Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Penktadienio pavakarę eismo sąlygos yra geros, naktį jas gali sunkinti plikledis (0)

Vakarėjant penktadieniui, valstybinės reikšmės kelių dangos šalyje yra sausos, eismo sąlygos geros, skelbia Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Laikinai uždaromas kelias Kaunas-Vilnius. Skelbia, kada ten nepravažiuosite (0)

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) informuoja, kad, įgyvendinant ties magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda (toliau – magistralinis kelias A1) 39,110 kilometru (Vievyje, Elektrėnų savivaldybėje)  esančio transporto mazgo rekonstravimo darbus, 2021 lapkričio 13 d. (šeštadienį) nuo 22.00 val. iki 2021 lapkričio 14 d. (sekmadienį) 6.30 val. dėl vykdomų Paparčių viaduko demontavimo darbų, bus visiškai uždaromas eismas magistraliniame kelyje A1. 

(Plačiau...)

Baigti tilto per Šaltuoną rekonstravimo darbai (0)

Baigtas rekonstruoti tiltas per Šaltuonos upę (Raseinių r.), esantis kelio Nr. 146 Raseiniai–Šilinė 9,563 km.Transporto eismas tiltu ir jo privažiavimuose leidžiamas įprastu ritmu. 

(Plačiau...)

Vairuotojai raginami nepamiršti pasikeiti vasarinių padangų (0)

Lietuvos automobilių kelių direkcija primena, kad nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones, išskyrus mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius, ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Su dygliuotomis padangomis galima važinėti nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 10 d., tačiau naudojant tokias padangas ant automobilio galo turi būti priklijuotas nustatytas skiriamasis ženklas – baltas lygiakraštis trikampis su raudonu apvadu ir padangos dyglio simboliu viduryje.

(Plačiau...)

Perspėja vairuoti atsargiai - daug kur tvyro rūkas (0)

Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos ketvirtadienio rytą buvo daugiausia drėgnos arba šlapios.

(Plačiau...)

Trys paros – beveik pusšimtis eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės (0)

Spalio 29–31 d., penktadienį–sekmadienį, užregistruoti, pirminiais duomenimis, 222 eismo įvykiai: penktadienį – 90, šeštadienį – 69, sekmadienį – 63. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 3 proc. visų įvykių (sužeisti 6 žmonės). 31 proc. atvejų, kai transporto priemonės susidūrė su gyvūnais: penktadienį – 23 (viename įvykyje sužeistas keleivis, Rokiškio rajone), šeštadienį – 16, sekmadienį – 29.

(Plačiau...)

Nuo šiandien - važiuosime lėčiau (0)

Nuo lapkričio 1 d. Lietuvos keliuose pradeda galioti Kelių eismo taisyklių sezoniniai reikalavimai – važiuosime lėčiau, keisime vasarines padangas, primena Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Policija linki saugių kelionių ilgąjį Vėlinių savaitgalį (0)

Artėjantį ilgąjį savaitgalį, spalio 30–lapkričio 2 d., minėsime Visų Šventųjų dieną, Vėlines. Daugelis žmonių vyks pas gimines, lankys artimųjų kapus, todėl visuose šalies keliuose transporto priemonių srautai, palyginti su įprastais savaitgaliais, bus gerokai intensyvesni. Policija įspėja eismo dalyvius – keliuose prasidėjo pavojingas eismui laikas, nes rudeniški orai keičia važiavimo sąlygas, tamsusis paros metas prasideda anksčiau, matomumą blogina krituliai, o prasidėjus šalnoms keliuose gali būti slidu. Būkime itin atidūs, kantrūs ir tolerantiški vieni kitiems.

(Plačiau...)

Policija pataria, kaip išvengti baudų ir problemų (0)

Atkeliavę rudeniški orai, keičia važiavimo sąlygas. Anksčiau ne tik temsta, rytais, dažnai ir vakare, naktimis, susidaro rūkas, dažnai lyja. Prasidėjus, kad ir nestiprioms šalnoms ant kelių, viadukų gali būti slidu. Ruošiantis į kelionę, reikėtų iš anksto susipažinti su orų prognoze visam kelionės laikotarpiui, pasidomėti, kokia ji numatoma atskiruose šalies regionuose ir atitinkamai planuoti savo išvyką.

(Plačiau...)

Kai kuriais keliais teks važiuoti lėčiau (0)

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija primena, kad nuo lapkričio 1 d. Lietuvos keliuose pradeda galioti Kelių eismo taisyklių sezoniniai reikalavimai –  važiuosime lėčiau, keisime vasarines padangas. Nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d. lengvaisiais automobiliais automagistralėse ir greitkeliuose bus galima važiuoti ne didesniu nei 110 km/val. Nors tai maksimalus leistinas greitis, tačiau vairuotojai, atsižvelgdami į kelio dangos būklę ir oro sąlygas, privalo rinktis saugų greitį, kuris visada būna mažesnis už maksimalų leistiną.

(Plačiau...)

Šiandien minima Atšvaitų diena, kodėl svarbu būti matomiems kelyje (0)

Nuo 2019 metų valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija spalio trečiąjį ketvirtadienį yra paskelbusi Atšvaitų diena. Šią dieną norima priminti eismo dalyviams (pėstiesiems, kartu ir keleiviams bei vairuotojams), kad prasidėjęs ilgėjantis tamsusis paros metas, dažnai nepalankūs orai (lietus, dargana, rūkas) sunkina matomumą kelyje. 

(Plačiau...)

Sukčiai už nuostolius kelyje bando gauti milijonines sumas (0)

Sukčių kasdienybėje galima sutikti įvairių, tačiau draudikai dažniausiai fiksuoja tuos, kurie neteisėtai bando gauti išmokas nutikus nelaimei kelyje. Net mažiausias eismo įvykis sukelia pakankamai daug streso, o dar daugiau jo gali kilti sužinojus, kad tapote sukčių plano dalimi. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, šie metai jau muša rekordus – nuo metų pradžios iki spalio vidurio jau fiksuota beveik 900 sukčiavimo įvykių, o neteisėtai bandomos išgauti išmokos suma viršija 1,7 mln. eurų.

(Plačiau...)

Kada keisti automobilio padangas: svarbu žvelgti ne tik į kalendorių, bet ir pro langą (0)

Medžių šakoms vis labiau plinkant, o termometro stulpeliui nukrentant iki vis žemesnių padalų, turėtų sukrusti ir vairuotojai – artėja vasarinių padangų keitimo metas. Nors šią kasmetinę prievolę reikėtų atlikti iki lapkričio 10-osios, tačiau patariama nelaukti paskutinės akimirkos ir atsižvelgti į kelis svarbius aspektus. Juk darbų atidėliojimas ar atsainus požiūris į juos gali tapti taupymu visų mūsų sąskaita.

(Plačiau...)

Vilkikų vairuotojai kitų eismo dalyvių prašo supratingumo (0)

Vilkiko su puspriekabe vairuotojas Mantas kasdien jau dvylika metų gabena įvairiausias prekes, žaliavas ir produktus šalies teritorijoje ir už jos ribų. Ir nors didžiąją darbo dalį jis praleidžia vairuodamas krovininę transporto priemonę magistraliniais keliais, tačiau pasikrauti ar išsikrauti vežamą krovinį suka į skirtingus miestus. Jo teigimu, vairuoti 40 tonų sveriantį 16 metrų ilgio sąstatą mieste ir už jo ribų – skirtinga patirtis.

(Plačiau...)

Savaitė Lietuvos keliuose (0)

Per savaitę, spalio 8–14 dienomis, penktadienį–ketvirtadienį, užregistruoti, pirminiais duomenimis, 66 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 2 eismo dalyviai (vyrai, motociklo ir lengvojo automobilio vairuotojai), jų amžiaus vidurkis – 37 metai.

(Plačiau...)

Policija įspėja: migruojantys laukiniai gyvūnai kelia didžiulę grėsmę (video) (0)

Grėsmė transporto priemonei susidurti su į kelią įbėgusiu laukiniu gyvūnu ypač padidėja rudenį ir pavasarį, kai gyvūnai rengiasi „tuoktuvėms“ ar migruoja iš vienų ganyklų į kitas, taip pat, kai vyksta medžioklės sezonas. Paprastai laukiniai gyvūnai aktyvesni tamsiuoju paros metu, nors, kaip rodo policijos gaunami pranešimai, susidūrimų su gyvūnais įvyksta, galima sakyti, bet kuriuo metu – ir naktį, ir paryčiais, ir dieną, tiek rajoniniuose, tiek krašto ar magistraliniuose keliuose. Be to, atkreiptinas dėmesys, kad gyvūnai, ypač stirnos, vis dažniau užklysta ir į miestų, miestelių, gyvenviečių gatves.

(Plačiau...)

Eismoinfo.lt pradeda dirbti žiemos rimtu (0)

Nuo spalio 15 dienos VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) Informacijos skyriaus operatoriai pradeda dirbti žiemos ritmu ir daugiausia dėmesio skirs kelių būklės stebėsenai ir operatyviam vairuotojų informavimui apie rudenį ir žiemą dažnai besikeičiančias eismo sąlygas.

(Plačiau...)

Lietuvos Kelių policijos tarnybos automobilių arsenalą papildys „Tesla“ (video) (0)

Ketvirtadienį Lietuvos Kelių policijos tarnyba pasidalijo pranešimu apie tai, kad penktadienį jiems bus perduotas „Tesla“ automobilis. Penktadienį žadama pateikti daugiau informacijos apie tai, kokias funkcijas juo atliks pareigūnai.

(Plačiau...)

Policija perspėja dėl rudens pavojų (0)

Lietuvos kelių policijos tarnyba įspėja eismo dalyvius – keliuose prasidėjo pavojingas eismui laikas, nes rudeniški orai keičia važiavimo sąlygas. Tamsusis paros metas prasideda anksčiau, dažnai susidaro rūkas, matomumą blogina krituliai, o prasidėjus šalnoms keliuose gali būti slidu.

(Plačiau...)

Nori mažinti bausmes motociklininkams (0)

Seimo narys konservatorius  Mindaugas Skritulskas parlamentarų grupės vardu Seimui ketina pateikti Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis siūloma suvienodinti administracinę atsakomybę už greičio viršijimą motociklininkams ir automobilių vairuotojams.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook