Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Virtuvės įranga, be kurios Jums nepavyks išsiversti

Virtuvės įranga, be kurios Jums nepavyks išsiversti (0)

2020-08-04

Virtuvės įrengimas dažnai išeikvoja pakankamai daug mūsų laiko resursų – norint, kad ši patalpa būtų pakankamai patogi, reikia pasirūpinti ne tik svarbiausiais baldais, bet ir atitinkamais įrenginiais. Nors dėl kai kurių iš jų poreikio būtų galima ginčytis, yra keletas didesnių pirkinių, be kurių Jums tikrai nepavyks apsieiti. Jei šiuo metu planuojate savo pirkinius, įsitikinkite, kad į sąrašą įtraukėte ir šią buitinę techniką – jos dėka maisto gaminimas bus ir efektyvus, ir patogus.

Kaitlentė

Nepriklausomai nuo to, ar dažniausiai verdate sriubas, ar kepate įmantrią kiaušinienę, be šios įrangos tikrai nepavyks išsiversti. Ji pasirenkama net ir tuomet, jeigu virtuvėje yra itin nedaug vietos – tiesa, tokiais atvejais labiau mėgstami nešiojami, mažesnį kaitviečių skaičių turintys modeliai. Tačiau jei planuojate įsigyti standartinę, maždaug keturias kaitinimo vietas turinčią kaitlentę, Jūsų laukia nemažai pasirinkimų – ypač tuomet, jei kalbėsime apie šios įrangos tipus.

Tuomet paprasčiausia susikoncentruoti į visų jų privalumus. Svarbu žinoti, jog elektriniai modeliai greitai įkaista, yra paprastai valomi ir patogiai valdomi, dujiniai – pigūs ir ekonomiški, o indukciniai – itin efektyvūs, saugūs ir lengvai prižiūrimi. Tiesa, paskutiniojo tipo kaitlentėms bus reikalingi specialūs indai. Įvertinkite, kokios ypatybės Jums yra svarbiausios ir pagal tai priimsite sprendimą.

Orkaitė                             

Jei virtuvėje eksperimentuojate bent šiek tiek daugiau, Jums neabejotinai bus reikalinga ir orkaitė – joje galėsite pagaminti tikrus kulinarinius šedevrus. Taupant laiką, dažnai pasirenkami bendri jų ir kaitlenčių komplektai – tuomet yra galimybė rinktis tarp dujinių ir elektrinių orkaičių. Nors antrasis variantas dažniau nustebina funkcijų gausa, dujinių modelių nuvertinti taip pat nereikėtų – jie geriau išlaiko drėgmę, todėl ypač tinka kepsnių, troškinių ar netgi tortų gamybai.

Paplitusi nuomonė, kad dujines virykles, su tokia pačia orkaite ir kaitlente, dažnai renkasi maisto gamybos profesionalai. Jei taip pat manote ir Jūs (ar tiesiog norite šiek tiek sutaupyti), platų jų pasirinkimą rasite čia.

Šaldytuvas

Tikriausiai nei kiek nenustebote šiame sąraše išvydę ir šaldytuvą – šis prietaisas atsakingas už produktų šviežumą, todėl jis reikalingas net ir tuomet, jei namuose dažniausiai tik pusryčiaujate. Dėl jo svarbos neabejoja niekas, tačiau sprendimas, kokį prietaisą rinktis, labai priklauso nuo individualių poreikių. Jei gaminate retai ir gyvenate vienas, užteks ir labai kompaktiško modelio, tuo tarpu gausiai šeimai gali prireikti ir dvejas duris turinčio įrenginio. Be to, dabar šaldytuvai gali nustebinti ir papildomomis funkcijomis, užtikrinančiomis dar patogesnį ir ekonomiškesnį produktų šaldymą.

Svarbu pagalvoti ir apie tai, ar Jums bus reikalinga šaldymo kamera – daugelis optimalaus dydžio įrenginių ją turi, tačiau šiuo atveju ir vėlgi reikėtų apsispręsti dėl šaldiklio talpos ir suteikiamų galimybių.

Gartraukis

Nors šis virtuvės įrenginys nėra aptarinėjamas labai dažnai, jo svarba – akivaizdi. Jei norite išvengti nemalonių kvapų ir garų kaupimosi, be šio prietaiso Jums tikrai nepavyks apsieiti. Tiesa, jei pageidausite, jis bendrame virtuvės interjere galės neatlikti ir visiškai jokio vaidmens – dabar prekyboje yra į spintelę integruojamų modelių, kurie subtiliai paslepiami šiuose balduose. Tačiau lygiai taip pat galima rasti ir įdomesnių sprendimų, galinčių žavingai papildyti kruopščiai Jūsų plėtojamą stilistiką. Plačią gartraukių įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje juos įsigysite prieinama kaina.

Indaplovė

Taip, be šio prietaiso virtuvėje išsiversti tikrai įmanoma, tačiau kitas klausimas – ar iš tiesų būtina tai daryti. Indų plovimas tikrai nėra vienas iš mėgstamiausių buities darbų, tad jeigu turite pakankamai laisvos vietos, vertėtų ją išnaudoti įrangai, galinčiai šią užduotį atlikti už Jus. Tiesa, kompaktiškesni indaplovių modeliai gali būti pastatomi ir ant stalo, taigi bet kuriuo atveju pavyks surasti tinkamą variantą. Jei norisi, kad virtuvės aplinka būtų kaip įmanoma patogesnė, iš tiesų vertėtų apsvarstyti šio prietaiso kandidatūrą – ypač tuomet, jei tenka plauti ne tik paties savo indus.

Apsirūpinę visa šia svarbiausia virtuvei skirta buitine technika, galėsite būti tikri, jog ši patalpa bus pakankamai funkcionali ir komfortiška. Visgi, nepamirškite, kad tai yra tik pirmas žingsnis link tobulo jos įrengimo – jei norite maistą gaminti patogiai, teks įsigyti ir daugiau smulkių, asmeniniams Jūsų poreikiams pritaikytų įrenginių.

 Užsak. nr. 770« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook