingi, linkę pavyduliauti, manipuliuoti. Galbūt kažkuo neįtiksite vaikams, antrajai pusei ar partneriui, jeigu jie tikėjosi iš jūsų kažkokios naudos. Visgi šiandien galite nuveikti nemažai gero.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad nerimauti privers sveikatos reikalai, augintinių problemos. Pasistenkite rūpestingai susitvarkyti tai, ką galite. Tinkama diena ir rimtesnei savianalizei bei savikritikai – pažvelkite ir pamatykite save ne tik išoriniame veidrodyje.

SKORPIONAS. Pasistenkite ką nors gero nuveikti vaikų labui. Nebūkite savanaudiški ir neskaičiuokite svetimų pinigų bei ydų. Net maža dovanėlė, komplimentas galėtų jus sutaikyti su nutolusiu artimu žmogumi ar mylimuoju.

ŠAULYS. Kils noras keisti gyvenimo sąlygas. Galbūt imsitės svarbių pertvarkymų namuose ar asmeniniame ūkyje. O galbūt pagalbos paprašys artimas žmogus ar draugas, kuris remontuoja, kraustosi ar nori užbaigti rudens darbus sodyboje. Neatsisakykite.

OŽIARAGIS. Šiandien aplinkiniams bus nelengva su jumis bendrauti. Regis, pernelyg akcentuosite savo nuomonę, atrodysite kategoriški ir netolerantiški. Jei nenorite sugadinti mikroklimato, venkite politinių temų.

VANDENIS. Tai galėtų būti rami, soti, komfortiška diena. Tikėtinos pastangos pagražinti buitį. Verčiau venkite skubotų sandėrių, nepirkite "katės maiše". Internetu užsisakyta prekė ar paslauga gali nuvilti.

ŽUVYS. Iš esmės diena turėtų būti nebloga. Tik pernelyg nesisavinkite svetimų minčių, idėjų, pažiūrų ir nesipuikuokite jomis lyg savomis,, kad nepasirodytumėte juokingi ar tušti.

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook