Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Pirmadienį ir antradienį Lietuvos keliais judės karinė technika: kaip elgtis ją sutikus? (0)

Lapkričio 4 dieną prasideda tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas 2019-II“, jose dalyvaus beveik 4000 karių iš 11 NATO šalių. Į Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vyksiančius mokymus jų dalyviai atsiveš apie 1000 karinės technikos vienetų. Didžiausias judėjimo intensyvumas Lietuvos keliuose numatomas lapkričio 4 ir 5 dienomis, rašoma pranešime.

(Plačiau...)

Iškritus sniegui paaiškino, kokios padangos tinkamiausios lietuviškai žiemai (0)

Prasidėjus padangų montavimo sezonui dalis vairuotojų sprendžia dilemą: kokias pasirinkti? Kietesnio europinio mišinio ar minkštesnio „Nordic“ tipo, o gal – dygliuotas? Patikimoje naujų padangų parduotuvėje dirbantys specialistai gali tikslingai pakonsultuoti šia tema, tačiau pirkėjui rekomenduojama turėti ir savo nuomonę. Ją susidaryti leis atsakymai į kelis žemiau esančius klausimus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Ištyrė benzininio ir dyzelinio variklių taršą: rezultatai patvirtino dyzelinio automobilio privalumus (0)

Dyzelinis naujo automobilio variklis ne tik sunaudoja mažiau degalų, bet ir mažiau į aplinką išmeta šiltnamio efektą sukeliančių CO2 dujų nei artimiausias analogiškas tokio paties automobilio modelio benzininis variklis. Tokią išvadą priėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto tyrėjai, atlikę bandymus su 2019-ųjų metų automobiliais.

(Plačiau...)

Žiemiški reiškiniai atslenka į Lietuvą – bus pavojinga (0)

Trečiadienio naktį eismo sąlygas sunkins rūkas ir plikledis, įspėja Automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Vairuoti teks kitaip (0)

Nuo lapkričio 1 d. vairuotojai Lietuvoje turėtų atsižvelgti į eismo pasikeitimus: įsigalioja nauji šviesoforų signalų deriniai, mažėja maksimalus keliuose leistinas greitis, iki lapkričio 10 d. automobilių padangas reikės pakeisti į žiemines.

(Plačiau...)

Ką savo automobiliuose prieš šalčius pamiršta patikrinti vairuotojai (0)

Atvėsus orams vairuotojai turėtų imtis automobilio paruošimo šaltajam metų laikui darbų. Prieš pirmuosius šalčius savo automobilio neparuošę vairuotojai gali ne tik susidurti su techninėmis problemomis, bet ir sukelti eismo įvykį.

(Plačiau...)

Suskaičiavo: persukus laikrodžius avaringumas šokteli 25 proc. (0)

Savaitgalį Lietuva laikrodžius pasuko viena valanda atgal ir kaip kasmet perėjo į žiemos laiko režimą. Draudikai atkreipia dėmesį į įdomią detalę: laiko persukimas ne tik subjektyviai paveikia žmonių savijautą, bet ir atsispindi avaringumo statistikoje.

(Plačiau...)

Policija: nepažeidinėkite kelių eismo taisyklių ir išvengsite daugumos bėdų (5)

Spalio 20-ąją, maždaug 12.50 val., Jurbarke esančioje Kęstučio ir Lauko g. sankryžoje neprasilenkė du automobiliai. Smūgio būta stipraus – smarkiai aplamdytas „Mercedes-Benz“ liko ant kelio, o „Volkswagen Sharan“ kelias dešimtis metrų nuskriejo į laukus.

Nors iškart po įvykio pasipylė vairuotojų vertinamai, kad dėl nelaimės kaltas prastas matomumas, kurį apriboja šalia sankryžos statomi automobiliai, policija mano kitaip.

(Plačiau...)

Siurprizas dėl automobilių taršos mokesčio: pasikeitė sumos, kurias reikės mokėti (0)

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika antradienį Seime pristatys automobilių taršos įstatymo projektą. Prieš tai buvo atlikti nedideli pakeitimai, po kurių pasikeitė mokamos sumos. Maksimalus mokestis už dyzelinius automobilius sumažėjo, o už varomus benzinu ir dujomis – padidėjo.

(Plačiau...)

Kęstučio ir Lauko gatvių sankryžoje – avarija (nuotraukos) (3)

Sekmadienį, maždaug 12.50 val., Jurbarke esančioje Kęstučio ir Lauko g. sankryžoje neprasilenkė du automobiliai.

(Plačiau...)

Svarbi žinia vairuotojams: nuo lapkričio 1-osios keisis eismo tvarka sukant į dešinę (0)

Nuo lapkričio 1-osios nebeliks Kelių eismo taisyklių (KET) punkto, pagal kurį buvo draudžiama sukti į dešinę, jei degant žaliam šviesoforo signalui nešviečia papildoma rodyklė. 

(Plačiau...)

Paspirtukų vairuotojai sukėlė dvigubai daugiau avarijų (0)

Lietuvoje vis gausėja alternatyvių transporto priemonių, sparčiai populiarėja ir elektriniai paspirtukai. Vis dėlto besirenkantys šią susisiekimo priemonę turėtų galvoti ne tik apie patogumą, pramogas ar ekologiją, bet ir apie saugumą. „Lietuvos draudimo“ duomenys rodo, kad paspirtukų vairuotojai šią vasarą daugiau nei dvigubai dažniau pateko į draudiminius įvykius.

(Plačiau...)

Kodėl padangas keisti verta per grįžusią bobų vasarą (0)

Po vėsių rudeniškų orų į Lietuvą porai savaičių atėjo bobų vasara, o su ja – šilti, sausi orai. Draudikai šalies vairuotojus ragina iki paskutinio momento neatidėlioti ir bent susiplanuoti privalomą vasarinių padangų keitimą į žiemines. Tuo labiau, kad pagal preliminarias sinoptikų prognozes pastebimai atvėsti gali kaip tik per ilgąjį Vėlinių savaitgalį pačioje lapkričio pradžioje.

(Plačiau...)

Įsigaliojo skatinimo tvarka: kada bus galima gauti už mašiną 1000 eurų? (0)

Spalio 12 d. įsigaliojo tvarka, pagal kurią kiekvienam nustatytus kriterijus atitinkančiam fiziniam asmeniui, įsigijusiam mažiau taršų automobilį, bus skiriama 1000 eurų kompensacinė išmoka. 

(Plačiau...)

Į Vilnių važiuosime greičiau (0)

Viena labiausiai apkrautų Lietuvos valstybinės reikšmės transporto arterijų – magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožas nuo 10,000 iki 95,000 km pradėtas rekonstruoti pagal automagistralėms keliamus reikalavimus. Po rekonstrukcijos minėtu ruožu bus galima važiuoti 130 km/h greičiu vasarą ir 110 km/h greičiu žiemą.

(Plačiau...)

Lietuvos ir Estijos vairuotojų svajonių automobilis – visureigis, penktadalis lietuvių neabejingi elektromobiliui (0)

Baltijos šalių vairuotojai svajoja apie skirtingus automobilius ir, turėdami galimybę įsigyti naują transporto priemonę, rinktųsi skirtingus jų modelius. Tyrimas parodė, kad daugiausia Lietuvos ir Estijos vairuotojų norėtų įsigyti visureigį, o dauguma latvių – šeimos automobilį. Beveik dvigubai daugiau lietuvių nei latvių ar estų rinktųsi elektromobilius. Mūsų šalies vairuotojai dažniau nei kaimynai norėtų pirkti kompaktinės klasės automobilį.

(Plačiau...)

Policija siūlo būdus išvengti baudų (3)

Lietuvoje per šių metų 8 mėnesius už greičio viršijimą baudas gavo beveik 157 tūkst. vairuotojų. Ar žinote, kad yra būdas išvengti baudų? Jis ne tik genialus savo išradingumu, bet ir veikia bet kurioje pasaulio šalyje, taip pat ir Lietuvoje!

Tokį pranešimą šiandien išplatino Lietuvos policija. Iš tiesų, pareigūnai atskleidžia, kaip galima išvengti bėdų su teisėsauga.

(Plačiau...)

Padangų keitimas į žiemines: penkios dažniausios klaidos (0)

Jau po keleto savaičių prie automobilių servisų tradiciškai nusidrieks eilės – vairuotojai skubės iki lapkričio 10-osios pasikeisti automobilio padangas į žiemines. Šia proga, ekspertai primena dažniausias su padangų keitimu susijusias klaidas ir dalijasi patarimais, kaip jų išvengti.

(Plačiau...)

Rotuliečius tramdys „Stop“ ženklais (balsavimas) (5)

Savivaldybė skelbia, kad bus įrengti pirmumo kelio ženklai ties išvažiavimais iš Rotulių gyvenvietės.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook