Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Apsivertė „Audi“, vairuotojai perspėjami dėl sudėtingų eismo s...

Apsivertė „Audi“, vairuotojai perspėjami dėl sudėtingų eismo sąlygų (nuotraukos) (0)

2016-11-09

Trečiadienio vakarą, apie 20.50 val., kelyje Jurbarkas – Smalininkai nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė „Audi“. Nors automobilis sudaužytas nepataisomai, žmonės sužaloti nebuvo. Policija perspėja vairuotojus pasirinkti saugų greitį ir tinkamai įvertinti eismo sąlygas.

Taip pat skaitykite:

Neapdairi vairuotoja sukūlė prabangų „Porsche“ (nuotraukos)

Lietuvoje eismo sąlygas sunkino ant kelių dangų susiformavęs plikledis. Pasak kelininkų, šalyje barstomi slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai. 

Šiaurės ir šiaurės rytų Lietuvoje mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vietomis padengti prispausto sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs.

Didžiojoje šalies dalyje, išskyrus Pietų Lietuvą ir Vilniaus bei Klaipėdos apskritis, rytą tvyrojo rūkas, matomumas buvo sumažėjęs ir siekė iki 150 metrų.

Mažeikių, Skuodo ir Kretingos rajonuose silpnai snigo, kitur buvo be žymesnių kritulių. Oro temperatūra rytą svyravo nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur numatomas snygis ir šlapdriba. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių, rytų vėjas, tad dar kai kur tvyrančius rūkus jis išsklaidys. 

Daugelyje vietovių bus dieną bus teigiama temperatūra - 0-2, prie jūros - 3-4 laipsniai šilumos. Šiauriniuose ir rytiniuose rajonuose vietomis užsiliks ir vienas laipsnis šaltuko, LRT Radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Bus plikledis - rytą daug kur, o dieną užsiliks tik kai kuriose vietovėse.

Pasak sinoptiko, ketvirtadienį Lietuvoje irgi numatomi krituliai, ypač naktį. Daug kur pasnigs, o dieną krituliai jau iš Lietuvos pradės trauktis. Tad pasnigs tik vietomis, daugiausia šiauriniuose rajonuose. Pūs nestiprus rytinių krypčių vėjas. Naktį temperatūra svyruos tarp 1-6 laipsnių šalčio, o dieną ji vėl priartės prie nulio. 

Penktadienį sniego bus nedaug, tačiau pragiedrės ir bus šalčiau, sakė sinoptikas V. Sakalauskas. Naktį temperatūra pažemės iki 3-8 laipsnių šalčio, o kai kur debesims išsisklaidžius - ir iki 10 laipsnių šalčio. Dieną bus nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

ELTA ir „Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook