Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Apžvelgė, kaip dažnai apsidraudę KASKO patenka į avarijas: žalą registruoja net kas trečias (0)

Nuo dar didesnių nemalonumų kelyje vairuotojus vis dažniau apsaugo ne tik privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, bet ir KASKO. Šis daugeliui vairuotojų magiškas žodis užtikrina, kad piniginės plačiau praverti neteks net tada, kai vairuotojai patys yra kalti dėl eismo įvykio. O tokių žmonių išties nemažai – dėl žalų atlyginimo vien pernai kreipėsi vienas iš trijų apsidraudusių, o vidutinė išmoka siekė beveik tūkstantį eurų.

(Plačiau...)

Rudens pavojus kelyje – laukiniai gyvūnai (0)

Įsibėgėjant rudeniui,  didėja gyvūnų migracija, prasidėjus rujai, gyvūnų elgesys pasikeičia – jie tampa ne tokie baikštūs, praranda atsargumą. Šiuo metu vairuotojai turėtų būti ypač atidūs, kadangi susidūrimai su laukiniais gyvūnais – vienas dažniausių pavojų vairuojant, ypač užmiesčio aplinkoje.

(Plačiau...)

Kelionė mikriuku – kaip pragare (0)

37 laipsniai – su tokia ar panašia temperatūra tenka taikstytis Jurbarko mažaisiais autobusais važiuojantiems žmonėms. Karštą dieną mikroautobuse, atrodo, atsiveria sveikatai pavojingas pragaras, o apie elementarų komfortą net ir kalbėti neverta. Tačiau įmonė dėl to didelių problemų nemato.

(Plačiau...)

Nemokamai veš į Tauragę ir atgal (0)

Rugsėjo 1 d. startuoja naujas autobuso maršrutas R-1 Jurbarkas – Tauragė –Jurbarkas (per Smalininkus). Autobusas šiuo maršrutu kursuos darbo dienomis ir keleivius veš visiškai nemokamai.

(Plačiau...)

Tyrimas atskleidė lietuvių įpročius keliuose: greitį viršija pusė, o vaikams riziką sukelia trečdalis (0)

Transporto kompetencijų agentūra (TKA) dalyvauja tarptautiniame „Baseline“ projekte, kurio metu visoje Lietuvoje buvo atliekami tyrimai, padedantys nustatyti kelių eismo saugos rodiklių vertes. Rodiklius padėjo apskaičiuoti mokslininkai, kurie specializuojasi statistiniuose skaičiavimuose, o tyrimo metodiką patvirtino Europos komisija. Gauti rezultatai atskleidė ne tik Lietuvos vairuotojų įpročius, bet ir spragas.

(Plačiau...)

„Honda“ naudoti automobiliai - pirkimo niuansai (0)

Automobilis yra kiekvieno šiuolaikinio žmogaus neatsiejamas nuo kasdienybės poreikis. Dažnai žmonės svajoja apie kokybišką automobilį, tačiau bijo, jog naujasis auto jų kišenei bus gerokai per brangus.  Tikrai ne bėda. Šiandien galima nusipirkti tikrai kokybišką, nors ir nenaują mašiną. Sakykim, internetinė paieška Honda naudoti automobiliai įrodo, jog pasirinkimas yra tikrai platus. Naudoto automobilio pirkimas gal būti ilgas, tačiau  ir įdomus procesas. Tereikia  tinkamai įvertinti kriterijus, pagal kuriuos ieškoma transporto priemonės.

(Plačiau...)

Ryžto motoralyje suteikė komandos darna (0)

Rugpjūčio 20-ąją per Lietuvą nugriaudėjo tradicinis mototurizmo ralis „Ryterna modul Mototourism rally 2022“. Jame jau ketvirtą kartą dalyvavo ir Jurbarko motociklininkų komanda, kuri iš beveik 200 dalyvių užėmė 66-ąją vietą.

(Plačiau...)

Ministerija paaiškino: kaip surasti informaciją, ar jūsų automobilis atitinka EURO 5, ar mažesnį standartą? (0)

Šis klausimas ir atsakymas į jį gali tapti labai aktualus keliems šimtams tūkstančių Lietuvos vairuotojų. Nes, Vyriausybei patvirtinus naują Nacionalinį oro taršos mažinimo planą, automobilių, kurių taršos indeksas yra EURO 4 ir mažesnis, savininkams, turėtų ateiti sunkūs laikai. Ypač dyzelinių, neturinčių DPF (kietųjų dalelių) filtrų. Jau po kelių metų.

(Plačiau...)

Informacija apie visas elektromobilių įkrovimo stoteles – vienoje duomenų bazėje (0)

Jau veikia valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) sukurta viešųjų elektromobilių įkrovimo prieigų operatorių ir jų valdomų prieigų registravimo sistema, kurioje elektromobilių įkrovimo stotelių infrastruktūrų valdytojus kviečiame registruoti duomenis apie viešas ir pusiau viešas įkrovimo prieigas. 

(Plačiau...)

Lauko gatvėje, ties sankirta su Kalninės gatve, ribojamas eismas (0)

Šiandien, t. y. rugpjūčio 2 d., Lauko gatvėje, Jurbarke, ties sankirta su Kalninės gatve, bus įrenginėjama iškilioji pėsčiųjų perėja, todėl nuo 10 val. iki 15 val. bus ribojamas eismas. 

(Plačiau...)

Nuo šiol naudotų motociklų pirkėjai galės patikrinti jų istoriją (0)

Naudoto motociklo pirkimas – rizikinga investicija. Motociklai dažnai patenka į sunkias avarijas, todėl tikimybė įsigyti daužtą motociklą ne ką mažesnė nei daužtą automobilį. Pirkėjai turėtų ne tik žinoti apie motociklo praeities žalas ir ridos atsukimus, bet ir įvairius dėl gamintojo kaltės pasitaikančius defektus.

(Plačiau...)

Įkrauti elektromobilio gali ir nepavykti (0)

Įkrovimo stotelės rajone – nuolatinių konfliktų tarp vairuojančiųjų elektromobilius ir transporto priemones su vidaus degimo varikliais vieta. Priežastis – ženklinimas, kuris elektromobilių `įkrovimo vietose nedraudžia stovėti įprastiems automobiliams.

(Plačiau...)

Jurbarke - naujas autobusų maršrutas (0)

Atsižvelgiant į VšĮ „Žaliasis regionas“ vykdytos gyventojų apklausos rezultatus bei įstaigos pateiktą pasiūlymą, UAB Jurbarko autobusų parkas nuo 2022 m. liepos 9 d. Jurbarko mieste šeštadieniais važiuoja nauju autobuso maršrutu Nr. 2A. Maršrutas Jurbarko miesto ir jo mikrorajonų, taip pat Jurbarkų gyventojų patogumui kursuos pro Jurbarko turgų, kur įrengta nauja autobusų sustojimo vieta. Kol kas maršrutas kursuos tik vasaros laikotarpiu, bet jei jis bus populiarus, planuojama pavėžėjimo paslaugą teikti visus metus.

(Plačiau...)

Apie 38 proc. valstybinės reikšmės kelių neatitinka keliamų reikalavimų (0)

 Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius tvirtina, kad situacija valstybinės reikšmės keliuose nėra patenkinama. Pasak jo, taip yra dėl to, kad didesnė dalis lėšų per praėjusius 4–5 metus buvo skirta žvyrkelių asfaltavimui.

(Plačiau...)

Vidutinio greičio matavimo sistemos – ankstyvi, tačiau teigiamus pokyčius žadantys rezultatai (0)

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) naujai įrengtos vidutinio greičio matavimo sistemos (toliau – VGMS) jau rodo teigiamus pokyčius.

(Plačiau...)

Šią savaitę prognozuojamas rekordinis ukrainiečių srautas „Regitros“ padaliniuose: gyventojai kviečiami naudotis E. paslaugomis (0)

Balandį Ukrainai laikinai panaikinus muito mokesčius į šalį įvežamoms transporto priemonėms, ženkliai išaugo ukrainiečių srautas „Regitros“ padaliniuose, kuris tebesitęsia iki šiol. Nuo liepos 1 d. muitų lengvata turėtų būti panaikinta, tad prognozuojama, kad šią savaitę bus pasiektas pikas. Atsižvelgiant į tai, gyventojai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis arba pasinaudoti išankstine registracija ir taip savo vizitą planuoti iš anksto.

(Plačiau...)

Pirmoji sportinė diena „Breslau Rally“: pirmoji neatlaikė technika (0)

Pirmadienį įvyko pirmieji sportiniai greičio ruožai Lenkijoje vykstančiame „Breslau Rally“. Alinant didžiuliams vasaros karščiams sportininkams teko įveikti daugiau nei šimtą kilometrų šalia Zaganės miesto esančiame kariniame poligone, o važiavimą apsunkino dulkės bei klampus smėlis, dėl ko buvo sunku lenkti, o technika kaito. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkams ši diena atnešė sudėtingų išbandymų, o vienam iš jų ralis galėjo pasibaigti net neįpusėjęs.

(Plačiau...)

Pirmoji lenktyninė „Breslau rally“ diena: sportininkams kortas maišė smėlis ir karštis (0)

Lenkijoje pirmadienį pagreitį įgavo vienas didžiausių rally-raid renginių Europoje, kur tarp 250 ekipažų prie starto linijos stojo ir itin daug lietuvių. „Metruna by Kuusamet“ komanda viena gausiausių – jos sudėtyje lenktyniauja net trys motobagių ekipažai ir šeši lietuviai. Sekmadienį vykusiame prologe komandos nariai užfiksavo gerus rezultatus, o pirmuose trijuose pirmadienio greičio ruožuose pradėjo didinti tempą. Tiesa, diena nebuvo lengva – nors didelių navigacinių sunkumų sportininkai nepatyrė, dėl didelio karščio ir klampaus smėlio trasų reikėjo saugoti techniką, kad ši neperkaistų.

(Plačiau...)

Trijų motobagių iš Lietuvos komanda startavo „Breslau rally“ Lenkijoje (0)

Sekmadienį, vakarinėje Lenkijos dalyje esančiame Zaganės miesto centre, startavo vienos didžiausių Europoje rally-raid tipo lenktynės. Viso startavo daugiau nei 250 ekipažų iš viso pasaulio, o taip pat ir gausus būrys lietuvių, tarp kurių ir naujai susiformavusi „Metruna by Kuusamet group“ komanda.

(Plačiau...)

Martynas Antanaitis. Automobilių remonto servisas blogai atliko darbus. Kaip apginti savo teises? (0)

Galima neabejoti, jog daugumai automobilių savininkų ar valdytojų teko susidurti su gedimais, kuriuos šalinti prireikė meistrų pagalbos. Deja, bet kartais pasitaiko, kad automobilio remontas nėra kokybiškas ir remontuoti tenka pakartotinai ar net patirti dėl to dar ir papildomus nuostolius. O kaip teisiniais būdais apginti savo teises dėl automobilio remonto darbų netinkamos kokybės?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook