Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Nuo Naujųjų keičiasi specialiųjų transporto priemonių praleidimo tvarka (0)

Nuo sausio 1 d. Lietuvoje keičiantis daliai Kelių eismo taisyklių (KET), vairuotojai kviečiami susipažinti su būsimais pokyčiais, kokia tvarka nuo kitų metų reikės praleisti specialiąsias transporto priemones ir jas lydintį transportą. Naujoji tvarka leis policijos, greitosios medicinos pagalbos, gaisrinės ar kitų specialiųjų transporto priemonių vairuotojams nelaimės vietą pasiekti greičiau ir taip prisidėti prie gyvybių išsaugojimo.

(Plačiau...)

Paaiškino, kaip keisis eismo taisyklės (vizualizacija) (0)

Nuo kitų metų sausio 1 d. įsigalios nauji Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimai. Jais įtvirtinama nauja eismo organizavimo tvarka: keičiama specialiųjų transporto priemonių praleidimo tvarka – bus sudaromas avarinis koridorius, tikslinama stovėjimo tvarka elektromobilių įkrovimo vietose, nustatomas draudimas stovėti gatvės ir įvažiavimo į teritoriją sankirtose, aiškiau reglamentuojama ir suvienodinama apsisukimo šviesoforais reguliuojamose sankryžose tvarka, nustatoma aiškesnė eismo tvarka bendrose greitėjimo ir lėtėjimo juostose, daugiau dėmesio skiriama asmenų, turinčių individualių poreikių, transporto priemonių eismui ir kt

(Plačiau...)

Patarimai keliaujantiems: kad kelionės būtų sėkmingos (0)

Baigiantis gruodžiui, ateina bene laukiamiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Dienas tarp šių švenčių daugelis linkę išnaudoti poilsiui, artimųjų aplankymui. Valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) primena, kaip reikėtų pasiruošti, kad Jūsų kelionės būtų  saugios ir vyktų kuo sklandžiau.

(Plačiau...)

Tyrimas: 10 automobilių, kurių rida klastojama dažniausiai (0)

Transporto priemonių ridos klastojimas yra viena labiausiai paplitusių apgavysčių naudotų automobilių rinkoje. Kaip atskleidė neseniai atliktas „carVertical“ tyrimas, aukštesnės klasės vokiškų automobilių pirkėjams kyla didžiausia rizika įsigyti automobilį su pakoreguotais odometro rodmenimis.

(Plačiau...)

Pro Jurbarką plaukiant elektriniams laivams nebereikės tūkstančių vilkikų (3)

Lietuvos jūrinio klasterio partneriai 2021-uosius palydi pristatydami įgyvendintą ambicingą projektą, liudijantį, kad Klaipėda tampa svarbiu žaliojo transporto technologijų plėtojimo centru. Čia sukurtas elektrinis baržų stūmikas įgalina pasiekti nulines CO2 emisijas, o taip pat yra itin svarbus siekiant atgaivinti krovinių gabenimą Nemunu ir plėtoti šalyje žaliąsias transporto grandines, pranešė Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

(Plačiau...)

Naujų pirmosios pagalbos rinkinių vairuotojams terminas pratęstas (1)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pratęsia naujų pirmosios pagalbos rinkinių komplektacijų vairuotojams įsigaliojimo terminą iki 2022 m. balandžio 1 d. Toks sprendimas buvo priimtas dėl šalyje atsiradusio naujos komplektacijos vaistinėlių trūkumo, žmonėms suskubus jas įsigyti. Šis pakeitimas galioja visoms registruotoms kelių bei geležinkelių transporto priemonėms.

(Plačiau...)

Jau sausį vairuotojai privalės turėti naujas vaistinėles: už senų naudojimą – ir baudos, ir trūkumai techninėje apžiūroje (0)

Jau nuo sausio 1-osios vairuotojai, pirmosios pagalbos vaistinėles įsigiję prieš kelis metus, privalės jas atsinaujinti arba įsigyti naujas: keičiasi reikalavimai, kas turėtų būti pirmosios pagalbos rinkiniuose, esančiuose automobiliuose.

(Plačiau...)

Su „kauferiais“ automobilius pirkusių žmonių laukia VMI patikrinimai (0)

Kiek daugiau nei 1000 gyventojų, kurie įsigydami automobilį sudarė užsienietišką pirkimo-pardavimo sutartį (pasirašė vadinamąjį kauferį), netrukus sulauks VMI dėmesio – jiems bus siunčiamas specialus klausimynas. Dalis asmenų, dėl kurių transporto priemonės įsigijimo sandorio aplinkybių realumo kils abejonių, bus kviečiami pokalbiui, jie turės pateikti papildomus dokumentus.

(Plačiau...)

Kelininkai: dėl snygio, pustymo ir plikledžio sudėtingiausios eismo sąlygos Šiaurės ir Rytų Lietuvoje (0)

Antradienio rytą beveik visoje Lietuvoje sudėtingos eismo sąlygos dėl buvusio ar besitęsiančio snygio, pustymo ir plikledžio. Sudėtingiausios eismo sąlygos Šiaurės ir Rytų Lietuvoje, čia valstybinės reikšmės kelių dangos vietomis provėžotos ir slidžios, padengtos prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10-15 cm storio, Zarasų rajone – iki 20 cm storio.

(Plačiau...)

Karas su greičiu: veikti pradėjo dar 56 vidutinio greičio matuokliai (0)

Valstybinės reikšmės keliuose veikia dar 56 vidutinio greičio matavimo sistemos (toliau – VGMS). Iš viso valstybinės reikšmės keliuose šiuo metu veikia 162 vidutinio greičio matuokliai 81 kelio ruože ir 70 momentinio greičio matuoklių, išdėstytų pavojinguose taškuose. Šie matuokliai fiksuoja greičio pažeidimus, kelių mokesčio sumokėjimo, techninės apžiūros ir civilinės atsakomybės draudimo galiojimą.  Planuojama, kad  kitais metais valstybinės reikšmės keliuose bus įrengta dar 50 VGMS (100 įrenginių).

(Plačiau...)

Kelininkai vairuotojams: ar jūs pasiruošę žiemai? (0)

AB „Kelių priežiūra“ perspėja, kad į Lietuvą atplūdus žiemiškiems orams vietomis bus slidu ir ragina vairuotojus įvertinti žiemos sąlygas keliuose.

(Plačiau...)

Rajone nutiestas unikalus bandomasis kelias (0)

Jurbarko rajone baigtas tiesti unikalus kelio ruožas, kuriame panaudotas po nepavojingų atliekų vertimo energija susidaręs šlakas. Tai pirmas toks projektas Lietuvoje, kurio tikslas – išsamiai ištirti kelią ir nustatyti, kokią įtaką kelio eksploatacijai daro šlakas. Atlikus tyrimus bei įvertinus pasiektus rezultatus bus galima spręsti dėl tolesnio šlako naudojimo Lietuvos keliuose.

(Plačiau...)

Vyriausybė svarstys naują automobilių naudojimo mokestį (0)

Vyriausybė trečiadienį svarstys Aplinkos ministerijos teiktas Motorinių transporto priemonių registracijos mokesčio įstatymo pataisas, kuriomis numatoma apmokestinti daugiau kaip 130 g/km C02 išmetančių transporto priemonių vairuotojus metiniu naudojimo mokesčiu.

(Plačiau...)

Sunkvežimis blokavo kelią į Jurbarką (0)

Antradienį pranešta apie eismo nelaimę kelyje Tauragė–Jurbarkas. Skersai abiejų eismo juostų pravažiavimą blokuoja sunkvežimis. Šiuo metu kelias jau pravažiuojamas.

(Plačiau...)

Prisiminė žuvusius rajono keliuose (nuotraukos) (0)

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) kartu su partneriais – Lietuvos policija ir jaunųjų kelininkų klubu „Kelelis“ – šį sekmadienį minėjo Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Jurbarke tradicinė akcija taip pat vyko. Ji buvo skirta atminti 81 rajono keliuose nuo 2000-ųjų iki dabar žuvusiam žmogui.

(Plačiau...)

Išanalizavo degalinių kainas - kur piltis pigiausia? (0)

Pricer.lt komanda lapkričio 15 d. atliko degalų kainų tyrimą populiariausiose degalinėse ir sudarė reitingą, kur pildamiesi degalus gyventojai galėtų sutaupyti.

(Plačiau...)

Sudarė blogiausių Lietuvos žvyrkelių sąrašą – Jurbarko r. tokių yra 41 (0)

Šiais metais VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) sudarė sutarčių už maždaug 9 mln. eurų beveik 100 km blogiausių valstybinės reikšmės kelių su žvyro danga šalyje remontui. Darbai pradėti vykdyti šiais metais ir bus tęsiami  kitais.  Valstybinės reikšmės kelius su žvyro danga pradėta taisyti iš pagrindų, kad būtų pagerinta jų būklė. Jurbarko r. tokių žvyrkelių yra 41, o jų ilgis svyruoja nuo vieno iki beveik 28 kilometrų. 

(Plačiau...)

Automobilių registracijos mokesčio atsisakoma: vietoje jo – dar didesnis mokestis už naudojimą (1)

Automobilių mokesčio reformą vykdanti Aplinkos ministerija siūlo atsisakyti dabar galiojančio registracijos mokesčio. Tuo metu naujas kasmetinis automobilio naudojimo mokestis, kaip pristatyta anksčiau, galėtų įsigalioti 2023 metais. Jo tarifus ministerija nusprendė padidinti.

(Plačiau...)

Kainos degalinių švieslentėse kelia vairuotojams kraujospūdį: kiek aukštai jos stiebsis, lems ir žiemos šalčia (0)

Pastaruoju metu sparčiai kylančios degalų kainos ne vienam vairuotojui tapo itin dideliu galvos skausmu. Kylant naftos kainoms buvo prognozuojama, kad Vakarų Europoje benzino kaina už litrą pasieks net 2 eurus, o Lietuvoje vairuotojai neturėtų nustebti švieslentėse išvydę 1,6 euro kainą už litrą benzino. Pastarąją savaitę spartus kainų kilimas, rodos, sustojo, tačiau ar dar ne per anksti džiaugtis, kad žadėtų kainų aukštumų nepasiekėme?

(Plačiau...)

Seimas svarstys, ar griežtinti atsakomybę už vairavimą neturint tam teisės (0)

Seimas svarstys siūlymą griežtinti atsakomybę už vairavimą transporto priemonės, neturint teisės vairuoti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook