Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Staliukų – tūkstančiai, o reikalingas tik vienas? Patarimai, p...

Staliukų – tūkstančiai, o reikalingas tik vienas? Patarimai, padėsiantys pasirinkti (0)

2020-07-13

Kad staliukas yra vienas reikalingiausių baldų namuose, studijoje ar biure, tuo neabejoja niekas. Tačiau, kad staliuką pasirinkti – labai lengva, su tuo sutikti galėtų nebent tik tas, kuris dar niekada nesusidūrė su šiuo iššūkiu. Tad, ką daryti, kad tūkstantinis pasirinkimas iš tiesų nevirstų galvos skausmu ir pinigus pavyktų investuoti tinkamai? Tai padaryti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus.

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį turite atsakingai apgalvoti spręsdami klausimą, kokį staliuką pasirinkti, yra štai toks: kokia iš tiesų bus stalelio paskirtis? Savaime suprantama, kiekvienas stalas yra skirtas tam, kad ant jo būtų galima laikyti tam tikrus daiktus – pradedant dirbtinių gėlių puokšte ir užbaigiant indais, iš kurių valgote pusryčius. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad tų pasirinkimų yra labai daug, tad vienokios stalelio jums pririeks tuo atveju, jei ant planuojate dėti tik vakaro arbatos puodelį, ir visai kitokio, jei prie jo susės 5 – 6 asmenų šeima sotiems pietums. Taigi, kaip jau supratote, pirmiausia reikėtų įvertinti, kiek žmonių turi rasti savo vietą prie stalo ir kas ant jo bus dedama, ir tik tada leistis į paieškas. Kad ir kokio dydžio stalelis jums būtų reikalingas, tinkamiausią baldą tikrai surasite čia.

Ar stalelis savo stiliumi, dizainu ir spalvomis turi derėti prie kitų patalpoje būsiančių baldų? Klausimas tikrai geras, tačiau nebūtinai į jį turėtų būti pateikiamas vienareikšmiškas atsakymas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei jūs pageidaujate stilistinės harmonijos savo namuose, tokiu atveju iš tiesų reikėtų ieškoti stalelio, kuris savo tekstūra, išvaizda, stiliumi ir spalvomis derėtų prie kitų baldų. Tačiau, jei jūsų tikslas – spalvinga ir tekstūromis turtinga namų erdvė, tokiu atveju verta rinktis stalelį, kuris, pagal išvardintus parametrus nedera prie kitų baldų.

Ne paslaptis ir tai, kad labai dažnai žmonės jau pirkdami baldą žino, kad vieta, į kurį pastatys naująjį pirkinį, yra tik trumpalaikė – vėliau baldas bus pernešamas iš vienos vietos į kitą. Jei planuojate, kad naujasis stalelis parinktoje vietoje stovės vos kelis mėnesius, o vėliau – jį pernešite į kitą namų erdvę, tokiu atveju verta pirkti baldą su rateliais. Įsigijus tokį gaminį, jums nereikės nešti sunkaus nešulio – teliks pastumti reikiama kryptimi.

Ar gali vienas stalelis atrodyti kaip du skirtingi baldai? Tikrai taip, jei nuspręsite įsigyti transformuojamą stalelį. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiam tipui priskiriami staleliai yra labai įvairūs: prireikus, naudingą jų plotą galima padidinti net 2 ar 3 kartus, o taip pat – išlankstyti papildomas lentynėles, kurios puikiai pasitarnaus tuomet, kai, pavyzdžiui, reikės sutalpinti knygas (beje, turėtumėte spausti čia, jei norite rasti daugiau info apie įspūdingą jų pasirinkimą). Taigi, baldo pozicijas galėsite keisti priklausomai nuo situacijos ir bet kada galėsite rasti tinkamiausią sprendimą. Be to, toks baldas puikiai tiks ir tiems, kurie svajoja apie ekonomiškas investicijas arba nori sutaupyti kuo daugiau vietos savo namuose.

Na, o pabaigai – dar vienas pastebėjimas. Iš ko turėtų būti padarytas staliukas? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad bene patys populiariausi yra mediniai staliukai, nes daugelis juos itin palankiai vertina ne tik dėl puikios išvaizdos, bet ir dėl natūralumo, jaukumo, ekologiškumo. Kita vertus, puikiu pasirinkimu gali tapti mediniai staliukai, dekoruoti stiklu ar metalu – toks sprendimas suteiks puošnumo, įvairovės.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook