Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Jau netrukus dešimtadaliu gali brangti autobusų bilietai: valdžios prašoma taikyti kompensacijas (0)

Šalyje fiksuojant dviženklę infliaciją, sparčiai augant degalų kainoms, keleivių vežėjams susiduriant ir su kitais ekonominiais sunkumais, Seimo, Vyriausybės ir atsakingų šalies ministerijų prašoma taikyti kompensacijas Lietuvos keleivių vežėjams. Įspėjama, kad dėl augančių išlaidų jau netrukus bilietai keleiviams gali brangti dešimtadaliu.

(Plačiau...)

Gegužę naujų lengvųjų automobilių registravimas smuko daugiau nei 29 proc. (0)

Preliminariais „AutoTyrimų“ duomenimis, gautais pagal ES reglamentuotą metodiką išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, gegužę Lietuvos naujų lengvųjų automobilių (M1 ir N1) registravimas sumažėjo 29,2 proc., iki 3016 vnt. 2021 m. gegužę šalyje buvo įregistruoti 4257 automobiliai. Pagrindinės nuosmukio priežastys – dėl mikroschemų, laidų pynių ir kai kurių kitų detalių stygiaus ženkliai sumažėjusi daugumos automobilių modelių gamyba ir smarkiai apribotos galimybės patenkinti buvusią didelę reeksporto paklausą.

(Plačiau...)

Kompensacijoms už įsigytus elektromobilius skiriama 50 mln. eurų (0)

Nuo ketvirtadienio, birželio 2-osios, fiziniai ir juridiniai asmenys gali teikti paraiškas kompensacijoms už įsigytus elektromobilius gauti. Tam iš Modernizavimo fondo iki 2026 m. skirta 50 mln. eurų. Tai, kaip teigia Aplinkos ministerija, elektromobilių skaičių Lietuvoje padidins beveik tris kartus.

(Plačiau...)

Paskelbė į ką taikysis policija birželį (0)

Marijampolės apskrities vyriausiasis komisariatas informuoja, kokie reidai keliuose vyks birželio mėnesį.

(Plačiau...)

Siūlo naujus automobilių numerius – bus galima rinktis iš 62 tūkst. kombinacijų (0)

Gegužės 31 d., 17 val. „Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą. Jame automobilių savininkai ras net 62 naujus derinius iš M raidės. 

(Plačiau...)

Tyrimas: dėl brangstančių degalų 4 iš 5 šalies vairuotojų svarsto keliavimo alternatyvas (0)

Karinė Rusijos invazija Ukrainoje pašokdino pasaulines naftos ir, atitinkamai, degalų kainas. Per pastaruosius metus apie 30 proc. brangę degalai skatina lietuvius pergalvoti savo kasdienius keliavimo automobiliu įpročius. „Swedbank“ užsakymu atliktos apklausos duomenimis, mažinti automobiliu įveikiamą atstumą ar dažniau naudotis kitomis keliavimo alternatyvomis svarsto 4 iš 5 Lietuvos vairuotojų.

(Plačiau...)

Susipažinkite: pareigūnai rodo naujus matuoklius – sustabdytieji net nesuvokia, ką sugeba šie prietaisai (0)

Lietuvos policija pradeda dirbti su moderniais lazeriniais greičio matuokliais, kurie pažeidimą galės filmuoti kilometro atstumu. Apie naujus Kelių policijos ginklus prieš pažeidėjus papasakojo Vilniaus kelių policijos pareigūnas Donatas Mankauskas.

(Plačiau...)

Planuoti keliones autobusu bus paprasčiau - pradėjo veikti speciali svetainė (1)

VšĮ „Žaliasis regionas“, įgyvendindamas projektą „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ Nr. J08-CPVA-V-02-0001, 2021 m. lapkričio 11 d. su UAB „Merakas“ pasirašė sutartį Nr. ZR-4 dėl Tauragės regiono viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščių skelbimo internete programinės įrangos įsigijimo. 2022 m. balandžio mėn. startavo svetainė www.stops.lt/taurage+, kurioje pateikiami viso Tauragės regiono viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiai realiuoju laiku.

(Plačiau...)

Smalininkuose varžėsi jaunieji automobilių vairuotojai (0)

Gegužės 12 d. Smalininkuose įvyko automobilių jaunųjų vairuotojų varžybos, kuriose savo žinias ir jėgas išmėgino 17–19 metų moksleiviai iš visos Lietuvos. Šios varžybos – Lietuvos mokinių  konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ dalis.Varžybų tikslas - mokyti jaunuosius vairuotojus saugaus, atsakingo ir pagarbaus elgesio kelyje, tobulinti teorinius ir praktinius įgūdžius.

(Plačiau...)

Svarbu ukrainiečiams – teisė vairuoti ir automobilio registracija Lietuvoje (ukrainiečių kalba) (0)

Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD teisininkės Viktoriios Vynohradovos patarimai ukrainiečiams Lietuvoje – apie teisę vairuoti ir kada reikia registruoti automobilį Lietuvoje (ukrainiečių kalba).

(Plačiau...)

Jurbarko kraštas ruošiasi „Motojurginėms“: kviečia motociklu pakeliauti palei Nemuną (0)

Gegužės 14 d. Jurbarko krašte vyks kasmetinis motociklininkų sezono atidarymas „Motojurginės“. Renginio metu motociklininkai kviečiami keliauti maršrutu Seredžius–Jurbarkas–Smalininkai.

(Plačiau...)

Skirstymo operatorius ruošiasi didžiulei elektromobilių infrastruktūros plėtrai (0)

Abejonių nėra – šalyje numatomas elektromobilumo virsmas ir didžiulė elektromobilių infrastruktūros plėtra: elektromobilių skaičiaus augimas, atitinkamai poreikis jų įkrovimo prieigoms visos šalies mastu. Siekiant pasiruošti šiai transformacijai, bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), kartu su Energetikos ir Susisiekimo ministerijomis inicijavo išsamią studiją, kurios vienas iš uždavinių buvo įvertinti elektros skirstomojo tinklo pasiruošimą elektromobilumo plėtrai Lietuvoje.

(Plačiau...)

Startuoja saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“ (0)

Nuo gegužės 12 d. iki liepos 7 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyks prevencinė saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“. Akcija skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems ir gerbti vieniems kitus kelyje.

(Plačiau...)

Riedlentininkai ir paspirtukininkai turės paklusti įstatymui (0)

Atsižvelgiant į elektrinių riedžių, riedlenčių ir paspirtukų išaugusį populiarumą, siūloma įstatymuose reglamentuoti jų judėjimą ir numatyti šių priemonių vairuotojams reikalavimus, skirtus užtikrinti saugų eismą.

(Plačiau...)

Policijos reidai gegužę: kada ir dėl ko (0)

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, kartu vykdydami ir eismo dalyvių elgesio kelyje kontrolę, gegužę šalies mastu organizuoja tokias prevencines priemones:

(Plačiau...)

Įkurta tarptautinė asociacija, kovosianti už skaidresnę automobilių rinką (0)

Naudotų automobilių pirkėjai visame pasaulyje susiduria su ta pačia problema – apgavystėmis naudotų automobilių rinkose. Mėgindami parduoti transporto priemones su suklastotais odometro rodmenimis ar kita nuslėpta informacija nesąžiningi automobilių pardavėjai nori kuo labiau išpūsti savo pelno maržą.

(Plačiau...)

Jau galima persikelti „Vilkyne“ per Nemuną (0)

Keltas „Vilkynė“ pradėjo turizmo sezoną balandžio 23 dieną. Persikelti per Nemuną ties Vilkija dabar galima kasdien, nuo 7 val. iki 20.30 val.

(Plačiau...)

Tarėsi dėl viešojo transporto tvarkaraščių tobulinimo (1)

Balandžio 22 d. Jurbarko rajono savivaldybės mero kvietimu vyko pasitarimas, kuriame kartu su VšĮ „Žaliasis regionas“ ir UAB „Jurbarko autobusų parkas“ atstovais buvo aptarta Tauragės regiono viešojo transporto sistemos plėtra. Pagrindinis dėmesys skirtas Jurbarko rajono viešojo transporto sistemos esamos būklės ir maršrutų analizei, jų pritaikymui prie dabartinių gyventojų poreikių.

(Plačiau...)

Degalinių kainų tyrimas: degalų kainų šuoliai sujaukė degalinių hierarchiją (0)

Pricer.lt balandžio mėnesio pigiausių dyzelino ir suskystintų automobilinių dujų reitinguose vienareikšmiu lyderiu išlieka degalinė „Jozita“. Mažiausių A95 benzino kainų reitinge pirmą vietą užėmė „Skulas“ su 1,619 Eur/l kaina, antra vieta atiteko „Jozitai“ su 1,62 Eur/l, skirtumas – 0,001 Eur. A95 markės benzino aukščiausios kainos buvo „Ecoil“ degalinėje, dyzelino aukščiausios kainos buvo degalinėse „Viada“ ir „Ecoil“, aukščiausia automobilinių dujų kaina buvo degalinėje „Viada“.

(Plačiau...)

Kelininkai perspėja: eismo sąlygas didžiojoje šalies dalyje sunkina rūkas (0)

Vakarų, Šiaurės vakarų ir Pietvakarių Lietuvoje eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas sumažėjęs ir vietomis siekia iki 200 metrų, penktadienio rytą pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook