Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šeštadienio horoskopas

Šeštadienio horoskopas (0)

2021-10-30

AVINAS. Šiandien galite gauti viliojamų pasiūlymų. Visgi jei nesusilaikysite nuo netikėtų pagundų, galbūt pasuksite į slidų keliuką ir būsite apkaltinti finansiniu išnaudojimu, seksualiniu persekiojimu, vaikų nepriežiūra ar kt. Įvertinkite padarinius.

JAUTIS. Galite patirti nedraugišką spaudimą arba apie save išgirsti kalbų, dėl kurių pasijusite įsižeidę. Regis, nuspręsite nesitaikstyti su primetama valia, įrodyti, kad esate ne iš kelmo spirti. Nepersistenkite, kad nepakenktumėte sau ar savo šeimos nariams. 

DVYNIAI. Regis, atsiras tiek reikalų ir kontaktų, kad poilsį teks pamiršti. Mažiau laiko skirkite tuščioms kalboms. Darykite prasmingus darbus, kaupkite reikalingas žinias, mokykitės, rūpinkitės augintiniais.

VĖŽYS. Situacija vers galvoti apie investicijas ar pajamas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, verslu. Nelengvai įveikiamų rūpesčių gali sukelti ir vaikai arba mylimas žmogus.

LIŪTAS. Regis, jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Ši diena tarsi įpareigos imtis namų ruošos, rimčiau pasirūpinti šeimos nariais bei augintiniais. Jeigu su kažkuo susipykote, įžeista savimeilė tikriausiai neleis jums siekti susitaikymo.

MERGELĖ. Prieštaringa diena. Jeigu pakankamai ilsėsitės, neieškosite abejotinų nuotykių, nerizikuosite, turbūt išvengsite rimtų problemų. Geriau būtų remtis intuicija, patirtimi, aukštomis moralinėmis vertybėmis.

SVARSTYKLĖS. Galite atkurti santarvę, gerus santykius, jei tik pasistengsite suprasti kitus žmones, prisipažinti klydę ar pan. Nederėtų nuleisti rankų ar užsispirti. Nuoširdumu ir šiokiu tokiu dosnumu galite daug laimėti.

SKORPIONAS. Dėl jūsų aštraus liežuvio gali pakibti ant plauko arba nutrūkti svarbus jums ryšys. Stenkitės neįsivelti į konfliktus, ginčus. Energiją išliekite sportuodami, darbuodamiesi fiziškai. Tausokite savo ir artimųjų nervus.

ŠAULYS. Šiandien venkite aplaidumo, jei reikės rašyti mokslinį darbą, straipsnį, spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan. Raskite laiko ir mylimam žmogui, negailėkite komplimentų.

OŽIARAGIS. Regis, galvoje suksis įkyrios mintys apie skolas, mokesčius, draudimą ar pan. Viskas klostysis geriau, jeigu nesusipyksite su kažkaip jums įsipareigojusiu gerbėju, galinčiu jums padėti pažįstamu ar pan. Visgi per daug iš kitų nesitikėkite.

VANDENIS. Ši diena žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Beveik neverta tikėtis, kad pavyks save ar ką nors kitą perauklėti, pakeisti. Ypač jei to sieksite ne visiškai tinkamais bei moraliais būdais.

ŽUVYS. Regis, turite nemažų socialinių bei kitokių ambicijų, norite sublizgėti kompetencija, statusu. Galbūt šiandien suvoksite, kad per daug sau leidote, siekėte ne pagal galimybes, bandėte prasmukti lengvesniu keliu.

Geros dienos« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook