Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vis daugiau gyventojų ieško dezinfekcijos ir kenkėjų naikinimo...

Vis daugiau gyventojų ieško dezinfekcijos ir kenkėjų naikinimo paslaugų (2)

2021-03-08

Karantino metu gyventojams daugiau laiko leidžiant namuose, kai kuriems teko susidurti su nemaloniais įnamiais – tarakonais, blakėmis ar graužikais. Praėjusiais metais rekordiškai padidėjo gyventojų susirūpinimas savo namų švara ir saugumu, todėl stipriai populiarėja įvairios dezinfekcinės paslaugos.

 

„Natūralu, kad kuo daugiau laiko žmonės leidžia namuose, tuo labiau ima rūpintis savo aplinka, kurioje gyvena. Iki Covid 19 pandemijos pradžios nemažai žmonių gyveno itin aktyviai, o namuose leisdavo mažiausią paros dalį. 2020-ieji metai buvo kitokie – karantinas privertė žmones dažniau būti namuose. Kai kuriems teko susidurti su nemaloniais įnamiais, tarakonais ar blakėmis. Dažniausiai juos į namus parsinešame su dėvėtais baldais, rūbais, žaislais, iš darbinių ar poilsinių kelionių užsienyje. Taip pat didelė tikimybė, gauti „dovaną“ iš kaimynų, per name esančius plyšius, rozetes, ventiliacijos angas ar vamzdynus. Blusas gali į namus atnešti nauji naminiai gyvūnai“, - sako MB „Dezinfekcija plius“ vadovas Mantas Pažereckas.

Jis pastebi, kad 2020-aisiais kaip niekad daug klientų kreipėsi dėl įvairių su kenkėjų naikinimu susijusių paslaugų. Lietuvoje dažniausiai sutinkami kenkėjai gyvenamosiose ir darbo patalpose: tarakonai, blakės, blusos, įvairūs graužikai. Net jeigu gyvenate laikydamiesi visų švaros taisyklių, šių nemalonių įnamių galite sulaukti, kai jie kelsis iš kitų patalpų. Arba, kaip jau minėta, nepastebimai jų galite netyčia atnešti į namus patys. Tiek skraidantys ar ropojantys kenkėjai, tiek graužikai dauginasi gana greitai, tad laiku nesureagavus, galite susidurti su rimtomis problemomis.

Be to, pandemija šiemet kaip niekad išaugino ir dezinfekavimo bei patalpų ozonavimo paslaugų poreikį. „Mūsų įmonė teikia dezinfekcijos po COVID-19 paslaugą, kai patalpoje buvo užkratas. Reaguojame ir atvykstame į objektą per kelias valandas visoje Lietuvoje. Ši paslauga Lietuvoje teikiama tiek privatiems asmenims, tiek įstaigoms ar institucijoms. Šias paslaugas teikiame jau ne pirmus metus. Kai reikia, teikiame jas pavieniais atvejais, tačiau taip pat dirbame pagal ilgalaikes sutartis su gyvenamųjų namų bendrijomis, valstybinėmis įstaigomis.

Pasirodo, ne visi žinojo, kad tokios paslaugos Lietuvoje iš viso teikiamos“, - sako  UAB „Dezinfekcija plius“ vadovas Mantas Pažereckas.

Daugiau informacijos:

MB „Dezinfekcija plius“

www.dezinfekcijaplius.lt

Telefonas: +370 667 00111

El.paštas: info@dezinfekcijaplius.lt« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook