Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Skirtingos kilimų medžiagos: kokią rinktis geriausia?

Skirtingos kilimų medžiagos: kokią rinktis geriausia? (0)

2021-07-05

Šiandieninis pasaulis vartotojus džiugina įvairiausiais pasiūlymais. Vienos ar kitos reikiamos prekės pasirinkimas tarp gausos pasiūlymų neretai tampa išties sudėtingu uždaviniu. Norite atnaujinti namų interjerą ir ieškote tinkamiausio kilimo? Tikėtina, kad teks gerokai pasukti galvą, mat alternatyvų čia daug, pradedant stiliumi bei spalvomis ir baigiant medžiagomis, iš kurių ši interjero detalė yra pagaminta. Kokio pluošto kilimą pasirinkti protingiausia? 

 

Priklauso nuo vietos

Visų pirma, renkantis kilimą, svarbu atkreipti dėmesį, kurioje namų dalyje ketinate jį patiesti. Visiškai natūralu, kad miegamojo zonoje rinksitės malonesnio pluošto kilimą negu, pavyzdžiui, balkone ar terasoje. Tuo tarpu vaiko kambaryje veikiausiai rinksitės tą, kuris yra pagamintas iš kuo natūralesnių, alergijų nesukeliančių medžiagų. Skirtingi kilimų pluoštai lemia ne tik gaminio kainą, bet ir jo atsparumą įvairiems veiksniams, tad priklausomai nuo skirtingų namų zonų šis pasirinkimas gali kardinaliai skirtis. O kokio stiliaus kilimą galiausiai pasirinkti, klasikinį ar modernų shaggy - lemia jūsų poreikiai! 

Polipropileno kilimai

Kilimai būtent iš šios medžiagos yra gana dažnas pasirinkimas. Mat jų kaina santykinai nėra didelė, be to, polipropileno kilimai nereikalauja ypatingos priežiūros ir yra atsparūs drėgmei, saulei ar kitam aplinkos poveikiui. Tokie kilimai yra lengvi, nėra linkę ilgainiui prarasti spalvos. Tad jei ieškote sintetinio pluošto kilimo, tai variantas, kurį verta apsvarstyti. 

Akriliniai kilimai

Trumpai tariant, šis sintetinis akrilo pluoštas paprastai dar yra vadinamas vilnos pakaitalu dėl panašios išvaizdos ir pojūčių. Tik, žinoma, yra daug pigesnis. Be to, juos gana lengva valyti, tokie kilimai atsparūs purvui, tačiau nėra tokie ilgaamžiai sprendimai kaip natūralios vilnos gaminiai. 

Vilnos kilimai

Be abejonės, tai natūralaus pluošto, kokybiški, elastingi, patvarūs ir malonūs kilimai. Įsigiję vilnonį kilimą galite būti tikri dėl jo ilgaamžiškumo. Žinoma, toks pasirinkimas bus brangus, tačiau kilimai iš vilnos laikomi vienomis prabangiausių alternatyvų. Visgi čia yra ir keletas nepageidaujamų savybių: vilnos kilimai nėra atsparūs purvui, dėmėms ir kandims, taip pat yra linkę pūkuotis. 

Medvilniniai kilimai

Kalbant apie natūralias kilimų medžiagas, medvilnė taip pat yra gana populiari. Nors medvilnės kilimai yra minkšti ir patogūs, tačiau nėra atsparūs nei drėgmei, nei tiesioginiams saulės spinduliams. Ši medžiaga gamyboje taip pat dažnai naudojama kaip viena iš sudedamųjų dalių kartu su viskoze ar kitu dirbtiniu pluoštu. 

Užsakymo nr. 722« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook