Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Paspirtukininkų laukia naujovės: šalmai, liemenės, apribojimai dėl galios ir amžiaus (0)

Siūloma aiškiai apibrėžti elektrinių paspirtukų sąvoką ir nustatyti aiškius reikalavimus judėjimui šiomis transporto priemonėmis šalies keliais. Tai numatantį Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimo projektą įregistravo Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Julius Sabatauskas drauge su grupe parlamentarų.

(Plačiau...)

„Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą – jame MIS, MIN, MIM, MII, MYL deriniai (0)

Jau rytoj, kovo 22 d., „Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą 46 naujais deriniais iš M raidės, kuriuos pirmiausiai bus galima užsisakyti internetu nuo 17 val. Pavyzdžiui, Mindaugai ar „Mini Cooper“ savininkai ras MIN raidžių derinį, Miglės apsidžiaugs radusios MIG, o mėgstantys pasikartojančias raides galės rinktis tarp MIM ar MYM.

(Plačiau...)

Nukeliamas naujų pirmosios pagalbos rinkinių vairuotojams įsigaliojimo terminas (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) perkelia naujų pirmosios pagalbos rinkinių komplektacijų vairuotojams įsigaliojimo terminą iki 2023 m. sausio 1 d. Toks sprendimas buvo priimtas dėl būtinybės suteikti paramą medicinos priemonėmis Ukrainai. Šiuo metu vaistinės, didmenininkai bei nevyriausybinės organizacijos didžiausią dėmesį yra sutelkę į pagalbą ukrainiečiams, todėl prašome gyventojų solidarizuotis ir palaukti.

(Plačiau...)

Policijos reidai kovą: ką tikrins ir už ką baus (0)

Policija informuoja, kad pareigūnai, prižiūrėdami, kaip eismo dalyviai laikosi teisės aktuose nustatytos eismo tvarkos, kovo mėnesį šalies keliuose vykdys tokias tikslines policines prevencines priemones:

(Plačiau...)

Degalinių kainų tyrimas: naftos kaina sumažėjo iki 93,54 JAV dolerio už barelį (0)

Sausio mėnesio pigiausių A95 benzino, dyzelino ir suskystintų automobilinių dujų reitinguose vienareikšmiu lyderiu išlieka degalinė „Jozita“, skelbia portalas Pricer.lt. A95 markės benzino ir dyzelino aukščiausios kainos buvo „Circle K“ degalinėje, didžiausia automobilinių dujų kaina buvo degalinėje „Viada“.

(Plačiau...)

Polaidis atveria duobes keliuose (0)

Besitraukiant kalendorinei žiemai, keliuose veriasi duobės. Valstybinius kelius prižiūrinti bendrovė „Kelių priežiūra“ vien per sausio mėnesį užtaisė 6500 m² pavojingų išdaužų visoje Lietuvoje. Sudėtingiausia situacija pietiniuose ir vakariniuose rajonuose.

(Plačiau...)

Keliai slidūs ir užsnigti visoje šalyje (0)

Dėl naktį buvusio ir tebesitęsiančio snygio sudėtingos eismo sąlygos trečiadienio rytą buvo didžiojoje šalies dalyje.

(Plačiau...)

Naudotų automobilių rinka 2021 m.: nuo ridos klastojimo ir vagysčių iki populiariausių modelių (0)

Nors automobilių rinka kasmet sparčiai keičiasi, kai kurios tendencijos ir automobilių pardavėjų naudojami sukčiavimo metodai išlieka tie patys. IT duomenų kompanijos „carVertical“ paskelbtoje metinėje ataskaitoje apie naudotus automobilius pažymima, kad bendra apgadintų automobilių žala siekia daugiau nei tris milijardus eurų.

(Plačiau...)

Ką tikrins policija važiuojant į Tauragę (0)

Informuojame, kad vasario mėnesį policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones, kurių metu aktyviai kontroliuos, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

(Plačiau...)

Kelio į Globių kapinaites – neliko (video, nuotraukos) (0)

Jurbarkų seniūnijoje vanduo nuplovė kelią. Žmonės juo važiuodavo į jau išnykusio Globių k. kapinaites bei mišką.

(Plačiau...)

Nei naujų vaistinėlių, nei mokymų vairuotojams (1)

Nuo balandžio 1 d. automobiliuose privaloma turėti naujos komplektacijos vaistinėles, tačiau įgyvendinti šį reikalavimą vairuotojams beveik neįmanoma. Ir tai – ne balandžio – osios pokštas, nes prekyboje nei paruoštų rinkinių, nei pavienių prekių, kuriomis būtų galima vaistinėlę papildyti, tiesiog nėra. Maža to, nei būsimi, nei esami vairuotojai kol kas nemokomi naudotis atnaujintais rinkiniais.

(Plačiau...)

Perspėja dėl rūko ir plikledžio (0)

Didžiojoje šalies dalyje trečiadienio rytą pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos, tik Telšių, Kelmės, Tauragės, Šakių, Panevėžio ir Zarasų rajonuose vietomis susiformavęs plikledis. 

(Plačiau...)

Keliuose yra slidžių ruožų, dieną eismo sąlygas sunkins lijundra, plikledis (0)

Auštant pirmadieniui, didžiojoje šalies dalyje magistralinių ir intensyviausių krašto kelių dangos yra drėgnos arba sausos, vakarų Lietuvoje šlapios, Klaipėdos ir Skuodo rajonuose gali būti slidžių ruožų dėl lijundros.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkina snygis, pustymas ir plikledis! Būkite budrūs! (0)

Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio ir pustymo, sudėtingos eismo sąlygos šiuo metu išlieka didžiojoje šalies dalyje. Pagrindinių valstybinės reikšmes kelių dangos šlapios, vietomis su pažliugusio, prispausto arba puraus sniego provėžomis, slidūs. 

(Plačiau...)

Policija perspėja dėl sunkiai pravažiuojamo kelio (0)

Policija perspėja vairuotojus atsisakyti nebūtinų kelionių, o išvažiavus rinktis saugų greitį. Pareigūnai informuoja, kad kelias Kaunas-MArijampolė-Suvalkai - beveik nepravažiuojamas. Sudėtinga situacija ir kitur.

(Plačiau...)

2021-aisiais – didelė pažanga gerinant eismo saugumą, stipriai sumažėjo žūčių keliuose (0)

Praėjusiais metais eismo saugumo srityje pasiekta didelė pažanga – šalies keliuose žuvusiųjų sumažėjo 17 proc. Tai yra 30 netekčių mažiau nei ankstesniais, 2020-aisiais, ir perpus mažiau nei prieš dešimtmetį.

(Plačiau...)

Seimas nepriėmė svarstyti automobilių taršos mokesčio projekto (0)

Seimas trečiadienį nenumatyto posėdžio metu po pateikimo nepritarė Aplinkos ministerijos siūlymui atsisakyti automobilių registracijos mokesčio ir vietoje jo įvesti naują metinį taršos mokestį.

(Plačiau...)

Registruoti automobilį kainuos brangiau (0)

Lietuvos statistikos departamentui paskelbus mokestinių metų vartotojų kainų indeksą, keičiasi automobilių registracijos mokesčio dydžiai. Pokyčiai sieks apie 10 proc. Naujieji tarifai bus atnaujinti ir pradėti taikyti šiandien.

(Plačiau...)

Perspėja vairuotojus: keliai slidūs (0)

Ankstų pirmadienio rytą sudėtingesnės eismo sąlygos Skuodo, Kretingos, Šilutės, Tauragės ir Trakų rajonuose. Čia magistraliniai, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vietomis yra slidūs dėl susiformavusio plikledžio arba šarmos. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus barsto, tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcija prašo vairuotojų atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

(Plačiau...)

Policija paskelbė, ką tikrins sausį (0)

2022-ųjų metų sausio mėnesį policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys šias tikslines policines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones, saugiam eismui užtikrinti:

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook