Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vertimai internetu: kodėl tai ateities pasirinkimas?

Vertimai internetu: kodėl tai ateities pasirinkimas? (0)

2021-02-24

Koks yra pirmas veiksmas, atliekamas vos prireikus vertimo šiandien? Žinoma, skubame į interneto platybes ir per kelias sekundes suvedame užklausą į paieškos sistemą. Tačiau čia galite kur kas daugiau nei surasti ir pasirinkti patikimą bei modernią vertimų įmonę – šiuolaikiniai kalbos profesionalai siūlo ne tik susipažinti su komanda, kainomis, bet ir tęsti darbus virtualioje erdvėje. Kodėl kokybiški ir greiti internetiniai vertimai tapo tendencija ir, drįstame teigti – ateities pasirinkimu?

Individualūs užsakymai: kodėl verta?

Ko gero, kiekvienas esame susidūrę su poreikiu išversti tekstus į kitą kalbą, visai nesvarbu, ar tai būtų asmeniniam naudojimui skirti šaltiniai, ar svarbūs, teisinę galią įgysiantys dokumentai. Kvietimai, gyvenimo aprašymai, darbai mokslo įstaigoms, sutartys vis dažniau užsakomi būtent internetu.

Visų pirma, taip sumažinamos laiko ir finansų sąnaudos. Nereikia vykti į biurą, laukti spūstyse. Procesas tampa dešimt kartų greitesnis, o tuo pačiu metu galite atlikti kitus darbus – ne paslaptis, dėl laiko stokos namų buityje ar darbe dažnai praktikuojame daugiaveiką. Tiesa, kalbant apie eismo spūstis, mažėja ne tik laiko, bet ir kuro sąnaudos, tad „dovanojate“ sau dar kelis puodelius kavos.

Kitas svarbus aspektas – forma. Asmeninį tekstą ar dokumentą internetu gausite failu, kurį, esant poreikiui, itin patogu pasirašyti elektroniniu būdu ir nusiųsti suinteresuotam asmeniui. Ko gero, nė nereikia minėti, kad virtualaus pavidalo tekstas gali būti saugiai laikomas laikmenoje, o ne kažkur stalčiuje.

Verslo atstovams – optimizuoti procesai

Kalbant apie verslą, atvirą užsienio specialistams, partneriams, užsakovams – čia vertimai, priešingai nei individualių užsakymų atveju, yra kasdienybė. Tad vertimai internetu turėtų nebekelti dvejonių dėl įvairiausių priežasčių, pradedant laiko sąnaudomis ir baigiant įmonės įvaizdžiu. Kaip tai susiję?

Paprasčiausi aspektai – darbuotojų laikas, papildomos išlaidos ir erdvės tausojimas. Dėl paslaugų, teikiamų internetu, jūsų darbuotojams nereikės palikti biuro, tad jie galės tęsti prioritetinius darbus. Taigi, verslui tai reiškia greitesnius procesus, sparčiau generuojamas pajamas, lėtesnį transporto susidėvėjimą ir mažesnes kuro sąnaudas. Visus elektroninius failus galite patogiai išsaugoti ir grupuoti tokia tvarka, kad net ir pasikeitus darbuotojui, bus paprasta tęsti veiklą. Papildomas privalumas – dokumentams nereikia įrengti specialios vietos biure. Visi vertimai gali būti tvirtinami elektroniniu vertimų biuro patvirtinimu.

O kur dar minėtas modernios įmonės įvaizdis? Profesionaliai atrodantys ir itin greitai pristatomi dokumentai tiek įmonės darbuotojams, tiek klientams, esantiems bet kurioje pasaulio šalyje, padarys įspūdį. Tas įspūdis – patrauklios šiuolaikiškos darbovietės ir atsakingai į procesus žiūrinčio partnerio.

Ekologija ir nauji įpročiai

Tiesa, kalbant apie atsakomybę, ši vis stiprėja ne tik partneriams, bet ir visuomenei. Juk kaskart spausdindami tekstus, kuriuos galime perkelti į virtualią erdvę, mes neatsakingai naudojame ne tik žmogiškuosius, bet ir gamtos išteklius. Todėl tiek individualūs, tiek verslo įmonių užsakymai, susiję su bet kokiomis kalbinėmis paslaugomis, vis dažniau vykdomi internetu.

Galime į tai žiūrėti kaip į natūralų procesą, prisitaikymą prie visose srityse vykstančio skaitmenizavimo. Bet dar geriau – kaip į kilnų tikslą prisidėti prie tvarios, sąmoningos visuomenės. Net jei pagrindinė motyvacija bus laiko ir finansų kaštų tausojimas ar elementarus patogumas, aišku viena – toks vertimų pobūdis yra ateitis.

Užsak. Nr. 207.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook