Ratai

Ratai

Specialistai pataria: kaip vairuoti žiemą (0)

Žiemos sąlygos gali būti itin permainingos. Kartais net tą pačią dieną gali lyti, kristi sniegas, šlapdriba, formuotis plikledis arba staigiai kristi oro temperatūra, todėl prieš kiekvieną kelionę vairuotojai turėtų itin atidžiai įvertinti esamas eismo sąlygas, kelio dangos būklę ir pasirinkti žiemos sąlygoms tinkamą, saugų vairavimo stilių.

(Plačiau...)

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė (0)

Besikeičiančios žiemos sąlygos, gausiau iškrentantis sniegas ir žema temperatūra vairuotojus ragina būti atsargesnius kelyje, rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Kitas svarbus saugaus dalyvavimo eisme žiemą aspektas – tvarkinga automobilio techninė būklė ir priežiūra.

(Plačiau...)

eismoinfo.lt – informacija apie eismo sąlygas visą parą (0)

Prasidėjus žiemiškiems orams, eismo dalyviai turi nuolat atsižvelgti į besikeičiančias eismo sąlygas, kelių būklę. Tęsiantis karantinui, rekomenduojama susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, tačiau esant neatidėliotam poreikiui kur nors vykti, siūlome atsakingai įvertinti kelių būklę ir eismo sąlygas. 

(Plačiau...)

Valstybinės reikšmės keliuose jau įrengta 70 naujos kartos momentinių greičio matuoklių (matuoklių žemėlapis) (0)

Lietuvos valstybinės reikšmės kelių tinkle įrengta 70 momentinių greičio matuoklių (MGM), kurie fiksuoja abiem kryptimis važiuojančių transporto priemonių greitį, tikrina techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą.

(Plačiau...)

Kęstučio g. susidūrė du automobiliai (video) (1)

Jurbarke, Kęstučio g., susidūrė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai  iš kiemo išvažiavusi „Audi“ nepraleido gatve važiavusio „Subaru“ ir trenkėsi šiam į šoną.

(Plačiau...)

Pro karjerą važiuosime greičiau (0)

Gruodžio 23 d. įvyko nuotolinis Jurbarko rajono savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdis, kuriame priimti rajono kelių eismo organizavimui svarbūs sprendimai.

(Plačiau...)

Keisčiausių vairuotojų pasiteisinimų dešimtukas: beveik pusė „pasakų“ susiję su Jurbarku (0)

Judėjimo tarp savivaldybių kontrolę vykdantiems pasieniečiams nuo trečiadienio iki sekmadienio ryto teko apgręžti 584 automobilių ekipažus, neturėjusius pateisinamų priežasčių, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Pasieniečiai išgirsta įvairiausių priežasčių, kodėl vairuotojams būtina patekti į kaimyninį rajoną. VSAT atrinko 10 įdomesnių atvejų, kai vairuotojai per Kalėdas pasieniečiams papasakojo apie savo kelionių tikslus. Nė vieno iš šių žmonių VSAT pareigūnai nebaudė, tik palinkėjo gerų švenčių ir nurodė apgręžti automobilį.

(Plačiau...)

Didžiojoje Lietuvos dalyje eismo sąlygos sudėtingos – keliai pasidengę prispausto sniego sluoksniu, vietomis susiformavęs plikledis (0)

Ankstų pirmadienio rytą Šiaurės ir Rytų Lietuvoje silpnas snygis. Oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

(Plačiau...)

Užsegtas saugos diržas gali išgelbėti gyvybę (0)

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) primena, kad saugos diržai – lengviausias ir paprasčiausias būdas išvengti sužalojimų įvykus eismo nelaimei. Jais paprasta naudotis, be to, jie įrengti visuose automobiliuose.

(Plačiau...)

Tarptautinę neįgaliųjų dieną vairuotojus apdalino įspėjimais (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį buvo minima tarptautinė žmonių su negalia diena. Visoje Lietuvoje, taip pat ir Jurbarke, policija vykdė akciją „Oficialus perspėjimas“. Per ją pareigūnai tikrino neįgaliųjų automobilių statymui skirtas vietas, o juose transporto priemones palikusius, tačiau tam teisės neturėjusius vairuotojus, oficialiai įspėjo.

(Plačiau...)

Vairavimo ypatumai neigiamai veikiantys automobilio būklę (0)

Tam tikri vairavimo įpročiai yra paprasčiausiai siejami su nedrausmingu elgesiu kelyje, tačiau svarbu žinoti, kad kai kurie jų gali turėti neigiamą poveikį ne tik eismo dalyvių saugumui, bet taip pat ir transporto priemonės būklei, todėl svarbu pasirūpinti, kad vairavimo įpročiai garantuotų maksimalų saugumą. Nesvarbu, kur nuspręstumėte keliauti, pirmiausia visada turėtumėte įsitikinti, kad jūsų transporto priemonė yra pakankamai saugi. Jei prireiktų atlikti tam tikrus automobilio remonto darbus, Trodo parduotuvėje tikrai galėsite rasti jus dominančios produkcijos, kurios  užsakymui prireiks ne daugiau nei kelių laisvų minučių.

(Plačiau...)

Gero oro nežada - bus šlapia ir vėjuota (0)

Auštant pirmadieniui, Lietuvoje dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkins vėjas, šlapdriba ir plikledis (0)

Vakarėjant šeštadieniui, vakarinėje Lietuvos dalyje dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra drėgnos, vietomis yra šlapių kelio ruožų. Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia yra sausos, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Spustelėjo šaltukas, keliai slidūs (0)

Šeštadienį didžiojoje Lietuvos dalyje eismo sąlygas sunkina plikledis, slidūs kelių ruožai barstomi, tačiau VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį bei nedaryti staigių manevrų.

(Plačiau...)

Už kalbėjimą telefonu prie vairo - ir teisių atėmimas (0)

Vis dar didelė dalis vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant. Dėl to policijos pareigūnai šią savaitę šalies keliuose organizuoja tikslines prevencines priemones. Dėmesys skiriamas vairuotojams, ar jie vairuodami neužsiima pašaline veikla, nesusijusia su saugiu dalyvavimu eisme.

(Plačiau...)

Žuvusių keliuose mažėja, tačiau per lėtai (0)

Lapkričio 15 d., sekmadienį, visame Pasaulyje bus prisiminti eismo įvykiuose žuvę žmones. Lietuvoje ši diena bus pažymėta akcijos NEUŽGESK ženklu.

(Plačiau...)

Lauko g. vilkikas pametė priekabą (nuotraukos) (0)

Pirmadienio rytą prie Lauko g., prie sankryžos su Sodų g., vilkikas pametė priekabą. Per incidentą buvo užblokuota dalis važiuojamosios kelio dalies.

(Plačiau...)

Šalies kelių dangos daugiausia šlapios, Telšių, Šiaulių ir Tauragės apskrityse eismo sąlygas sunkina rūkas (0)

Ankstų antradienio rytą Vakarų, Rytų ir Pietryčių Lietuvoje bei Šiaulių apskrityje silpnai lyja. Aukščiausia oro temperatūra nuo 8 iki 13 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Policija perspėja: nuo lapkričio 1-osios keliuose - pokyčiai (0)

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį, kad nuo lapkričio pradžios pradeda galioti Kelių eismo taisyklių sezoniniai reikalavimai.

(Plačiau...)

Ilgąjį savaitgalį - daugiau policijos (0)

Artėja ilgasis Vėlinių savaitgalis, kuris bus kitoks nei įprasta, kadangi daugelyje Lietuvos savivaldybių yra įvestas karantinas, tarp kurių patenka ir Marijampolės bei Jurbarko rajono savivaldybės. Siekiant užtikrinti kokybišką Jūsų pačių saugumą, artėjantį savaitgalį Marijampolės apskrities policija pasitiks sustiprintomis pajėgomis visoje aptarnaujamoje teritorijoje. Bus dar intensyviau dirbama viešose lankytinose vietose, o prie kapinių kreipiamas dėmesys eismo saugumo užtikrinimui bei kaip asmenys laikosi su koronavirusu susijusių reikalavimų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook