Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Apledėjęs kelias tapo spąstais (nuotraukos) (1)

Ketvirtadienio vakarą, apie 22 val., kelyje Jurbarkas-Girdžiai nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Citroen“. Transporto priemonę vairavusi moteris mašinos nesuvaldė, kai posūkyje įvažiavo į apledėjusį kelio ruožą. Nuo aukšto pylimo nuskriejusiame automobilyje buvo keturi žmonės, vienam jų lūžo ranka.

(Plačiau...)

Slysti saugiai mokė profesionalai (nuotraukos, video) (0)

Sausio 23 d. Saugaus eismo centro autodrome vyko mokymai „Slysk saugiai“. Maždaug keturiasdešimt jurbarkiečių ir svečių iš kitų rajonų kartu su klubo „N40“ instruktoriais mokėsi automobilio valdymo plonybių žiemą.

(Plačiau...)

Naujos sutartys apmirusios automobilių rinkos neišjudins (3)

Nuo lapkričio 1-osios pasikeitė reikalavimai parduodant transporto priemones. Esminis pokytis – pardavėjui privalo nurodyti defektų „istoriją“.

(Plačiau...)

Į kalėjimą už ridos klastojimą sodins ir dėl sukčiaus iš Jurbarko (10)

Seimas, papildęs Baudžiamąjį kodeksą, įteisino atsakomybę už transporto priemonės ridos suklastojimą. Įdomi detalė - prie tokio sprendimo prisidėjo sukčius iš Jurbarko, kuris projekto autoriui konservatoriui Kęstučiui Masiuliui pardavė automobilį su vos veikiančiu varikliu.

(Plačiau...)

Seredžiuje nuo kelio nulėkė ir apsivertė visureigis (nuotraukos) (0)

21.46 val. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Seredžiuje po eismo įvykio yra prispausti du žmonės. Į avarijos vietą iškart išvyko visos tarnybos.

(Plačiau...)

Girtas vairuotojas įkliuvo per reidą (0)

Per šių metų 9 mėnesius Jurbarko mieste ir rajone pareigūnai išaiškino 112 neblaivių vairuotojų ir 118 neblaivių dviratininkų. Siekiant užtikrinti neblaivių vairuotojų ir su jais susijusių eismo įvykių išaiškinimą spalio 23 d. Jurbarko mieste Muitinės g. nuo 06.30 val. iki 08.00 val. policininkai organizavo ir vykdė neblaivių ir apsvaigusių transporto priemonių vairuotojų kontrolę.

(Plačiau...)

Ženklai gatvėse – galvosūkis miesto svečiams (5)

Kaip važiuoti mieste, kuriame nėra kelio ženklų? Tokį klausimą uždavęs vyras Jurbarke nurodė ne vieną vietą, kur būtini papildomi kelio ženklai. Vyriškis įsitikinęs, kad eismo saugumu Jurbarke rūpinamasi per mažai. Ypač sudėtinga mieste vairuoti atvykusiems iš kitur, nes vietiniai žino pagrindines gatves, o  svečiai dairosi kelio ženklų. O šių – nėra.

(Plačiau...)

Senoviniai motociklai – ir darbas, ir atgaiva jų restauratoriui (0)

Tie, kam akys sublizga ir širdis ima stipriau plakti suburzgus senam motociklui, greičiausiai pažįsta Kiduliuose gyvenantį šių vertingų senienų restauratorių Valdą Dvilaitį. Vyras rado puikų užsiėmimą – restauruoja senus sovietinius motociklus. Nors jo kolekcijoje ne vienas įdomus egzempliorius, įspūdingiausi – 1957-aisiais pagamintas „IŽ 49“ ir 1959-aisiais nuo konvejerio nuriedėjęs „IŽ 56“.

(Plačiau...)

Sostinėje pristatoma Mažoji Lietuva (0)

Šį savaitgalį sostinės Gedimino prospekte šurmuliuojančioje tradicinėje Tautų mugėje ir šventėje „Derlius 2015“ gausiai atstovaujamas Jurbarko kraštas.

(Plačiau...)

Girtiems vairuotojams Lietuvoje grės kalėjimas (0)

Trejus metus rengtas Administracinių teisės pažeidimų kodeksas (ATPK) baigtas. Po ilgų diskusijų speciali darbo grupė indentifikavo tris esminius pažeidimus, kurie kelia didžiausią pavojų eismo dalyviams: leistino greičio viršijimas daugiau nei 30 km/val., pavojingas ir chuliganiškas vairavimas bei alkoholio vartojimas. Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas Vidmantas Pumputis „Laisvosios bangos“ radijui tvirtino, kad naujajame administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta už minėtus pažeidimus taikyti griežtesnes sankcijas.

(Plačiau...)

2016-aisiais už greičio viršijimą 30 km/val. bus atimamas vairuotojo pažymėjimas (1)

Lietuvoje šiemet vyko net dvi akcijos, kurių metu stacionarių greičio matuoklių tolerancija buvo sumažinta iki nulio – net keliais kilometrais per valandą leistiną greitį viršijęs vairuotojas buvo fotografuojamas ir gavo administracinę nuobaudą – įspėjimą. Tai – ne vienintelis būdas siekiant pažaboti įsibėgėjusius lietuvius, nes kitąmet už greičio viršijimą dalies vairuotojų laukia kur kas didesnė atsakomybė.

(Plačiau...)

Baudų nesumokėjusių vairuotojų laukia sankcijos (0)

Vyriausybė trečiadienį teigiamai įvertino Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymą baudų nesumokėjusiems vairuotojams neišduoti ir nekeisti vairuotojų pažymėjimų bei jų vardu neregistruoti transporto priemonių "Regitroje".

(Plačiau...)

Kelio ženklai kvies vairuoti be pykčio (0)

Liepos pradžioje savivaldybės eismo saugumo komisija pritarė, kad būtų naudinga pastatyti kelio ženklus „Įsijunk šypseną“ Jurbarke, Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno bei Žemaitės ir Gedimino gatvių sankryžose. Vairuotojų pyktį puikiai tramdantys ženklai reikštų, kad Jurbarkas įsijungia į „Lietuvos draudimo“ inicijuotą kampaniją „Nulis pykčio“.

(Plačiau...)

Neblaivių vairuotojų nemažėja (0)

Praėjusį savaitgalį  Jurbarko policijos komisariato pareigūnai išaiškino 21 kelių eismo taisyklių pažeidėją – įkliuvo du pėstieji, du asmenys vairavo  neturėdami teisės vairuoti transporto priemonę, vienas vairuotojas buvo neblaivus. Prie girtuoklių kelyje prisijungė  trys neblaivūs dviratininkai, vadeliotojas ir motorolerio vairuotoja.

(Plačiau...)

Miesto gatvės virsta spąstais automobiliams (7)

Kur prasčiausios gatvės Lietuvoje? Jei kas nors vadovausis stereotipais ir sakys, kad Kaune - netikėkite. Dalis gatvių Jurbarke - tikri spąstai automobiliams. Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nepasisekė saugiai pravažiuoti aikštelės prie parduotuvės "Maxima". Atkarpoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Kauno g. žiojėja daugybė duobių, vienoje jų nukentėjusioji ne tik prakirto mašinos padangą, bet ir apgadino ratlankį.

(Plačiau...)

800 tūkst. km įveikusios „Škoda“ istorija virsta komedija: dabar ji parduodama su 220 tūkst. rida (1)

Parduodamų automobilių kilometražo koregavimas Lietuvoje – įprastas dalykas. Automobilių turguje sunku nusipirkti mašiną, kurios rida būtų nekoreguota, o jų visų pardavėjai pasakoja tas pačias istorijas: „pažiūrėk, salonas kaip naujas“, „variklis jokių pašalinių garsų neskleidžia“, „viskas, čia, „karoče“, yra gerai, „nu takda“, „nesiparink“ dėl tos ridos“. Tačiau 15min.lt aprašyto „Škodos“ automobilio istorija, kurį anksčiau pardavinėjo įmonė "Manvesta", išsiskiria iš kitų.

(Plačiau...)

Motoroleris taranavo automobilį (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio popietę Jurbarke, Algirdo g., į kiemą sukantį automobilį taranavo motoroleris, kuriuo važiavo du paaugliai.

(Plačiau...)

Į avariją papuolė vairavimo mokyklos automobilis (nuotraukos) (0)

Trečiadienį apie 16.45 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankirtoje įvyko avarija, per kurią nukentėjo vairavimo mokyklos automobilis.

(Plačiau...)

Lietuva įvertinta už pagerintą eismo saugą (0)

Penktadienį su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi susitikęs Pasaulinės kelininkų organizacijos (PIARC) prezidentas Oskaras de Buenas Rikardejus įvertino Lietuvą už pagerėjusią eismo saugą.

(Plačiau...)

800 000 km pravažiavusios „Škodos“ skelbimą įdėjęs jurbarkietis Arūnas: „Neturime tikslo apgauti pirkėją“ (nuotraukos) (4)

Automobilių skelbimų portale Autoplius.lt visai neseniai atsirado skelbimas apie Jurbarke parduodamą „Škoda Octavia“ automobilį. Pardavėjas deklaruoja, kad 2009-aisiais metais pagamintas dyzelinis automobilis pravažiavęs net 800 000 kilometrų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook