Ratai

Ratai

Greitas automobilių supirkimas; utopija ar realybė? (0)

Kad automobilių supirkimas yra labai populiarus sprendimas, tuo neabejoja niekas. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad iš tiesų automobilių supirkimas apima labai daug galimybių ir vienos yra labiau populiarios nei kitos. Pavyzdžiui, greitas automobilių supirkimas – toks pasirinkimas aktualus daugeliui, kadangi aktuali galimybė greitai gauti papildomų pajamų. Vis dėlto, kuomet kalbame apie greitą automobilių supirkimą, nemaža daliai su šiuo procesu dar nesusidūrusių žmonių natūraliai kyla klausimas: ar tai yra utopija, o gal realybė? Pasirodo, greitas automobilių supirkimas iš tiesų yra realus, tačiau tam, kad taip virstų realybe, būtini ir teisingi jūsų veiksmai. Kokie? Apie tai ir dar daugiau jau netrukus.

(Plačiau...)

Istorinis naftos kainų kritimas: tikimasi 10–12 centų už litrą smukimo, bet degalinių atstovas ragina dar nedžiūgauti (0)

Pirmadienio rytas atnešė žinių šalies gyventojams – vos per vieną naktį naftos kainos smuko apie 30 proc. Finansų ekspertas Marius Dubnikovas sako, kad tai degalų kainas per artimiausią savaitę turėtų sumažinti apie 10–12 euro centų. Vis dėlto lietuviškų degalinių sąjungos prezidentas Vidas Šukys tikina, kad naftos kaina tiesiogiai nedaro įtakos degalų kainai, o jos galimai sumažės tik tada, jei smukusi naftos kaina išsilaikys bent keletą dienų. 

(Plačiau...)

Naujas vairuotojų iššūkis kelyje – automobilių elektronikos gedimai (0)

Ne tik nuo automobilio pagaminimo metų ar jo nusidėvėjimo priklauso kelyje įvykstančių transporto priemonės gedimų dažnis. Draudikai pastebi, kad pastaraisiais metais gerokai padaugėjo atvejų, kai pagalbos kelyje tarnybą kviečia naujesnių automobilių vairuotojai. Specialistai teigia, kad elektronikos gedimų vairuotojai savarankiškai įveikti neįstengia.

(Plačiau...)

Naktį kai kur susiformuos rūkas, plikledis (0)

Vakarėjant sekmadieniui, didžiojoje Lietuvos dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos, vietomis drėgnos, tik Vilniaus apskrityje yra šlapių kelio ruožų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Eismo sąlygos šeštadienio rytą yra geros (0)

Šeštadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų. Tik Panevėžio apskrityje bei Skuodo ir Joniškio rajonuose kelių dangos yra sausos.

(Plačiau...)

Automobilis nulėkė į laukus, vairuotoją išsivežė medikai (nuotraukos) (3)

Penktadienį ryte kelyje Jurbarkas - Eržvilkas, ties Balnių k., įvyko avarija. Automobilio nesuvaldęs vyras nuvažiavo nuo kelio, mašina keletą kartų vertėsi.

(Plačiau...)

Elektroninės eismo įvykių deklaracijos kelią skinasi sunkiai (0)

Elektroninių eismo įvykių deklaracijų sistema pradėjo veikti prieš tris mėnesius, tačiau draudikai jų antplūdžio nesulaukia – deklaraciją elektroniniu būdu pasirenka pildyti tik maždaug vienas iš 100 į eismo įvykius pakliuvusių vairuotojų.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip išsirinkti stogo bagažinę automobiliui (0)

Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui.Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis bagažinę automobiliui.

(Plačiau...)

Kas penktas vairuotojas nesmerkia alkoholio ir vairavimo (0)

Penktadalis šalies vairuotojų išvis nevartoja alkoholio, o dar trys penktadaliai paragavę mažiausią svaigiųjų gėrimų kiekį niekada nesėda už vairo. Eismo ekspertų teigimu, tokie visuomenės nuomonės tyrimo rezultatai rodo nuosekliai mažėjančią gyventojų toleranciją vairavimui išgėrus.

(Plačiau...)

Į miestą grįžo žalios rodyklės (0)

Trečiadienį savivaldybė gavo Susisiekimo ministerijos leidimą vėl pakabinti dvi žalias rodykles. Vairuotojai degant raudonai šviesoforo šviesai galės sukti į dešinę tiek centrinėje miesto sankryžoje, tiek sankryžoje prie stoties.

Iš pradžių buvo planuota rodykles pakabinti per šią savaitę, tačiau suspėta darbus atlikti šiandien.

(Plačiau...)

Į miestą grįžtą dvi žalios rodyklės (0)

Savivaldybė gavo Susisiekimo ministerijos leidimą atstatyti vėl pakabinti dvi žalias rodykles. Vairuotojai degant raudonai šviesoforo šviesai galės sukti į dešinę tiek centrinėje miesto sankryžoje, tiek sankryžoje prie stoties.

(Plačiau...)

Policija paskelbė „trikojų“ vietas rajone ir šalyje (0)

Policijos pareigūnai į kelius dirbti išėję su itin moderniais mobiliais greičio matuokliais, pramintais „trikojais“, kilus vairuotojų pasipiktinimui, kad apie tokias priemones nėra perspėjama, nusprendė pasidalinti vietų, kuriose stebimas greitis, sąrašu. Visas šias vietas galima rasti viename žemėlapyje.

(Plačiau...)

Naujasis radaras: dešimtys pažeidėjų ir rekordininkas skraiduolis (0)

Sausio pabaigoje Jurbarko savivaldybės ir policijos iniciatyva mieste atsirado naujas radaras. Nors įranga veikia testavimo režimu, vien per pirmąsias tris dienas ji užfiksavo net septynias dešimtis greitį viršijusių pažeidėjų.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir rūkas (0)

Šeštadienio rytą dėl susiformavusio plikledžio ant valstybinės reikšmės krašto ir rajoninių kelių sudėtingesnės eismo sąlygos yra Mažeikių, Skuodo ir Alytaus rajonuose.

(Plačiau...)

Naktį eismo sąlygas sunkins šlapdriba ir plikledis (0)

Vakarėjant trečiadieniui, didžiojoje šalies dalyje dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų.

(Plačiau...)

Krentantis sniegas – ženklas pamiršti universalias padangas (0)

Iškritęs sniegas ar po naktinio šaltuko susiformavęs plikledis vidutinį dienos smulkių eismo įvykių skaičių šalies didmiesčiuose padidina net iki 2 kartų, skaičiuoja draudikai. Ekspertai vieningai sutinka, kad tokiomis oro sąlygomis bene didžiausi pavojai laukia tų vairuotojų, kurie nepaisydami perspėjimų į kelius išriedėjo pasirinkę universalias padangas.

(Plačiau...)

Keliuose yra slidžių ruožų. Būkite budrūs! (0)

Šiaurės ir rytų Lietuvoje bei Tauragės ir Jurbarko rajonuose dėl naktį buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Šiuose keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai. Vairuotojų važiuojančių šiais keliais, prašome būti atidžius ir neskubėti, nes sniegą vietomis keičia lijundra, todėl eismo sąlygos išlieka sudėtingos.

(Plačiau...)

Legendinei „Audi“ visų ratų pavarai „quattro“ suėjo 40 metų (0)

Šiemet legendinei „Audi“ visų ratų „quattro“ pavarai suėjo 40 metų, kada ji pirmą kartą debiutavo 1980 metų Ženevos automobilių parodoje. Per šiuos keturiasdešimt metų daugiau kaip 8 milijonai pirkėjų iš viso pasaulio pasirinko saugumą, stabilumą ir dinamiką užtikrinančią „quattro“ pavarą, o Lietuvoje atlikta apklausa atskleidė, kad daugiau kaip 70 proc. Vilniaus ir Kauno gyventojų norėtų vairuoti visų ratų pavara varomą automobilį.

(Plačiau...)

Išsiblaškėliai užkišo gatvę (nuotraukos) (1)

Jurbarke Ugniagesių g. – neįveikiamas kamštis. Stovėjimą reguliuojančių ženklų pakeitimo nepastebėję vairuotojai užkišo gatvę ir ši tapo nepravažiuojama.

(Plačiau...)

Lietuviai vis dažniau automobilius savo vardu registruoja neišėję iš namų (0)

Pernai šalyje iš viso atlikta netoli 300 tūkst. jau prieš tai Lietuvoje eksploatuotų transporto priemonių perregistravimų. Nors šis skaičius panašus kaip ir 2018 metais, „Regitra“ pastebi, kad sparčiai populiarėja elektroninės paslaugos ir vis daugiau automobilių pardavėjų bei pirkėjų renkasi pranešti apie parduotą transporto priemonę ar ją įregistruoti savo vardu tiesiog internetu.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook