Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tinkamas odos paruošimas ir priežiūra fotoepiliacijai

Tinkamas odos paruošimas ir priežiūra fotoepiliacijai (0)

2020-07-01

Norite džiaugtis glotnia kūno oda, tačiau negalite sau leisti reguliariai lankytis SPA salonuose? Tokiu atveju siūlome įsigyti fotoepiliatorius, kurie sėkmingai pašalina plaukelius nuo kūno, svarbiausia, nesukelia alergijos, padeda išvengti bėrimų, o pati procedūra yra neskausminga.

Tiesa, jeigu fotoepiliatoriai Jums dar nepažįstama sfera - pirmiausia siūlome susipažinti su tinkamu odos paruošimo ritualu ir tik tada imtis gražinimosi ritualų. 

Tinkamas odos paruošimas

Nepriklausomai nuo to, kokią depiliacijos priemonę nuspręsite naudoti - pirmiausia reikia paruošti odą, kad po plaukelių šalinimo neatsirastų bėrimo. Taigi, pirmiausia reikalingas odos šveitimas. Tam puikiai tinka tiek specialios priemonės, tiek paprasčiausi kavos tirščiai, kurie sėkmingai pašalina negyvąsias odos ląsteles ir tuo pačiu suteikia odai daugiau elastingumo.

Baigus šveisti taip pat siūlomas pirminis drėkinimo sluoksnis. Tam puikiai tinka tiek specialios odos priežiūros priemonės, tiek paprasčiausias aliejus. Sutepus priemones reikia palaukti, kol jos įsigers ir tik tada bus galima imtis plaukelių naikinimo.

Plaukelių naikinimo žingsniai

Kai oda yra tinkamai paruošta - laikas naikinti plaukelius. Žinoma, prieš tai Jums dar reikėjo pasirinkti labiausiai tinkamą epiliatorių. Šiuo metu pasiūla labai plati, tad būtinai susipažinkite su charakteristikomis ir pasirinkite tokį, kuris turi daugiau funkcijų. Tokiu atveju šalinsite plaukelius ne tik nuo kojų, tačiau ir pažastyse arba bikini zonoje.

Nebandykite šalinti plaukelių tose vietose, kur yra žaizdų arba apgamų. Geriausia tokių vietų vengti, palaukti, kol žaizdos užgis. O apgamų saugojimui reikia įsigyti specialius mini epiliatorius, kurie su maža galvute pasiekia net ir sudėtingas vietas, kur reikalingas plaukelių šalinimas. Visgi, papildomai dėl epiliatoriaus naudojimo greta apgamų visada verta pasitarti su savo gydytoju, kuris sužinojęs apgamų kilmę - gali pateikti rekomendacijas ir dėl jų saugumo.

Odos priežiūra po epiliavimo

Kai procedūra yra jau atlikta - reikalingas papildomas drėkinimas. Taip pat baigus epilituoti neskubėkite eiti į saulę, kadangi oda bus jautri, gali atsirasti raudonų odos pigmentų. Neskubėkite ir į soliariumą, siūlome daugiau drėkinti, kad oda taptų elastinga. Tokiu atveju ji bus ne tik be plaukelių, tačiau taip pat ir labai gražiai atrodys, bus jaunatviška. 

Svarbiausias žingsnis, visgi, įsigyti geros kokybės epiliatorius. Štai jeigu jums reikalingi plaukų džiovintuvai (įsigyti galite čia https://garbane.lt/577-plauku-dziovintuvai) - vertinami vieni kriterijai, o kai elektrinis dantų šepetėlis - kiti. Siūlome daugiau dėmesio skirti epiliatorių tipams, kad rastas ne tik ilgai tarnautų, tačiau ir pranoktų lūkesčius.

Užsak. nr. 641« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook