Ratai

Ratai

Perspėja vairuoti atsargiai! (0)

Rytų ir šiaurės Lietuvoje bei Tauragės apskrityje eismo sąlygas sunkina lijundra ir plikledis. Slidūs kelių ruožai yra barstomi, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų.

(Plačiau...)

Tokių greičio matuoklių dar nebuvo: matuos ne tik greitį, gebės atpažinti apgadintus numerius ir dar daugiau (0)

Pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija, LAKD) ir dviejų rangovų pasirašytas sutartis valstybinės reikšmės keliuose iki 2020 m. pabaigos bus įrengta 70 momentinių greičio matuoklių. Bendra projekto vertė – 3,1 mln. eurų, skelbia LAKD. Naujieji matuokliai matuos ne tik greitį, bet ir tikrins techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą.

(Plačiau...)

Eismo sąlygos: keliuose yra slidžių ruožų! (0)

Auštant penktadieniui, Širvintų, Lazdijų, Raseinių ir Tauragės rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis. Slidūs kelių ruožai yra barstomi, tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos vairuotojų prašo būti atidžiais ir neskubėti.

(Plačiau...)

Kaip apsaugoti savo automobilius šventiniu laikotarpiu (0)

Apėmus Kalėdinei karštinei, skubant į prekybos centrus apsipirkti, atsiimti siuntų į paštomatus, nešant sunkius pirkinių maišus, prarandame savo budrumą ir savo automobilius kartais paliekame neužrakintus. Net trumpam išlipę iš savo automobilio, galime sulaukti ilgapirščių, kurie tik ir laukia lengvo grobio. Automobilio, jo dalių, ar daiktų esančių automobiliuose vagystės pridaro didelių nuostolių jų savininkams. Net ir apimti šventinės nuotaikos, nepraraskime budrumo ir pasirūpinkite savo automobilių saugumu. Portalo www.dalys.lt atstovas dalinasi patarimais, kaip paprasčiausiais būdais ir neinvestuojant pinigų apsaugoti savo automobilius. Viskas paprasta, bet kartais pamirštama.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkins gūsingas šoninis vėjas (0)

Trečiadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos buvo daugiausia drėgnos, vietomis yra šlapių kelių ruožų.

(Plačiau...)

Seimas priėmė naują mokestį automobilių savininkams (2)

Nuo 2020 metų liepos 1 dienos „Regitroje“ įregistruojant arba keičiant automobilio valdytoją reikės sumokėti mokestį.

(Plačiau...)

Uždaryta dalis Vytauto Didžiojo gatvės - teks rinktis aplinkelius (0)

Antradienį, nuo 8:30 val., uždaryta Vytauto Didžiojo gatvės dalis nuo Donelaičio iki Vilniaus gatvės.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkina rūkas (0)

Ankstų antradienio rytą Rytų ir Pietų Lietuvoje silpnas lietus, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 3 iki 6 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkina plikledis (0)

Auštant pirmadieniui Marijampolės, Alytaus, Kauno ir Vilniaus apskrityse bei Utenos rajone eismo sąlygas sunkina plikledis. Joniškio, Kelmės, Kėdainių ir Varėnos rajonuose mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai taip pat yra slidūs, vietomis susiformavęs plikledis. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai.

(Plačiau...)

Pagrindinė avarijų priežastis – ne vairavimo klaidos, o vairuotojo elgesys (0)

Techninės klaidos vairuojant, Kelių eismo taisyklių nepaisymas, greičio viršijimas ar vairavimas apsvaigus nuo seno yra įvardijamos kaip pagrindinės keliuose įvykstančių eismo įvykių priežastys. Tačiau Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA), remdamasi eismo įvykių aplinkybes nagrinėjančių pareigūnų patirtimi, dalinasi išvadomis, jog būtent dėmesio blaškymas ir nesusikoncentravimas į kelią yra lemiančios daugelio įvykstančių mirtinų eismo įvykių priežastys.

(Plačiau...)

Jurbarke nebelieka žalių rodyklių (1)

Atsižvelgiant į Kelių eismo taisyklių pakeitimus, šiandien Jurbarko mieste bus nuimtos papildomos žalios rodyklės, kurios vairuotojams leisdavo pasukti į dešinę, degant raudonam šviesoforo signalui.

Lentelės pašalintos nuo šviesoforų Dariaus ir Girėno ir Vytauto Didžiojo, ir Dariaus ir Girėno ir Vydūno gatvių sankryžose.

Vairuotojai prašomi būti dėmesingais.

(Plačiau...)

Perspėja: rajono keliai slidūs (0)

Klaipėdos, Telšių, Joniškio, Jurbarko ir Vilkaviškio rajonuose pagrindiniai valstybinės reikšmės keliai penktadienio rytą buvo su prispausto sniego provėžomis, slidūs. Šiaulių apskrityje, Raseinių, Kėdainių ir Šakių rajonuose mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai slidūs, provėžoti.

(Plačiau...)

Nesibaigiant painiavai dėl taršių automobilių mokesčio - kalbos apie naują mokestinę prievolę vairuotojams (0)

Kritikuojami dėl skubotai siūlomų naujų mokesčių valdantieji traukiasi atatupsti – siūloma atidėti ir daug kartų kaitalioto taršių automobilių mokesčio įsigaliojimą.

(Plačiau...)

Visoje Lietuvoje yra slidžių kelių ruožų (0)

Trečiadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos arba drėgnos, tačiau daugelis kelių yra pasidengę šarma, todėl yra slidžių ruožų, perspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Girtą vairuotoją pusvalandį sekusi pora nusivylė policija: privažiavo, kai šaukštai buvo po pietų (3)

Iš Kauno į namus Jurbarko r. vykusiai šeimai kelionė netikėtai išsitęsė – pastebėję įtartinai po kelią manevruojantį automobilį, jie nutarė paskambinti 112 ir sekti paskui. Tačiau policija privažiavo tik po pusvalandžio, per kurį galimai girtas vairuotojas sugebėjo, keldamas pavojų kitiems, nuvažiuoti iš Kauno į Kazlų Rūdą ir užeiti į namus. Kas įrodys, kad jis ten neprisigėrė per 5 minutes?

(Plačiau...)

Prieššventiniai vairuotojų išbandymai: kaip menkas įlenkimas virsta bauda (0)

Prasidėjus šventiniams apsipirkimams ir renginiams žmonės dažniau nei įprastai automobilius palieka stovėjimo aikštelėse, sausakimšuose kiemuose ar siaurose gatvelėse. Draudikai įspėja, kad prieš šventes šiose vietose padaugėja smulkių avarijų. Jos nepadaro didelės finansinės žalos, tačiau gali pridaryti bėdos avarijos kaltininkui, jei jis iš įvykio vietos išvyks nesulaukęs nukentėjusios transporto priemonės vairuotojo ar policijos pareigūnų.

(Plačiau...)

Kelininkai perspėja: dieną eismo sąlygas sunkins stipraus vėjo gūsiai (0)

Dieną eismo sąlygas sunkins vėjas, perspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Po stipraus vėjo, pasak kelininkų, ant kelio dangų, ypač miškingose vietovėse, gali būti nukritusių medžių ar medžių šakų.

(Plačiau...)

Bandantiems nusipirkti techninę apžiūrą - gėdingi įrašai (1)

Šeštadienį Techninės apžiūros įmonių asociacija „Transeksta“ drauge su Policijos departamento ir šalies policijos įstaigų imuniteto bei vidaus tyrimų padalinių pareigūnais visoje Lietuvoje rengia susitikimus su automobilininkais techninės apžiūros stotyse.

(Plačiau...)

Asfaltuos kelią prie Varlaukio (0)

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė sutartį, pagal kurią bus išasfaltuoti daugiau, nei keturi kilometrai kelio.

(Plačiau...)

Perspėja vairuotojus dėl slidaus kelio (0)

Dėl susiformavusio plikledžio sudėtingesnės eismo sąlygos pietryčių Lietuvoje, taip pat Tauragės, Alytaus ir Jurbarko rajonuose. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook