Susikaupė nepakeliamos skolos: bankrutuoti Lietuvoje ar dairyt...

Susikaupė nepakeliamos skolos: bankrutuoti Lietuvoje ar dairytis į užsienį? (0)

2020-12-17

Jei siektume išvardinti priežastis, dėl kurių galėtų susidaryti nepakeliamos skolos fiziniam asmeniui, tai, matytume, kad jų yra iš tiesų labai daug. Gali būti, kad asmuo tiesiog tinkamai neįvertino savo finansinės situacijos ir iš banko pasiskolino daugiau pinigų, nei iš tiesų gali atiduoti;  neteko pagrindinio savo darbo ar papildomų pajamų šaltinių, o galbūt susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis (ar jos ištiko artimą žmogų), todėl savo noru teko palikti puikiai apmokamą darbą.

 Taigi, kaip matyti, priežasčių yra itin daug, tad ir tikimybė, kad vieną dieną fizinis asmuo susidurs su nepakeliamomis skolomis, taip pat yra labai didelė. Tačiau dažnai sakoma, kad viena bėda – ne bėda ir toks posakis galioja ir šiuo atveju. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad su nepakeliamomis skolomis susidūręs fizinis asmuo yra ne tik priverstas ieškoti išeičių, pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti fizinio asmens bankroto byla, kurios pagrindinis akcentas – mokumo atkūrimas bei kreditorių lūkesčių pateisinimas, bet ir turi ieškoti atsakymo į klausimą, kokioje šalyje ši procedūra turėtų būti įvykdyta.  Ne paslaptis, kad jau ne vienerius metus ši procedūra gali būti vykdoma mūsų šalyje, tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad ji gali būti vykdoma ir kone visose Europos šalyse. Taigi, skolų nebegalinčiam pakelti fiziniam asmeniui, tenka ieškoti atsakymo: o kurią šalį pasirinkti šio proceso įvykdymui?

Atsakymo į šį klausimą ieškančiam žmogui, galima pateikti du svarbius patarimus. Visų pirma, galima tiesiog atlikti savarankišką analizę, surinkti visą reikiamą informaciją, palyginti bei įvertinti, kurioje šalyje yra palankiausios sąlygos fizinio asmens bankroto bylos iškėlimui bei įgyvendinimui. Na, o nenorintiems gaišti laiko, visada galimas ir kitas pasirinkimas, – tiesiog kreipkitės į profesionalus, kurie, įvertinę jūsų situaciją, pateiks atsakymą, kurioje šalyje būtų palankiausią iškelti bei įgyvendinti šią procedūrą. Tad, jei reikalingos profesionalios įžvalgos šiuo klausimu, puikiu pasirinkimu gali tapti Stiprus žmogus - Fizinio asmens bankrotas.

Užsak. Nr. 1295.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook