Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tinkamiausios mokyklinės kuprinės pasirinkimas. Kaip?

Tinkamiausios mokyklinės kuprinės pasirinkimas. Kaip? (0)

2020-04-20

Tinkama kuprinė vaikams yra labai svarbus daiktas, kuris ne tik užtikrina, kad mažasis mokykloje su savimi visada turės pačius reikalingiausius daiktus, tačiau taip pat ir dėl per didelio svorio jo stuburas nepradės krypti.

Mokyklinės kuprinės pasirinkimas vaikams yra kur kas rimtesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Šiuo metu pasiūla rinkoje – labai plati. Greitesnėms paieškoms aptarsime pačius svarbiausius kriterijus, kurie turėtų kiek susiaurinti paieškas.

●       Dydis

Pirmiausia svarbu parinkti tokio dydžio kuprinę, kad vaikui ji nebūtų per didelė. Ji tikrai neturėtų būti per visą nugarą, kadangi tokiu atveju jos pozicijos išlaikymas koordinacija bei laikysena nebus patogi.

●       Svoris

Kitas labai svarbus kriterijus yra svoris. Vaikiška kuprinė, viena be daiktų, turėtų sverti iki 500 g, ne daugiau. Priklausomai nuo vaiko svorio – kuprinė su daiktais turėtų sverti iki 5 kg., kadangi kitu atveju vaiko stuburas gali pradėti krypti. Siūlome rinktis kuo lengvesnę, tačiau taip pat nepamirškite įvertinti ir tvirtumo.

●       Audinys

Šiuolaikinės kuprinės dažniausiai gaminamos iš sintetinio audinio, kadangi jis yra kur kas tvirtesnis. Visgi, rinkoje galima rasti ir labai natūralių – lino, medvilnės kuprinių, kurios, deja, ne tokios tvirtos. Tiesa, jeigu vaikas normuos nešiojamų daiktų kiekius – tai gali būti neblogas pirkinys.

●       Antpečiai

Geros kuprinės yra tokios, kurios turi dvi rankenas, kurios padeda tolygiai paskirstyti svorį ant abiejų pečių. Kažkada madoje buvusios vieno peties kuprinės yra labai blogas pasirinkimas, kadangi nuo per didelio svorio ant vieno peties – stuburas krypsta. Lygiai taip pat kaip ir vaikams nėra tinkamas pasirinkimas rankinukai.

●       Modelis

Kadangi šiuo metu kuprinės dažniausiai perkamos internetu – kartu su vaiku galite peržiūrėti variantus ir pagal tam tikrus kriterijus rasti tinkamą. Kai tėveliai randa kuprinę pagal matmenų bei svorio niuansus – vaikai gali iš kelių modelių, dizainų – rinktis tai, kas jiems atrodo patraukliausia.

●       Skyreliai

Galiausiai, geriausias pasirinkimas yra kuprinės, kuriose yra daug skyrelių. Tokiu atveju pavyks palaikyti tvarką, kur kas paprasčiau klasifikuoti daiktus. O tai yra mokymosi dalis.

Užsak. Nr. 400« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook