Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Valentino dienos dovanos ir šventinio vakaro idėjos jums abiems

Valentino dienos dovanos ir šventinio vakaro idėjos jums abiems (0)

2021-01-28

Artėja Valentino diena, tad pats laikas pagalvoti apie dovanas savo mylimiesiems. Štai keletas dovanų idėjų, kuriomis džiaugsitės kartu su savo artimiausiu žmogumi.

Fondiu rinkinys dviem – puikiai romantiškai vakarienei be didelės ruošos. Kelios žvakės, fondiu indelyje besilydantis šokoladas ir vaisių bei uogų gabaliukai. Ir du žmonės, sėdintys ir žiūrintys vienas kitam į akis.

Kavos aparatas – abu negalite gyventi nei dienos be kavos, tad automatinis kavos aparatas jus tikrai nudžiugins ir rytais paruoš kelias skirtingas kavos rūšis, suplaks pieną ar pagamins kavos gėrimą. Kavos gėrimas kartu – tai bendras jūsų ritualas.

Scrable žaidimas - šio vakaro tema būtų apie jūsų mylimąjį ar mylimąją, viskas, kas jam ar jai patinka, kodėl ji ar jis patinka jums. Linksmas ir romantiškas vakaras garantuotas.

Jūsų poros nuotraukos dėlionė – kas nemėgsta dėlionių? O kur dar spėlionės, kam priklauso šios nosies ar ausies gabalėlis. O kitą dieną abu galit nunešti užbaigtą dėlionę įrėminti. Jei turite vaikų, tam puikiai tiks šeimos nuotrauka, ir dėlione visi kartu sudėliosite žymiai greičiau.

Židinys – visi svajojame apie jaukų vakarą prie židinio. Kodėl nepasidovanojus sau ir savo artimiausiam žmogui Valentino dienai židinio? Nėra galimybių įsirengti tikro židinio? Šiuo metu yra biožidinių, kuriems visiškai nereikia jokio kamino ar papildomos ventiliacijos, o jūs galit džiaugtis tikra liepsna ir šiluma. Arba galite įsigyti elektrinį židinį, kuris taip pat skleis jaukią šilumą, o ugnies imitacija šiais laikais sukuriama labai tikroviška.

Grilis – puikių patiekalų šventei atributas. Jų įvairovė šiuo metu labai didelė – nuo didelių iki visai mažyčių, nuo kūrenamų malkomis, šildomų dujomis ar elektra, statomų lauke, terasoje ar tiesiog padedamų virtuvėje ant stalo ar spintelės. Ir Valentino bei visoms kitoms ateinančioms šventėms ruošiate puikius kepsnelius.

Maisto gaminimo rinkinys – užsisakykite romantiškai vakarienei jau paruoštus produktus, kuriuos belieka tik drauge pagaminti. Tai gali būti ir prabangi vakarienė iš keleto patiekalų, kurių patys savarankiškai nuo pradžių nesiryžtumėte gaminti, arba produktai kokiam nors pyragui, o gal tiesiog rinkinys saldainių gaminimui namuose? Abu atraskite maisto gaminimo kartu džiaugsmą ir galbūt naujus skonius ar bendras vakarienės gaminimo tradicijas švenčių, o gal ir kasdienos proga. Juk bendrai praleistos akimirkos yra dovana sau ir kitam.

Sauna – vakaras po sunkios darbo dienos praleistas saunoje veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai, o jei dar šalia mylimas žmogus, tai vakaras tiesiog tobulas. Tad kodėl Valentino dienos proga nepasidovanojus jums abiems tokio malonumo? Sauna dviem užima tiek pat vietos kaip ir vidutinio dydžio spinta, o jos veikimui tereikia elektros.

Masažinė vonia – tai nebus netikėta staigmena, nes jos įrengimas užima šiek tiek daugiau laiko, bet galima suderint taip, kad masažinės vonios atidarymas įvyktų Valentino dieną. Na, o jeigu nėra galimybės pasikeisti pačios vonios, galite įsigyti masažinį burbulinį vonios kilimėlį, tinkantį bet kokiai voniai. Ir staigmena jūsų antrajai pusei garantuota, o ir jūs galėsite pasilepinti šiuo malonumu, kada panorėsite.

Masažo krėslas – sena jūsų ar jūsų antrosios pusės svajonė, tad kodėl gi jo neįsigijus būtent Valentino dienos proga? Jame pasėdėjus, išnyksta stresas ir įtampa, pasaulis pasidaro šviesesnis, o artimas jums žmogus daug mielesnis. O juk gera savijauta ir yra pati geriausia dovana.

Dovanų skaičius bei pasirinkimas yra begalinis, bet svarbiausia dovana yra dėmesys savo artimui, jo išklausymas ir supratimas, palaikymas. Nesvarbu, kokią dovaną gausime ar įteiksime, bet būkime su mums svarbiais žmonėmis čia ir dabar, ir savo buvimu šalia parodykime, kad jie yra patys svarbiausi mūsų gyvenime.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook