Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Prie Rotulių – „Ford“ kūlvirsčiai (nuotraukos) (2)

Šeštadienio rytą policijos pareigūnams teko minti mįslę – kas vairavo nuo kelio nuskriejusį automobilį.

(Plačiau...)

Į automobilius montuos alkoholio matuoklius (0)

Nuo kitų metų pražios įsigalios Susisiekimo ministerijos teiktos pataisos dėl antialkoholinių variklio užraktų naudojimo. Nauja tvarka leis vairuotojams, praradusiems vairuotojo pažymėjimą dėl vairavimo neblaiviam, anksčiau nei nustatytas terminas susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą, sutikus su galimybe vairuoti tik tokias transporto priemones, kuriose būtų įdiegti antialkoholiniai variklio užraktai.

(Plačiau...)

Jei įgyvendins - taršius automobilius iš gatvių šluote šluos (2)

Vyriausybės patvirtintame Nacionaliniame oro taršos mažinimo plane yra numatyta transporto priemonių (TP) taršą šalyje stebėti nuotoliniu būdu. Kaip pranešė Aplinkos ministerija, planuojama pradėti nuo informacinio pobūdžio bandomojo projekto, o įvertinus jo rezultatus, bus svarstoma galimybė nuolat naudoti nuotolinę taršos stebėsenos sistemą, šalies keliuose identifikuoti taršias TP, ir apie tai pranešti jų savininkams.

(Plačiau...)

Perspėja piltis tik tinkamus degalus (0)

Sinoptikai prognozuoja, kad šios savaitės pabaigoje Lietuvoje temperatūra nukris žemiau nulio, todėl prekybininkai vairuotojams jau pradėjo tiekti žieminius degalus.

(Plačiau...)

Aktorius Arnas Ašmonas: influenceris už vairo (video) (0)

Pasaulinę žuvusiųjų keliuose dieną iš Smalininkų kilęs aktorius Arnas Ašmonas sukūrė šmaikštų, bet kartu susimąstyti verčiantį video.

(Plačiau...)

Prisiminė žuvusius rajono keliuose (nuotraukos) (0)

Kiekvienais metais (nuo 2005 metų) lapkričio trečiąjį sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Šiais metais tokia diena - lapkričio 17-oji. Specialiosios tarnybos Jurbarke sekmadienį taip pat pakvietė prisiminti žuvusiuosius.

(Plačiau...)

Žuvusiųjų dieną - žvakutės ir sudaužytas automobilis (0)

Kiekvienais metais (nuo 2005 metų) lapkričio trečiąjį sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Šiais metais tokia diena - lapkričio 17-oji. Jurbarke specialus renginys sekmadienį prasidės 13.30 val. prie autobusų stoties.

Policijos duomenimis, nuo 2000-ųjų iki dabar rajono keliuose žuvo 79 žmonės. Dalis avarijų buvo itin skaudžios. Per jas žuvo po keletą žmonių. Dalis įvykių sukėlė didžiulį visuomenės pasipiktinimą, juos padarė girti, eismo taisyklių nepaisę ir didžiuliu greičiu lėkė vairuotojai.

(Plačiau...)

Kelių ženklinimo darbai baigti: ar keliuose esame saugesni? (0)

Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir horizontalųjį ženklinimą visuose krašto ir rajoniniuose, o dar vasarą darbai buvo atlikti ir magistraliniuose keliuose. Šiais metais iš viso buvo paženklinta 2 200 000 kvad. metrų ženklinamo ploto.

(Plačiau...)

Susidūrimai su žvėrimis kainuoja dešimtis tūkstančių eurų (0)

Daugiausiai avarijų, kurios kyla dėl susidūrimų su laukiniais gyvūnais, įvyksta ne regionuose, o šalia didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. „Lietuvos draudimo“ statistika atskleidžia, kad vidutinė tokių susidūrimų kaina siekia apie 1,6 tūkst. eurų, bet kartais skaičiuojami ir dešimteriopai didesni nuostoliai.

(Plačiau...)

Kviečia prisiminti žuvusius keliuose (0)

Sekmadienį, lapkričio 17-ąją, specialiosios tarnybos kviečia jurbarkiečius susitikti prie autobusų stoties. Čia, 13.30 val., bus minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Pareigūnai žmones kviečia kartu uždegti atminimo žvakeles. Atėjusiųjų laukia ir speciali paroda, kurioje – bus ne tik nuotraukos iš avarijų, bet ir per eismo įvykį sumaitotas automobilis.

(Plačiau...)

Gyventojų nuomonė: žalių rodyklių atsisakymas apsunkins eismo sąlygas (0)

Sprendimas Lietuvoje atsisakyti į dešinę leidžiančių sukti žaliųjų rodyklių, kai dega raudonas šviesoforo signalas, sutinkamas skeptiškai. Kas antras šalies vairuotojas laikosi nuomonės, kad tai padidins spūstis ir sulėtins eismą.

(Plačiau...)

Ar žinote, ką pilate į automobilio baką? (0)

Parduotuvėje į rankas paimate saldainių dėžutę, perskaitote gaminio sudėtį. Saldainius padedate atgal į lentyną, nes nenorite saldumynų su palmių aliejumi ar maisto priedais, kurių net pavadinimų nesuprantate. Jūsų teisė rinktis.

(Plačiau...)

Papasakojo, ko Lietuvos vairuotojai nemoka, kai prisireikia kažką lenkti (0)

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šiemet sausio-rugsėjo mėnesiais keliuose iš viso žuvo 132 eismo dalyviai. Įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą bei lenkimo taisyklių pažeidimai sudaro 6 proc. visų avarijų, pareikalavusių aukų. Draudimo bendrovės „Ergo Lietuvoje“ Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius įsitikinęs – pavojingi lenkimai išlieka opia problema Lietuvos keliuose, o dažniausiai ją lemia neatsakingas vairuotojų elgesys prie vairo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Įvyko smulkus eismo įvykis – kaip teisingai užpildyti deklaraciją? (0)

Draudimo bendrovė ERGO Lietuvoje kasdien fiksuoja dešimtis smulkių eismo įvykių, kurių metu padaroma nedidelė žala automobiliams. Kaip pažymi Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas, ypač dažnai tokių incidentų pasitaiko rytinio bei vakarinio piko metu, kai keliuose suintensyvėja eismas. Nepaisant nedidelių nuostolių, tokios avarijos gali smarkiai sugadinti nuotaiką, ypač – jei vėliau neteisingai užpildoma eismo įvykio deklaracija. Ekspertas pataria, kaip minėtose situacijose išvengti nesklandumų.

(Plačiau...)

Siūlomas atnaujintas automobilių taršos mokestis: mokėti tektų mažiau ir ne visiems (0)

Trečiadienį Seime registruotas motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymas, kuriuo remiantis mokestį tektų mokėti automobiliams, pirmą kartą registruojamiems Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre. Kitaip nei anksčiau siūlyta, mokestį tektų mokėti ne kaskart pasikeitus automobilio savininkui, o tik pirmą kartą įregistravus jį Lietuvoje.

(Plačiau...)

10 dalykų, kuriuos prieš žiemą turi žinoti visi vairuotojai (0)

Iškritęs pirmasis sniegas ir ledo gremžtukų vairuotojus privertęs ieškoti naktinis šaltukas – aiškus signalas, jog jau būtina automobilį visapusiškai paruošti žiemai. Draudimo bendrovės BTA Ekspertizių skyriaus vadovas Andrius Žiukelis perspėja, kad vien padangų pasikeisti toli gražu nepakaks, o viena rimčiausių techninių grėsmių įvardija neprižiūrėtą stabdžių sistemą, sakoma pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Imasi automobilių techninės apžiūros kainų: paslaugos brangtų jau kitąmet (0)

Susisiekimo ministerija iki šių metų pabaigos žada užbaigti ruošti naują metodiką, kuria būtų apskaičiuotos automobilių techninės apžiūros kainos. Pagal naują metodiką būtų atsižvelgiama ir į darbo užmokestį, tad, tikėtina, kad paslaugos brangtų. Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija idėją palaiko, nes šiuo metu nėra galimybių didinti algų darbuotojams.

(Plačiau...)

Įsigaliojus pokyčiams sankryžose prasidėjo suirutė: atsakė į svarbiausią klausimą (0)

Įsigalioję sankryžų eismo reguliavimo pakeitimai kelia nemažą sumaištį. Vairuotojai nežino, kada galima sukti į dešinę, o kai kurie netgi įsitikinę, kad nebegalioja lentelės su žaliomis rodyklėmis.

(Plačiau...)

Prasideda prašymų dėl kompensacijų už taršaus automobilio atsisakymą teikimas (0)

Nuo pirmadienio vairuotojai gali teikti prašymus tūkstančio eurų kompensacijoms, jei seną taršų automobilį keis į mažiau taršų.

(Plačiau...)

Perspėja: į gatves išriedės krūva nežymėtų policijos automobilių, o baudas gausite akimirksniu (0)

Pastaruosius metus daugiau policijos pajėgų buvo mesta gaudant neblaivius vairuotojus, o greičio kontrolė buvo kiek susilpnėjusi. Tačiau dabar greičio mėgėjai sulauks išskirtinio dėmesio – į gatves greitu metu išriedės krūva naujų nežymėtų policijos automobilių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook