Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Varlės“ atidarymo Jurbarke proga – dalis prekių už pusę kainos

„Varlės“ atidarymo Jurbarke proga – dalis prekių už pusę kainos (3)

2020-09-10

Viena populiariausių elektroninės prekybos parduotuvių „Varlė.lt“ sparčiai plečiasi visoje Lietuvoje. Jau šį penktadienį ir šeštadienį – rugsėjo 11-12 dienomis – Jurbarko gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į naujos parduotuvės atidarymo šventę.

Visų klientų laukia dovanos ir kitos malonios staigmenos: dalį prekių bus galima įsigyti už pusę kainos ar su didele nuolaida.  Pavyzdžiui, naujas 81 cm įstrižainės televizorius „Shivaki“ kainuos tik 99 eurus, atnaujintas kompiuteris – vos 69 eurus, belaidės ausinės sportui – 12,24 euro, o 50 vienetų vienkartinių medicininių kaukių – tik 5,99 euro.

Nors karantino metu fizinės parduotuvės buvo uždarytos ir visa prekyba persikėlė į internetą, tačiau pasibaigus apribojimams žmonės vėl plūdo apsipirkinėti įprastai. Prekių kainos internete ir parduotuvėje – iš esmės tokios pačios.

„Daugeliui žmonių apsipirkimo parduotuvėje modelis – tiesiog įaugęs į kraują ir labiau priimtinas. Jie nori apžiūrėti prekes, išsirinkti, pasikonsultuoti, žinoti, kur galės grąžinti prekę, jei ji bus brokuota ar sudaryti lizingo sutartį, jei nepavyksta internetu. Parduotuvė tavo mieste – viskas daug aiškiau ir patikimiau nei tolimas internetas. Internetinė parduotuvė – tik kaip papildoma apsipirkimo galimybė, pridėtinė vertė“, - pastebėjimais dalinasi prekybos tinklo „Varlė.lt“ įkūrėjas, verslininkas Marius Butauskas.

Kadangi didžiausias „Varlės“ asortimentas – buitinė technika ir elektronikos prekės, tai žmonėms labiau reikalingos konsultacijos nei perkant pieną ar knygas.

„Šaldytuvą ar skalbimo mašiną žmonės perka kartą per keletą metų, tad nori išsirinkti atsakingai ir pasikonsultuoti. Žinoma, jie gali ir patys tą informaciją susirinkti, komentarų ir atsiliepimų paskaityti, bet sugaiš kokią savaitę laiko, kol išsiaiškins specifinius dalykus. Mūsų konsultantai sutaupo žmonėms daug brangaus laiko“, - sako M. Butauskas.

Prie „Varlės“ tinklo Jurbarke, Šakiuose ir Šilalėje prisijungė bendrovė „Optita“, šiuose rajonuose mažmeninėje rinkoje žinoma jau 22 metus.

„Puikiai suprantame, kad šiandien neturint didelio tinklo išgyventi darosi sunku. Nuo 2003 metų iki praeitų metų dirbome taip pat su žinomu prekiniu ženklu, bet pasikeitus situacijai pasirinkome „Varlė“,  nes tai inovatyvi, greitai prisitaikanti, lanksti kompanija“, - sako UAB „Optita“ savininkas ir vadovas Dainius Bergelis.

Verslininkas neslepia, kad būtent karantinas ir privertė jį imtis tokių greitų sprendimų.

„Varlė.lt“  internetinė parduotuvė yra labai populiari ir tikimės daug užsakymų savo miestuose“, - neslepia lūkesčių D. Bergelis.

Nauja „Varlė“ parduotuvė Jurbarke įsikūrė S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje 33. Rugsėjo 11-12 dienomis – jos atidarymas ir puiki proga visiems pigiau apsipirkti.

www.varlė.lt

 Užsak. nr. 904« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook