Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vyriškos žieminės kepurės turi atspindėti charakterį

Vyriškos žieminės kepurės turi atspindėti charakterį (0)

2020-11-17

Jei anksčiau, kalbant apie vyrų bei moterų požiūrį į stilių, buvo galima išskirti dvi priešingas kategorijas (vienos dažniausiai mėgdavo puoštis, tuo tarpu kiti gyvenime vadovaudavosi posakiu, jog vyrui užtenka būti šiek tiek gražesniam už velnią), tai šiandien tokio akivaizdaus skirtumo tikrai nebėra. Gatvėse vaikštinėja daug akį traukiančių moterų, tačiau džiugu, jog netrūksta ir stilingų, savimi besirūpinančių (ar leidžiančių kažkieno kito rankai prie to prisidėti) stipriosios lyties atstovų. Vis dažniau dėmesys kreipiamas ne tik pagrindiniams rūbams, bet ir tokioms detalėms, kaip, pavyzdžiui, žieminės vyriškos kepurės. Būtent pastarosios, atėjus šaltajam sezonui, sulaukia vis daugiau dėmesio.

Kiekvienas sąmoningas, atsakingas tėvas savo atžalai nepavargsta tarsi užsikirtusi plokštelė kartoti, jog kepurę, esant vėsiam orui, nešioti būtina. Priešingu atveju buvimas lauke gali tapti nelabai malonia patirtimi: pradedant nuo šalčio paraudusiomis ausimis ir baigiant viršutinių kvėpavimo takų ligomis, priversiančiomis atgulti ir į ligos patalą. Norint, jog vaikai klausytų, žodžių neužtenka: geriausia rodyti tinkamą savo pavyzdį. O ir suaugusiojo kūnas nėra kažkoks išskirtinis, jog nereaguotų į šaltį. Netgi priešingai: vaikai, būdami lauke, dažnai tiesiog užsimiršta, jog yra šalta, tuo tarpu suaugusieji nuo šio nemalonaus jausmo atsiriboti negali.

Apgaubti jaukia šiluma neabejotinai gali šilta kepurė. O ši, žvelgiant į dabartines mados tendencijas, gali išpildyti ar net pranokti ir itin savo stiliumi besirūpinančio vyro lūkesčius. Tai seniai nebėra garderobo detalė, kuri akivaizdžiai buvo dėvima iš reikalo ar primindavo šiek tiek padidintą vaikiškos kepurės variantą. Tereikia pažvelgti šiek tiek plačiau nei eilinio prekybos centro asortimentas ar močiutės pakelėje siūlomos prekės (nors rankų darbo gaminiai taip pat neabejotinai gali būti verti dėmesio). Prekyboje prieinamos vyriškos žieminės kepurės bei kiti aksesuarai gali būti labai stilingi. Pastarieji, priklausomai nuo individualaus stiliaus suvokimo, gali subtiliai įsilieti į aprangą arba, pageidaujant, būti tarsi savarankiška, išskirtinė šio detalė.

Vyrišką kepurę, kaip ir visus rūbus, rinktis derėtų visų pirma atsižvelgiant į kiekvieno skonį, Vizualiai efektingai neabejotinai atrodo bebro ar lapės kailio ausinės kepurės, suteiksiančios stiliui savotiško laukinio žavesio. Taip pasipuošęs vyras (aišku, priklausomai ir nuo kitų aprangos detalių) atrodys tarsi nužengęs nuo podiumo aikštelės ir sulauks ne vieno susižavėjusios moters žvilgsnio. Tokiu atveju, tikėtina, šaltasis metų laikas jam gali tapti vienu mėgstamiausių, tik, klausimas, kaip tai vertins jo antroji pusė..? Visgi tokia išsiskirianti aprangos detalė bei su šia susijęs išaugęs aplinkinių susidomėjimas rekomenduojamas tik vyrams, kuriems tai yra asmeniškai priimtina. Kuklios, dėmesio vengiančios asmenybės su tokia kepure gali tiesiog...išnykti. Tačiau tai anaiptol nereiškia, jog kuklesnis, santūresnis vyras negali atrodyti stilingai! Galima rinktis kuklesnius, prie garderobo (o kartu ir asmenybės) derančius galanterijos gaminius, padėsiančius sukurti išpuoselėtą stilių. Vienas tokių pavyzdžių – klasikinio modelio kašmyro kepurė, puikiai derėsianti prie klasikinio, sportinio ar laisvalaikio aprangos.

Kepurė – ta garderobo detalė, kuri nesunkiai gali būti įsigyta ir internetu. Daugelio modelių dydis yra reguliuojamas, tad sumažėja rizika įsigyti netinkamą aksesuarą. Tais atvejais, kai gauta kepurė neatitinka lūkesčių, šią, kaip ir daugelį kitų internetu pirktų daiktų, galima grąžinti. Aišku, prieš tai derėtų išsiaiškinti, ar konkretus pardavėjas tokią galimybę numato. Pasirinkusiems fur.lt, problemų nekils nei šiuo, nei kitu klausimu. Įmonė, siūlanti ne tik pirštines, bet ir kitus rūbus ir aksesuarus, orientuojasi tiek į savo gaminių kokybę, tiek klientų aptarnavimo kokybę.

 Užsak. Nr. 1174.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook