Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Girtą vairuotoją pusvalandį sekusi pora nusivylė policija: privažiavo, kai šaukštai buvo po pietų (3)

Iš Kauno į namus Jurbarko r. vykusiai šeimai kelionė netikėtai išsitęsė – pastebėję įtartinai po kelią manevruojantį automobilį, jie nutarė paskambinti 112 ir sekti paskui. Tačiau policija privažiavo tik po pusvalandžio, per kurį galimai girtas vairuotojas sugebėjo, keldamas pavojų kitiems, nuvažiuoti iš Kauno į Kazlų Rūdą ir užeiti į namus. Kas įrodys, kad jis ten neprisigėrė per 5 minutes?

(Plačiau...)

Prieššventiniai vairuotojų išbandymai: kaip menkas įlenkimas virsta bauda (0)

Prasidėjus šventiniams apsipirkimams ir renginiams žmonės dažniau nei įprastai automobilius palieka stovėjimo aikštelėse, sausakimšuose kiemuose ar siaurose gatvelėse. Draudikai įspėja, kad prieš šventes šiose vietose padaugėja smulkių avarijų. Jos nepadaro didelės finansinės žalos, tačiau gali pridaryti bėdos avarijos kaltininkui, jei jis iš įvykio vietos išvyks nesulaukęs nukentėjusios transporto priemonės vairuotojo ar policijos pareigūnų.

(Plačiau...)

Kelininkai perspėja: dieną eismo sąlygas sunkins stipraus vėjo gūsiai (0)

Dieną eismo sąlygas sunkins vėjas, perspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Po stipraus vėjo, pasak kelininkų, ant kelio dangų, ypač miškingose vietovėse, gali būti nukritusių medžių ar medžių šakų.

(Plačiau...)

Bandantiems nusipirkti techninę apžiūrą - gėdingi įrašai (1)

Šeštadienį Techninės apžiūros įmonių asociacija „Transeksta“ drauge su Policijos departamento ir šalies policijos įstaigų imuniteto bei vidaus tyrimų padalinių pareigūnais visoje Lietuvoje rengia susitikimus su automobilininkais techninės apžiūros stotyse.

(Plačiau...)

Asfaltuos kelią prie Varlaukio (0)

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė sutartį, pagal kurią bus išasfaltuoti daugiau, nei keturi kilometrai kelio.

(Plačiau...)

Perspėja vairuotojus dėl slidaus kelio (0)

Dėl susiformavusio plikledžio sudėtingesnės eismo sąlygos pietryčių Lietuvoje, taip pat Tauragės, Alytaus ir Jurbarko rajonuose. 

(Plačiau...)

Oro uostai žiemą: kaip nuo sniego valomi lėktuvų takai? (2)

Šalies miesto gatvių ir Lietuvos oro uostų valymas nuo sniego – vienodai svarbūs, bet labai skirtingi procesai. Lėktuvų kilimo ir tūpimo takai žiemą valomi kitokia technika bei prižiūrimi naudojant kitokias priemones. Skiriasi ir rizika bei atsakomybė: oro uostų sniego valymo technikai privalo dirbti ypač greitai ir kokybiškai – priešingu atveju, orlaiviai negalėtų leistis ir kilti, o tai reiškia, kad būtų priversti sukti ratus virš miesto arba laukti kol galės pakilti.

(Plačiau...)

„Regitra“ skelbia išskirtinius numerio ženklų derinius, prasidedančius L raide (0)

„Regitra“ praneša papildanti planuojamų gaminti numerio ženklų derinių sąrašą. Jame – 18 tūkst. naujų raidžių ir skaičių sekų, prasidedančių L raide.

(Plačiau...)

Šalyje eismo sąlygas sunkina plikledis ir snygis (0)

Dėl naktį buvusio ar besitęsiančio snygio daugelyje šalies rajonų magistralinių, krašto ir rajoninių kelių dangos padengtos šlapio sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

(Plačiau...)

Apdovanoti geriausi automobilių sporto atstovai (nuotraukos) (2)

Šeštadienio vakarą Jurbarko automobilių sporto bendruomenė susibūrė pagerbti geriausius pilotus ir padėkoti krašto autosportą populiarinantiems ir į remiantiems žmonėms.

(Plačiau...)

Kelininkai: kelių dangos kai kur yra slidžios (0)

Auštant šeštadieniui, Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra drėgnos arba šlapios, vietomis padengtos pažliugusio sniego sluoksniu.

(Plačiau...)

Policija nusitaikė į vairuotojus, pėsčiuosius ir dviratininkus (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo saugumą, gruodžio mėnesį vykdys prevencines priemones.

(Plačiau...)

Vairuotojų priešai - telefonas, maistas ir pėstieji (1)

Beveik pusė apklaustų vairuotojų pripažino, kad jų dėmesį vairuojant labiausiai blaško mobilieji telefonai, įprotis vairuojant valgyti, gerti ar rūkyti, parodė „Lietuvos draudimo“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa.

(Plačiau...)

Pranešta apie dar vieną automobilio vagystę (3)

Antradienį pranešta, kad dingo jurbarkiečio automobilis „Fiat Ulise“. Tai – jau penktas pranešimas apie mašinos vagystę per keletą paskutinių dienų. Visos jos įvykdytos pasinaudojant tuo, kad automobiliuose buvo palikti užvedimo rakteliai.

(Plačiau...)

Perspėja: keliuose itin slidu (0)

Sudėtingesnės eismo sąlygos šiaurės vakarų bei centrinėje šalies dalyje, Tauragės, Varėnos ir Trakų rajonuose. Jurbarko rajone taip pat labai slidu.

Čia eismo sąlygas sunkina lijundra ir plikledis, magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai vietomis padengti plonu ledo sluoksniu, slidūs.

Vairuotojų, važiuojančių šiais keliais, prašoma atkreipti dėmesį į tai, kad eismo sąlygas sunkina susiformavęs plikledis, todėl neskubėkite, nedarykite staigių manevrų. 

(Plačiau...)

Rajoną terorizuoja paauglys: vagia ir daužo automobilius (papildyta, nuotraukos) (6)

Pirmadienį policija sulaikė septynis automobilius nuvariusį paauglį. Septyniolikmetis siaubą mašinų savininkams varė jau seniai – vogė automobilius, o pasivažinėjimas jais dažniausiai baigdavosi nepataisomai sudaužius transporto priemones.

(Plačiau...)

Nori, kad prasižengėlius kontroliuotų alkoblokai. Įranga kainuos tūkstančius. (0)

 Susisiekimo ministerija parengė draudimo vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai, vykdymo tvarkos aprašą.

(Plačiau...)

Prie Rotulių – „Ford“ kūlvirsčiai (nuotraukos) (2)

Šeštadienio rytą policijos pareigūnams teko minti mįslę – kas vairavo nuo kelio nuskriejusį automobilį.

(Plačiau...)

Į automobilius montuos alkoholio matuoklius (0)

Nuo kitų metų pražios įsigalios Susisiekimo ministerijos teiktos pataisos dėl antialkoholinių variklio užraktų naudojimo. Nauja tvarka leis vairuotojams, praradusiems vairuotojo pažymėjimą dėl vairavimo neblaiviam, anksčiau nei nustatytas terminas susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą, sutikus su galimybe vairuoti tik tokias transporto priemones, kuriose būtų įdiegti antialkoholiniai variklio užraktai.

(Plačiau...)

Jei įgyvendins - taršius automobilius iš gatvių šluote šluos (2)

Vyriausybės patvirtintame Nacionaliniame oro taršos mažinimo plane yra numatyta transporto priemonių (TP) taršą šalyje stebėti nuotoliniu būdu. Kaip pranešė Aplinkos ministerija, planuojama pradėti nuo informacinio pobūdžio bandomojo projekto, o įvertinus jo rezultatus, bus svarstoma galimybė nuolat naudoti nuotolinę taršos stebėsenos sistemą, šalies keliuose identifikuoti taršias TP, ir apie tai pranešti jų savininkams.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook