Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Padangų keitimo sezonas: ką svarbu žinoti kiekvienam atsakingam vairuotojui (0)

Dar neprasidėjęs visuotinis transporto priemonių padangų keitimo sezonas vėl apnuogino senas problemas. Nors nebetinkamas naudoti automobilių „apavas“ yra aplinkai pavojinga atlieka ir Lietuvoje visuotinai surenkama bei priduodama tvarkytojams, miškuose vėl randami tūkstančiai išmestų padangų.

(Plačiau...)

„Regitra“ vairuotojo pažymėjimus pristatys ne tik į namus, bet ir į paštomatus (0)

Nuo šiol vairuotojams užsisakius naują vairuotojo pažymėjimą jį bus galima gauti ne tik į namus, bet ir į siuntų savitarnos terminalus. Šia paslauga „Regitra“ kviečia naudotis jau nuo dabar. Primename, kad paskelbus karantiną šalyje ir siekiant visų saugumo „Regitra“ paslaugas teikia tik skaitmeniniais kanalais, tad asmenys kviečiami vairuotojo pažymėjimą užsisakyti internetu.

(Plačiau...)

Kelininkai įspėja: po praūžusios audros ant kelių gali būti nuvirtusių medžių ar nukritusių šakų (0)

Ankstų penktadienio rytą Šiaurės ir Vidurio Lietuvoje nedidelis lietus, vietomis dulksna, kitur be žymesnių kritulių. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 iki 5 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Skaitytojai informuoja: kelią užvirto medis (0)

Lietuvoje siaučiant vėtrai ant kelių pradėjo virsti medžiai. 

(Plačiau...)

Dėl koronaviruso policija naudos bekontakčius alkotesterius (0)

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako, kad policija dėl siaučiančio koronaviruso naudos bekontakčius alkotesterius vairuotojų blaivumui pamatuoti.

(Plačiau...)

Naktį eismo sąlygas daug kur sunkins lietus, šlapdriba, pajūryje – ypač gūsingas vėjas (0)

Ketvirtadienio pavakarę visoje šalyje silpnas lietus, tik pajūryje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 5 iki 9 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Greitas automobilių supirkimas; utopija ar realybė? (0)

Kad automobilių supirkimas yra labai populiarus sprendimas, tuo neabejoja niekas. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad iš tiesų automobilių supirkimas apima labai daug galimybių ir vienos yra labiau populiarios nei kitos. Pavyzdžiui, greitas automobilių supirkimas – toks pasirinkimas aktualus daugeliui, kadangi aktuali galimybė greitai gauti papildomų pajamų. Vis dėlto, kuomet kalbame apie greitą automobilių supirkimą, nemaža daliai su šiuo procesu dar nesusidūrusių žmonių natūraliai kyla klausimas: ar tai yra utopija, o gal realybė? Pasirodo, greitas automobilių supirkimas iš tiesų yra realus, tačiau tam, kad taip virstų realybe, būtini ir teisingi jūsų veiksmai. Kokie? Apie tai ir dar daugiau jau netrukus.

(Plačiau...)

Istorinis naftos kainų kritimas: tikimasi 10–12 centų už litrą smukimo, bet degalinių atstovas ragina dar nedžiūgauti (0)

Pirmadienio rytas atnešė žinių šalies gyventojams – vos per vieną naktį naftos kainos smuko apie 30 proc. Finansų ekspertas Marius Dubnikovas sako, kad tai degalų kainas per artimiausią savaitę turėtų sumažinti apie 10–12 euro centų. Vis dėlto lietuviškų degalinių sąjungos prezidentas Vidas Šukys tikina, kad naftos kaina tiesiogiai nedaro įtakos degalų kainai, o jos galimai sumažės tik tada, jei smukusi naftos kaina išsilaikys bent keletą dienų. 

(Plačiau...)

Naujas vairuotojų iššūkis kelyje – automobilių elektronikos gedimai (0)

Ne tik nuo automobilio pagaminimo metų ar jo nusidėvėjimo priklauso kelyje įvykstančių transporto priemonės gedimų dažnis. Draudikai pastebi, kad pastaraisiais metais gerokai padaugėjo atvejų, kai pagalbos kelyje tarnybą kviečia naujesnių automobilių vairuotojai. Specialistai teigia, kad elektronikos gedimų vairuotojai savarankiškai įveikti neįstengia.

(Plačiau...)

Naktį kai kur susiformuos rūkas, plikledis (0)

Vakarėjant sekmadieniui, didžiojoje Lietuvos dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos, vietomis drėgnos, tik Vilniaus apskrityje yra šlapių kelio ruožų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Eismo sąlygos šeštadienio rytą yra geros (0)

Šeštadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų. Tik Panevėžio apskrityje bei Skuodo ir Joniškio rajonuose kelių dangos yra sausos.

(Plačiau...)

Automobilis nulėkė į laukus, vairuotoją išsivežė medikai (nuotraukos) (3)

Penktadienį ryte kelyje Jurbarkas - Eržvilkas, ties Balnių k., įvyko avarija. Automobilio nesuvaldęs vyras nuvažiavo nuo kelio, mašina keletą kartų vertėsi.

(Plačiau...)

Elektroninės eismo įvykių deklaracijos kelią skinasi sunkiai (0)

Elektroninių eismo įvykių deklaracijų sistema pradėjo veikti prieš tris mėnesius, tačiau draudikai jų antplūdžio nesulaukia – deklaraciją elektroniniu būdu pasirenka pildyti tik maždaug vienas iš 100 į eismo įvykius pakliuvusių vairuotojų.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip išsirinkti stogo bagažinę automobiliui (0)

Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui.Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis bagažinę automobiliui.

(Plačiau...)

Kas penktas vairuotojas nesmerkia alkoholio ir vairavimo (0)

Penktadalis šalies vairuotojų išvis nevartoja alkoholio, o dar trys penktadaliai paragavę mažiausią svaigiųjų gėrimų kiekį niekada nesėda už vairo. Eismo ekspertų teigimu, tokie visuomenės nuomonės tyrimo rezultatai rodo nuosekliai mažėjančią gyventojų toleranciją vairavimui išgėrus.

(Plačiau...)

Į miestą grįžo žalios rodyklės (0)

Trečiadienį savivaldybė gavo Susisiekimo ministerijos leidimą vėl pakabinti dvi žalias rodykles. Vairuotojai degant raudonai šviesoforo šviesai galės sukti į dešinę tiek centrinėje miesto sankryžoje, tiek sankryžoje prie stoties.

Iš pradžių buvo planuota rodykles pakabinti per šią savaitę, tačiau suspėta darbus atlikti šiandien.

(Plačiau...)

Į miestą grįžtą dvi žalios rodyklės (0)

Savivaldybė gavo Susisiekimo ministerijos leidimą atstatyti vėl pakabinti dvi žalias rodykles. Vairuotojai degant raudonai šviesoforo šviesai galės sukti į dešinę tiek centrinėje miesto sankryžoje, tiek sankryžoje prie stoties.

(Plačiau...)

Policija paskelbė „trikojų“ vietas rajone ir šalyje (0)

Policijos pareigūnai į kelius dirbti išėję su itin moderniais mobiliais greičio matuokliais, pramintais „trikojais“, kilus vairuotojų pasipiktinimui, kad apie tokias priemones nėra perspėjama, nusprendė pasidalinti vietų, kuriose stebimas greitis, sąrašu. Visas šias vietas galima rasti viename žemėlapyje.

(Plačiau...)

Naujasis radaras: dešimtys pažeidėjų ir rekordininkas skraiduolis (0)

Sausio pabaigoje Jurbarko savivaldybės ir policijos iniciatyva mieste atsirado naujas radaras. Nors įranga veikia testavimo režimu, vien per pirmąsias tris dienas ji užfiksavo net septynias dešimtis greitį viršijusių pažeidėjų.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir rūkas (0)

Šeštadienio rytą dėl susiformavusio plikledžio ant valstybinės reikšmės krašto ir rajoninių kelių sudėtingesnės eismo sąlygos yra Mažeikių, Skuodo ir Alytaus rajonuose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook