Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Į avariją papuolė vairavimo mokyklos automobilis (nuotraukos) (0)

Trečiadienį apie 16.45 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankirtoje įvyko avarija, per kurią nukentėjo vairavimo mokyklos automobilis.

(Plačiau...)

Lietuva įvertinta už pagerintą eismo saugą (0)

Penktadienį su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi susitikęs Pasaulinės kelininkų organizacijos (PIARC) prezidentas Oskaras de Buenas Rikardejus įvertino Lietuvą už pagerėjusią eismo saugą.

(Plačiau...)

800 000 km pravažiavusios „Škodos“ skelbimą įdėjęs jurbarkietis Arūnas: „Neturime tikslo apgauti pirkėją“ (nuotraukos) (4)

Automobilių skelbimų portale Autoplius.lt visai neseniai atsirado skelbimas apie Jurbarke parduodamą „Škoda Octavia“ automobilį. Pardavėjas deklaruoja, kad 2009-aisiais metais pagamintas dyzelinis automobilis pravažiavęs net 800 000 kilometrų.

(Plačiau...)

Keičiasi eismo reguliavimas mieste (0)

2015 m. balandžio 3 d. vyko Jurbarko rajono kelių eismo saugumo komisijos posėdis, per kurį nuspręsta įteisinti keletą eismo pakeitimų Jurbarke.

(Plačiau...)

Tuoktis - su šarvuočiu ir karinėmis uniformomis (nuotraukos, video) (23)

Šeštadienio popietę Jurbarką drebino tikra ir improvizuota karinė technika. Netradiciniu transportu, kariniu šarvuočiu, į Civilinės metrikacijos skyrių sumainyti aukso žiedų atvyko verslininkas Alvidas Aleksandras Čiuldys ir policijos pareigūnė Eglė Zaksienė.

(Plačiau...)

Paprasti ir nemokami būdai atsikratyti senų padangų (0)

Atėjus laikui keisti padangas aplinkosaugininkai primena, kaip paprastai, nemokamai ir neteršiant aplinkos jomis atsikratyti.

(Plačiau...)

Bus draudžiama rūkyti, jei automobilio salone yra nepilnamečių ar nėščiųjų (0)

Nuo šių metų liepos uždrausta rūkyti transporto priemonių salonuose, jeigu juose yra asmenų iki 18 metų ar nėščių moterų. Tokią Tabako kontrolės įstatymo pataisą ketvirtadienį priėmė Seimas. Už ją balsavo 49 Seimo nariai, prieš buvo 3, susilaikė 28 parlamentarai. 

(Plačiau...)

Nuvažiavo nuo kelio (0)

Ketvirtadienio vakarą, išvažiuojant iš Jurbarko į Kauno pusę, įvyko avarija, per kurią vienas automobilis nuvažiavo nuo kelio. 

(Plačiau...)

Vairuotojų košmaras išsipildė – po avarijos būtina ekspertizė (0)

Susisiekimo ministerija primena, kad eismo įvykių metu sugadintoms transporto priemonėms, kurių remontuoti ekonomiškai netikslinga, panaikinama privalomoji techninė apžiūra. Jei tokiai transporto priemonei vis dėlto būtų atliktas atkuriamasis remontas, privalomąją techninę apžiūrą jai bus galima atlikti tik prieš tai atlikus techninę ekspertizę.

(Plačiau...)

Taranavo tvorą (nuotraukos) (4)

Šeštadienio popietę Jurbarke, Daukanto g., automobilis trenkėsi ir išvertė gyvenamojo namo tvorą.

(Plačiau...)

Stirnos prieš automobilį iššoko mieste (video) (0)

Ar vairuodami tikitės, kad Jurbarke, tiesiai po ratais, iššoks stirnos? Jei atsakymas - ne, turite pagalvoti iš naujo. Kad gyvūnų galima sutikti bet kur, įsitikino Knygnešių gatvėje per plauką dviejų stirnų nepartrenkęs vairuotojas. Trečiasis gyvūnas prabėgti nespėjo - kluptelėjo kelkraštyje.

(Plačiau...)

Kas šeštą vairuotoją erzina „klevo lapai" (0)

Dauguma vairuotojų linkę drąsiai vertinti kitų eismo dalyvių įgūdžius ar vairavimo kokybę, tačiau kai kurie žmonės apie kitų sugebėjimus gali kritiškai nuspręsti ir vos pamatę automobilį. Didžiausios šalies ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimo" užsakymu atliktas tyrimas rodo, kad 17 proc. šalies vairuotojų susierzina vos pamatę klevo lapo ženklu pažymėtus automobilius. 

(Plačiau...)

BMW bandymų trasa – miesto gatvė (video) (7)

Redakciją pasiekė filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip Jurbarke, Vydūno g., bandomas BMW automobilis. Transporto priemonės vairuotojas nepaisydamas praeivių bando pasiekti kuo didesnį greitį, prasukti ratus ant asfalto. 

(Plačiau...)

Nukentėjo be kėdučių vežtos mergaitės (nuotraukos) (5)

Ketvirtadienį apie 16 val. Jurbarke, Gedimino g., įvyko avarija, per kurią, nukentėjo dvi mažametės mergaitės.

(Plačiau...)

Nusitaikė į kaimą ir chuliganus (0)

Pareigūnai stiprina eismo dalyvių kontrolę. Šią savaitę pareigūnai, pasirinktu laiku ir motyvuotai pasirinktose vietose Jurbarko mieste ir rajone, organizuos policines priemones eismo saugumo srityje, kurių metu bus tikrinama ar vairuotojai vairuoja transporto priemones blaivūs ir neapsvaigę. Taip pat šią savaitę pareigūnai planuoja organizuoti policinę priemonę „Kaimas“, kurios metu didesnis dėmesys bus skiriamas saugaus eismo užtikrinimui Jurbarko rajono keliuose ir kaimiškose vietovėse.

(Plačiau...)

Nudžiugino pagalba (0)

"Policininkas Jurbarke padeda žmogui pakeisti automobilio ratą. Jei nebūčiau pats matęs, sunkiai būčiau patikėjęs, bet tai labai nudžiugino", - laiške redakcijai rašo nuotrauką atsiuntęs skaitytojas.

Vyras važiuodamas Eržvilko g. pamatė sugedusį automobilį, prie kurio kartu su savininku darbavosi policijos patrulis.

(Plačiau...)

Per savaitę žuvo 3 žmonės (0)

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, sausio 23-29 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 45 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. 

(Plačiau...)

Prieš eismą – prabangiu visureigiu (video) (13)

Vytauto Didžiojo g. atkarpa Jurbarke, kurioje leidžiamas tik vienpusis eismas, dažnai tampa arba vairuotojų žioplumo, arba ciniškumo apraiškų vieta. „Šviesos“ skaitytojas atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip penktadienio rytą į Vytauto Didžiojo g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžą prieš eismą bando įvažiuoti prabangų „Porsche“ visureigį vairuojanti moteris.

(Plačiau...)

Vairavo su suklastotu pažymėjimu, girtas ir siūlė kyšį (1)

Sausio 12 d. apie 23.50 val. Klausčių k. (Seredžiaus sen.) Jurbarko policininkai sustabdė 34-erių G. P. vairuojamą "Opel Astra". Patikrinus vyro pateiktą vairuotojo pažymėjimą, paaiškėjo kad jis yra suklastotas, o vairuotojas - neblaivus, jam nustatytas 2,3 promilės girtumas.

(Plačiau...)

Šilinės sankryžoje neprasilenkė vilkikai (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienį, apie 16.30 val., iš Kauno į Jurbarką betoninius pastolius vežusiam  sunkvežimiui kelią užstojo iš Raseinių į Jurbarką važiavęs vilkikas. Pastarojo vairuotojas tvirtino nepastebėjęs pagrindiniu keliu  važiavusio sunkiasvorio transporto.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook