Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Naktį eismo sąlygas sunkins šlapdriba ir plikledis (0)

Vakarėjant trečiadieniui, didžiojoje šalies dalyje dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų.

(Plačiau...)

Krentantis sniegas – ženklas pamiršti universalias padangas (0)

Iškritęs sniegas ar po naktinio šaltuko susiformavęs plikledis vidutinį dienos smulkių eismo įvykių skaičių šalies didmiesčiuose padidina net iki 2 kartų, skaičiuoja draudikai. Ekspertai vieningai sutinka, kad tokiomis oro sąlygomis bene didžiausi pavojai laukia tų vairuotojų, kurie nepaisydami perspėjimų į kelius išriedėjo pasirinkę universalias padangas.

(Plačiau...)

Keliuose yra slidžių ruožų. Būkite budrūs! (0)

Šiaurės ir rytų Lietuvoje bei Tauragės ir Jurbarko rajonuose dėl naktį buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Šiuose keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai. Vairuotojų važiuojančių šiais keliais, prašome būti atidžius ir neskubėti, nes sniegą vietomis keičia lijundra, todėl eismo sąlygos išlieka sudėtingos.

(Plačiau...)

Legendinei „Audi“ visų ratų pavarai „quattro“ suėjo 40 metų (0)

Šiemet legendinei „Audi“ visų ratų „quattro“ pavarai suėjo 40 metų, kada ji pirmą kartą debiutavo 1980 metų Ženevos automobilių parodoje. Per šiuos keturiasdešimt metų daugiau kaip 8 milijonai pirkėjų iš viso pasaulio pasirinko saugumą, stabilumą ir dinamiką užtikrinančią „quattro“ pavarą, o Lietuvoje atlikta apklausa atskleidė, kad daugiau kaip 70 proc. Vilniaus ir Kauno gyventojų norėtų vairuoti visų ratų pavara varomą automobilį.

(Plačiau...)

Išsiblaškėliai užkišo gatvę (nuotraukos) (1)

Jurbarke Ugniagesių g. – neįveikiamas kamštis. Stovėjimą reguliuojančių ženklų pakeitimo nepastebėję vairuotojai užkišo gatvę ir ši tapo nepravažiuojama.

(Plačiau...)

Lietuviai vis dažniau automobilius savo vardu registruoja neišėję iš namų (0)

Pernai šalyje iš viso atlikta netoli 300 tūkst. jau prieš tai Lietuvoje eksploatuotų transporto priemonių perregistravimų. Nors šis skaičius panašus kaip ir 2018 metais, „Regitra“ pastebi, kad sparčiai populiarėja elektroninės paslaugos ir vis daugiau automobilių pardavėjų bei pirkėjų renkasi pranešti apie parduotą transporto priemonę ar ją įregistruoti savo vardu tiesiog internetu.

(Plačiau...)

Policija tęsia tikrinimo akcijas (0)

Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo saugumą, vykdo prevencines priemones.

(Plačiau...)

Mieste jau veikia naujasis radaras (6)

Jurbarkiečiai socialiniuose tinkluose dalinasi naujojo automobilių greitį matuojančio radaro nuotraukomis. Jis pakabintas ant vieno iš apšvietimo stulpų, netoli nuo Dariaus ir Girėno bei Lauko gatvių sankryžos.

(Plačiau...)

Pernai - daugiau avarijų - tiek skaudžių, tiek smulkių (0)

Ne tik Lietuvos kelių policijos duomenys, kuriuose fiksuojami tragiškų pasekmių turėję eismo įvykiai, bet ir smulkesnes avarijas atspindinti draudikų statistika byloja tą patį – praėjusiais metais avaringumas šalyje išaugo. Draudimo bendrovė BTA pernai užfiksavo 11,8 tūkst. eismo įvykių, kuriuos sukėlė lengvieji automobiliai – 20 proc. daugiau nei 2018 m. Labiausiai jų skaičius augo Alytuje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

(Plačiau...)

Mieste vairuotojus medžios savivaldybės radaras (video, balsavimas) (13)

Antradienį Jurbarko policija pristatė visuomenei savo veiklos ataskaitą už 2019-uosius metus. Renginyje dalyvavo ir rajono vicemeras Daivaras Rybakovas, kuris patvirtino, kad savivaldybė ruošiasi mieste statyti kilnojamą greičio radarą.

(Plačiau...)

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį? (0)

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą su profesionaliu vairavimo instruktoriumi. Draudikų atstovai papildo – šioms pamokoms prireiks ir tinkamai paruošti automobilį, ir pasirūpinti dokumentais bei draudimu.

(Plačiau...)

Policija pristatė rajono avarijų žemėlapį (0)

Pernai Marijampolės apskrityje įvykusiose avarijose žuvo 17 žmonių, dar 187 buvo sužaloti. Tai – keturis kartus daugiau, nei užpernai. Dvi gyvybes nusinešusios avarijos įvyko Jurbarko r.

(Plačiau...)

Į Kauną nuvažiuosime greičiau? (0)

Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemaisiais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį ir tiesti kitą kelią Jurbarko link.

(Plačiau...)

Ekspertai pataria: apsaugokite automobilį nuo vagių (vagiamiausių mašinų sąrašas) (0)

Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Draudikai skaičiuoja, kad taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus. Policijos pareigūnai perspėja – saugoti savo transporto priemones visų pirma turi patys jų savininkai.

(Plačiau...)

Keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs! (0)

Radviliškio rajone eismo sąlygas sunkina ant magistralinių, krašto ir rajoninių kelių dangų susiformavusi šarma, Kelmės ir Telšių rajonuose mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose yra slidžių ruožų. Šiuose keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, barstomi slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai. Likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis yra sausų kelių ruožų.

(Plačiau...)

„Regitros“ egzaminuotojas paneigia 5 mitus apie vairavimo egzaminus (0)

Mitų netrūksta kiekvienoje srityje. Su jais susiduria ir „Regitra“, kurioje retas nėra buvęs, tad ir įvairių istorijų gausu. O ypač – apie vairavimo egzaminus. Taigi, „Regitros“ egzaminuotojas pasakoja, kokie yra 5 gajūs mitai visuomenėje ir kodėl jais nereikėtų tikėti.

(Plačiau...)

Rajone sąlygas sunkina plikledis ir rūkas! Būkite budrūs! (0)

Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kauno, Vilkaviškio, Marijampolės ir Lazdijų rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis. Slidūs kelių ruožai yra barstomi, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei nedaryti staigių manevrų.

(Plačiau...)

Grįš tik viena žalia rodyklė (7)

Sausio pradžioje Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui, grąžinti papildomas šviesoforų lenteles su žaliomis rodyklėmis.

(Plačiau...)

Perspėja dėl slidaus kelio (0)

Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose yra šlapių kelių ruožų.

(Plačiau...)

56 vietos, kuriose atsiras sektoriniai greičio matuokliai (0)

Prie dabar Lietuvoje esančių 25 ruožų, kuriuose matuojamas vidutinis greitis, netrukus galėsime pridėti dar daugiau nei 50. Paskelbtas konkursas naujiems matuokliams pirkti, drauge paviešintas ir sąrašas su 56-iomis vietomis, kur matuokliai bus pastatyti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook